RIP Chester Bennington

Είχα καιρό να κλάψω έτσι …

1 Like

Γλυκούλης…

2 Likes

εεεεεεεεε δεν ειμαι μεταλλας σαν και εσας να πηγαινω καβαλα στο αλογο … :stuck_out_tongue:

2 Likes

Δεν είναι για όλους αυτό, πρέπει να έχεις τα κότσια για να είσαι μεταλλάς…αμερικανάκι :stuck_out_tongue:

2 Likes

βρε μην εισαι παπαρας και γαμαμε το thread. Ηταν πολυ συγκινητικη η συναυλια . Ειδικα εκει που τραγουδαει μονο το κοινο , ειναι δυσκολο να μην λυγισεις.

Τωρα για εσας που εχετε εμχχχχχχ κοτσια … ναι ειναι δυσκολο να κυριευεσαι απο παλιμπαιδισμο και να μην το παραδεχεσαι!!! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

1 Like

Εγώ φταίω που προσπαθώ να σε κάνω να γελάσεις μετά το κλάμα βρε γλυκούλη… τέλος δεν γαμάω άλλο το θρεντ!

ΜΟΝΟ ΜΕΤΑΛ… ΦΛΩΡΕ

2 Likes

ναι μωρε σκληρομουαγορι , γελασα!! χε χε χε χε

Summary

αλλοι ειναι οι φλωροι που θελουν να δουν μπαλιτσα αντι για συναυλιες και μετα καποιοι τους χαριζουν και αναμνηστικα συναυλιων … Θα περασεις καλα στην Ιταλια , λεμε !!! ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΟΦΛΑ… ΜΩΡΗ ΤΡΟΥΙΛΑ

2 Likes

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά δυστυχώς το μικρόφωνο σε αρκετές περιπτώσεις ήταν αρκετά χαμηλά.

Ο τραγουδιστής των Bring Me The Horizon κατηγορήθηκε ότι τραγούδησε playback στη συναυλία για τον Chester αλλά απ’ ότι φαίνεται δεν ισχύει.

έχω κάτι νίντζα εδώ πέρα που καθαρίζουν κρεμμύδια να πούμε =/

5 Likes

Ο πιο γλυκός άνθρωπος του κόσμου.

1 Like

Και πολύ όμορφος και νομίζω και πολύ καλός μάγειρας και πρώτος οδηγός :stuck_out_tongue:

2 Likes

Υπάρχει ακόμα σημαντικότερο στη συγκεκριμένη περίπτωση: και νεκρός.

2 Likes

Σωστή η παρατήρηση αλλά όλοι θα πεθάνουμε μια μέρα.

1 Like

ε ναι αλλα οχι απο αυτοχειρια.

Ποτέ δε ξέρεις.

1 Like

Κοιτά είχα δοκιμάσει, στο παρελθον. Το θέμα είναι να μην ντρέπεσαι. Συνήθως, μπαίνεις σε μια αρρωστημένη λούπα λογικής, η οποιά αυτό-ανακυκλώνεται και σε κάνει να νιώθεις περισσότερο “σκατά”. Δεν έχει διάρκεια, μεγάλη, αλλά αν σε πιάσει σε peak …ξέρεις μπορεί να κάνεις κάτι που δεν θα προλάβεις να μετανιώσεις. Είναι μανιακή φάση, είναι μηχανικές οι πράξεις, ΔΕΝ τις σκεφτεσαι, γι αυτό και υπερνικούν το συναίσθημα της αυτοσυντήρησης. (καμιά φορά) Το θέμα είναι οτι και ωραίοι και πετυχυμένοι και όλοι μπορεί να νιώσουν έτσι. Δεν είναι “προνόμιο” της κοπέλας με εξτρά κιλά, του αγοριού με ενοχες για την σεξουαλικότητα του κτλ. Πολλά δυστηχώς έχουν να κάνουν με το σέξ και το στάτους μεσα στην “αγέλη” καλώς ή κακώς. Damaged άτομα.

Η αυτοσυντήρηση είναι ένστικτο, όχι συναίσθημα.

2 Likes

touche. you’re right.