Riot - Immortal Soul

Μαλακες τι κανει ο Moore. Νταξ, μαθετε μπαλιτσα ρε. Να επιστρεψει σιδερενιος ο Reale, να ερθουν και να πεθανουμε.

παίδες ο Reale δεν είναι καθόλου καλά. ένα δελτίο τύπου που διάβασα στο site του πριν 2 μέρες μιλούσε γιά κώμα…

:frowning:

When I went to see Mark today, I talked with his nurse (pray for them too) she was nice enough to give me a medical term of Mark?s conditions. Mark had a Subarachnoid Hemorrhage [en.wikipedia.org] and is why he?s still in a coma since January 11th 2012 when he was rushed to the hospital.

μακαρι να γινει καλα γρηγορα ο ανθρωπος μακαρι…!

Εδώ δεν ξέρουμε το αν θα γίνει καλά, και λέμε για γρήγορα; Να ζήσει προέχει, κι όλα τ’ άλλα έρχονται ρε.

Mererfin από την ανάποδη;

Λογική απ’ την κανονική. :slight_smile:

Ισχυει οτι ο Reale ειναι πολυ ασχημα. Εδω απ’ οτι ανακοινωθηκε, ηταν ηδη πολυ χαλια κατα τη διαρκεια των ηχογραφησεων και τα πιο πολλα guitar parts τα επαιξε ο ετερος μεγαλος ο Flyntz…μακαρι να πανε ολα καλα ρε γαμωτο…

Ειχε κυκλοφορησει ενα βιντεακι που εδειχνε πλανα απο της ηχογραφησεις. Ενω εδειχνε ολους εναν εναν να παιζουν ποτε δεν εδειξε τον Mark. Τον εδειχνε μονο να συνομιλει. Μου ειχε κανει εντυπωση. Δεν περιμενα ποτε ομως κατι τετοιο. Εννοειται οτι χωρις αυτον δεν υπαρχουν Riot

δυστηχως δεν αντεξε ο Μαρκ…
μας αφησε πισω του ομως τεραστια κληρονομια και το καλυτερο αλμπουμ των τελευταιων ετων που αποκτα μεγαλύτερη αξια πλεον…
IMMORTAL SOUL…R.I.P

Δεν θέλω να πω κάτι καινούριο. Έτσι για να μην ξεχνάμε και να μην ξεχνιόμαστε…

[SPOILER][B][SIZE=“4”]ΤΙ ΔΙΣΚΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;[/SIZE][/B][/SPOILER]

Αυτό ακριβώς. Γραφικοί μεν αλλά.

Φοβερος ο Mark Reale και εφυγε αφηνοντας πισω του μεγαλη ιστορια και μια τελευταια εκπληκτικη δισκαρα… Αθανατη να ειναι η ψυχη του.

Το λιώσιμο συνεχίζεται, ε;

ΚΑΘΕ μερα στο γυρισμο απο το σχολειο θα ακουσω οπωσδηποτε 3-4 κομματια απο τον δισκαρο!!! Επιβαλλεται!!! Ειδικα το “Wings Are For Angels” το ακουω καθε μερα!!!

και εγω εχω στο κινητο ολο το αλμπουμ λιωνω συνεχως ειδικα οταν βαριεμαι στο πανεπιστημιο…!!!
Δ Ι Σ Κ Α Ρ Ο Σ

Αν και τον άκουσα με σχετική καθυστέρηση, συμφωνώ και επαυξάνω ότι μιλάμε για δίσκο επιπέδου 10/10!! Είχα να “χτυπηθώ” έτσι με Riot από την εποχή του -παρεξηγημένου- Inishmore! :wink:

:respect:

γαμεί ο δίσκος!
και τι κομματάρα το Fall Before Me!! πολύ κλάμα…

Δεν ξέρω ποιος έγραψε τους στίχους, ούτε σε τι αναφερόταν. Τώρα όμως φαίνονται τραγικά προφητικοί ή απλά μπορεί να κάνω λάθος…

I have been there once before,
but the music would not play,
though I had a song and then I had a story.
Will you save me when the sun delivers
all another day
and I’m sorry, I’m sorry…

Kαι ο δίσκος ΓΑΜΑΕΙ…

Πρεπει κατω απ τα ποστς να μπαινει ενα “like” button…

ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ “IMMORTAL SOUL” ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ (οσοι εχετε μεινει)