Riot - Immortal Soul

καλημέρα.

[U][B]insanityyy[/B][/U]

\Μ/

μαγκες το πιστευετε οτι ακομα ΛΙΩΝΩ αυτο το αλμπουμ???
εχετε αναλογιστει τι εχουν γραψει εδω???
μιλαμε οτι γραψαν ιστορια οχι μαλακιες το αλμπουμ ειναι ενα ατελειωτο επος…!!!
ποσο καιρο ειχατε να ακουσετε τοσο γαματο αλμπουμ τετοιου ειδους???
εγω προσωπικα πααρα πολυ…
\M/

‘‘Κανονικα’’ αυτος ο δισκος θα πρεπει να αναφερεται απο εδω και περα μαζι με τα υπολοιπα διαχρονικα διαμαντια του heavy metal ως μια απο τις (πολλες φυσικα) ψηλες κορυφες αυτης της μουσικης.
Οπως θα πρεπει να συμβαινει το ιδιο και με το προπερσινο Blood Of The Nations των Accept, οπου επισης ειχαμε ενα συγκλονιστικο comeback που μας αφησε με το στομα ανοιχτο.

Προπέρσινο δεν ήταν αυτό?

Ναι 2010, το διορθωσα.
Τσακαλι εισαι παντως, δεν σου ξεφευγει τιποτα.
:stuck_out_tongue:

Σηκώνομαι το πρωί στα κακά μου τα χάλια. Και πετάω στο cdplayer Believe και Echoes. Kαι γίνεται του μουνιού του πανηγύρι. Σα μπαλάκι του πιγκπογκ από τοίχο σε τοίχο.

Eντάξει, ξεχνιόμαστε, ε;;; Εγώ είμαι γραφικός και το συνεχίζω…

δεν ξεχαστηκε κανεις…! :wink:

Ξερει κανεις αν υπαρχει γκρουπ αυτη τη στιγμη. Θα κανουν μια farewell περιοδεια αραγε;

Ακυρώθηκε η εμφάνισή τους στο Headbangers Open Air και μπήκαν οι Lizzy Borden.
Ούτε οι ίδιοι δεν είναι σίγουροι τι θα κάνουν.
Πάντως αν συνεχίσουν θα έρθουν Θεσσαλονίκη με Alpha Tiger ή το καλοκαίρι ή το Νοέμβριο 100%

Οχι το καλοκαιρι μην τους γαμησω!!! Επισης, προτεινω την θεσμοθετηση απο το φορουμ bumps σε αυτο το θρεντ ανα τακτα χρονικα διαστηματα, για την ειδικη περιπτωση που καποιος (προσφατως διασωθεις ναυαγος σε ερημονησι ισως) δεν εχει ακουσει το μεγαλειο. Ευχαριστω. :smiley:

ΥΓ WINGS ARE FOR FUCKING ANGELS

συμφωνω με τον απο πανω…:slight_smile:

Και αν με το καλο ερθουν [B]ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ[/B] οτι θα ειμαστε εκει για αποθεωση και προσκυνημα…

Δεν ξέρω… Πραγματικά θέλετε να τους δείτε να συνεχίζουν τόσο πολύ μετά απ’ αυτό που συνέβη; Απορώ με κάποιους! Τι να έρθουν; Τι αποθέωση; Σε τέτοιο κλίμα είμαστε; Εγώ λέω ότι ΔΕΝ πρέπει να συνεχίσουν. Μια farewell tour σαφώς και είναι δεκτή, και να γίνει, αλλά δεν θέλω να καταντήσουν οι Riot σαν τους Thin Lizzy και κάτι άλλους.

Για Farewell Tour μιλαω, εγω τουλαχιστον, για να συνεχισουν κανονικα δεν ξερω…

Εννοειται μονο farewell tour

Κι εγώ δεν θα ήθελα να τους βλέπω να συνεχίζουν κανονικά σαν να μη συμβαινει τίποτα. Θα δεχόμουν μια farewell tour αλλά τίποτα παραπάνω. Ένα προσκύνημα και ένα ευχαριστώ από τον κόσμο. Κρίμα που έγιναν τα πράγματα έτσι…

Ουτε καν farewell tour για μενα. Ο τελευταιος δισκος ειναι το καλυτερο farewell πιστευω.

Κι αυτό σωστό… Μπορώ να αναιρέσω…

Κι έλεγα άντε πότε θα βρεθεί κανένας λογικός να το πει.

Αν και εγώ λέω επίσης