Riot - Immortal Soul

wings are for angeeeeeeeeelsss!!! χαχαχαχαχα

οι μασονοι των Riot ειναι ξεχωριστη κατηγορια στο φλορουμ

Παντως η γεφυρα του Insanity δεν θα ξαναγραφτει ουτε σε 10 χρονια.

Γενικα, τι να λεμε, και εγω το ξεθαψα την προηγουμενη βδομαδα και με επιασε ντελιριο παλι.

We fight and we fall, and never recall, our history is all insanity.

Έχω πει εδώ και καιρό ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα θα κάνω ένα bump στο θρεντ για όσους δεν έχουνε πάρει ακόμα πρέφα το δισκίον…ΚΑΙ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ…:stuck_out_tongue:

:!: Ε ΝΑΙ :!:

Χαχα. Και μπήκα για να κάνω μπαμπ, αλλά με προλάβατε… Χαλάλι σας. Και σε όποιον γουσταρίζει… Καλή πρωτοχρονιά…

ξαναπαίζει μετά από καιρό .
δεν υστερεί , ούτε στα κενά μεταξύ των τραγουδιών .

παραμένει δισκάρα ακόμα και που το τελευταίο του ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ

Τραμπάκουλα παραλογίζεσαι :!:

το περνάει φρέζα και το κάνει γρέζι σου λέω

…έτσι είναι ρε τραμπ, εκπληκτικό το τελευταίο, αλλα I.S. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ…

Τραμπς κοίτα τώρα πώς θα σου αποδείξω με δύο απλές κινήσεις ότι το Riot V δεν είναι Immortal Soul:

  1. No Mark Reale
  2. No Tony Moore

Ορίστε.
Είδες πόσο εύκολο ήταν;

:!::!::!:

εγώ ενα σχόλιο είχα κάνει για τους grave digger, και με πετάξατε εξω. εδώ τίποτα?!!

πρώτον στο Immortal Soul ο Reale δεν έχει ηχογραφήσει σχεδόν τίποτα
θα με ενδιέφερε όμως να γνωρίσω αυτόν που μπορεί να καταλάβει τη διαφορά χωρίς να του πουν ποιός παίζει στο κάθε άλμπουμ
επίσης ο Todd, ειδικά από αυτόν τον Moore, είναι ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΕΣ ψηλότερα
μην φανμποήζετε, εκτίθεστε

Ψηλότερα στις οκτάβες πιθανότατα αλλά συνολικά δε νομίζω ρε συ Τραμπ. Αρκετά πιο εκφραστικές ερμηνείες ο Moore, πιο ενδιαφέρον ηχόχρωμα. Φωνάρα και ο άλλος, αλλά mild συμπτώματα Λα Τορ-ίασης( το 'χει το όνομα =p). Ισως δε βοηθαει που σε στιγμες μου θυμιζει πολλους, απο Meine μέχρι Heiman. Τους δίσκους δε τους συγκρίνω ακόμα, ήταν μεγάλο το μπαμ του IS οπότε είναι λογικό να’μαστε λιγο biased, όταν λιώσουμε λίγο παραπάνω και το άλλο θα δούμε.

(Insanity ακόμα στην κορυφή, ill say that much!)

o Moore είναι ο Moore
o Todd μπορεί να είναι ΚΑΙ ο Moore και μάλιστα στα καλύτερά του
αυτό από μόνο του δίνει τους εξτρα πόντους

Ψηφιζω Todd. Ευχαριστω.

Υ.Γ: επισης ευχαριστω τους Riot που συνεχιζουν…

Μακάρι όλα τα tribute να ήταν σαν τους Riot V…

αυτή η μπάντα, περισσότερο από όλες τις άλλες αντίστοιχες, είναι ζωντανός οργανισμός
τα πρόσωπα που την απαρτίζουν μικρή σημασία έχουν τελικά μπροστά στην μουσική ιστορία που έγραψε (και γράφει) το όνομα Riot
καμία άλλη μπάντα με τόσες αλλαγές στο line-up (και τόσα θανατικά επίσης…) δεν συνέχισε με την ίδια ποιότητα
εδώ λοιπόν μετράει η φανέλα, το DNA και όλα τα άλλα “αθλητικά” κλισέ

Σήμερα το πρωί μετά από καιρό, το είχα στα ακουστικά στο δρόμο για τη δουλειά…
Ό,τι καλύτερο χεβιμέταλ έχει βγει τα τελευταία χρόνια…

Πόσο γαμάει αυτό το έπος…

Και ναι, είμαι γραφικός…