Riot - Immortal Soul

ΜΑΛΑΚΑ ΝΑΙ!!!
και γω το insanity δεν το ειχα προσεξει τοσο…! ειδικα το σημειο μετα απο 2.22…!!!
πλεον προσκυναω μετα απο περιγραφη night*sky!! :!:

Bλαμμενοι είστε ρε?

Eιναι οι μπαγασηδες γιατι τα λεγα τα γραφα στο #93 για Ισανιτι αλλα στις αρχιδαρες τους.Το μαρκετινγκ του Ναιτσκαι φταιει με τα χρωματα και τα bold και τα μεγαλα γραμματα:lol::stuck_out_tongue:

AAAAAAAAAAAAA!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΘΑΝΑ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΤΟΥ NIGHTSKY ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ BOLD!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!8O8O:lol::lol::lol3::lol3::yahoo::yahoo:

Οκ,δε θα ξαναρωτήσω.:stuck_out_tongue:

Σοβαρά,το έχω κατεβάσει και δεν το έχω ακούσει ακόμα και με ψήνετε,δεν είμαι σε mood όμως γαμώτο!

μην το ακουσεις δεν θα κοιμηθεις!!!

Τo riff του Still Your Man που αναφερω στο (2) εννοεις ??

Τωρα θα χρησιμοποιησω μια δικη σου τεχνικη μαρκετινγκ, χρησιμοποιωντας μια χαρακτηριστικη σου φραση, ωστε να προμοταρω και το Still Your Man στο οποιο, αν καταλαβα καλα, αναφερεται ο Matia :

Oταν μπαινει αυτο το R.W. RIFF του, ‘‘THN ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΟ’’ :D:!:

Βρέ διάβασε τα ποστ, για το Insanity έλεγα, αγουροξυπνημένο μου φαίνεσαι, πάλι άκουγες μέχρι τις 3 τα ξημερώματα το Immortal Soul? Δέν είπαμε με μέτρο? :p:p

Mα δεν βρηκα κανενα ‘‘ευρωπαικο’’ riff στο Ιnsanity…
Αλλα τωρα που το λες και το ξανακουω, ειναι οντως GammaRay-ικό στο συνολο του !!
Γι’αυτο φανταστηκα οτι ελεγες για το ‘‘YΠΕΡΡΙΦ αλά Running Wild’’ που τονισα (αρα το euro riff που αναφερεις οτι σας το κολλησα στη μαπα).

Βασικα αυτος ο δισκος ανετα θα μπορουσε να προερχεται απο ευρωπαικο γκρουπ (οπως αντιστροφα οι Mystic Prophecy ακουγονται περισσοτερο ‘‘αμερικανοι’’ πχ.)

Kαλά ρε, δεν βαρεθήκατε να γράφετε γι’αυτή την αηδία;;; Έλεος…
:lol::lol::lol::lol:

Δεν θα πω κατι διαφορετικο απο οτι εχετε πει ολοι ποσο ΕΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ!!!:p:p:p:p:p

οσο ασχολουμαι με καινουργιες κυκλοφοριες του ειδους,δε θυμαμαι πιο παρτα_στα μουτρα_χεβι μεταλ ρε μουνια μπασιμο δισκου.:metal::metal::metal:

Πόσο καλά τραγουδάει ο τραγουδιάρης, πόσο όμορφα παίζει ο κιθαρίστας και ο ντράμερ. Παπάρια. Η δύναμη αυτού του δίσκου είναι ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ. Μελωδία, δύναμη.

Και κάτι άλλο. Είσαι με μια γυναίκα χρόνια. Ξέρεις ότι αυτή είναι η γυναίκα της ζωής σου και ζείτε μαζί. Δεν ξέρεις πια πόσο την αγαπάς, απλά την αγαπάς. Και χρειάζονται κάποιες στιγμές που να στο θυμίζουν, να στο τονίζουν. Ε, αυτό ακριβώς. Αυτός ο δίσκος μου υπενθύμισε γιατί και πόσο αγάπησα το heavy metal.

Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι κάθε φορά που τον ακούω

bump γιατι πρεπει να βρισκεται ψηλα… :slight_smile:

χαχα ηθελα να το κανω και γω αυτο…! :PPP
το αλμπουμ παιζει μεχρι και σημερα συνεχεια…!!!
το still your man ειναι το ατσαλι και η καυλα της χρονιας για το 2011!!!
ποιος το ακουσε και δεν εσφιξε τη μπουνια στο ρεφρεν??

Ρε παιδια κανα δισκαδικο που να το εχει ξερετε? Γιατι τετοιους δισκους πρεπει να τους εχεις και σε κοπια!!! Επισης ξερετε αν εχει βγει/θα βγει σε βινυλιο?

public στο syntagma το ειδα χτες στα 15 ευρω

Έχει βγει σε βινύλιο και εγώ το έχω παραγγείλει από τον MindTakis.
Κάν’του ΠΜ αν έχει διαθέσιμη άλλη κόπια, αλλά λόγω απόστασης θα αργήσει να έρθει στα χέρια σου. Ξέρεις όμως ότι δεν το χάνεις.
Από μαγαζιά δεν ξέρω, τα έχω καταργήσει.
Στα Ebay shops, με στάνταρ τιμή “buy it now” + ταχυδρομικά υπάρχει, π.χ.

http://www.ebay.com/sch/Records-/306/i.html?_nkw=riot+immortal&_catref=1&_dmpt=Music_CDs&_trksid=p3286.c0.m1538

http://www.ebay.de/sch/Musik-/11233/i.html?rt=nc&Produkttyp=Vinylschallplatte&_nkw=riot%20soul&_dmpt=Bücher_Unterhaltung_Music_CDs&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m1539

Ευχαρστω φιλε θα παω να κοιταξω!!! Να 'σαι καλα

εντιτ: parask77 ποσα θα δωσεις για το βινυλιο?