RIP Scott Columbus

Γιατί;

Ήρθε και η δήλωση από Manowar

With great sorrow we announce the passing of our brother Scott Columbus.

A rare talent, equally a rare individual, a father, a friend and a brother of metal.

All of the great moments we spent together are burnished in our hearts and memories forever.

We know he is in a good place and at peace.

He will never be forgotten.

Your family and brothers,
Joey, Eric, Karl, Donnie

And all at Magic Circle Music

Ps: το γιατί σε μένα πήγαινε freedom?

Γιατί έφυγε :stuck_out_tongue:

O Quorthon μόλις βρήκε ντραμερ. RIP.

R.I.P.
ένας ένας την κάνουν όλοι … :(:(:frowning:

Οχι ρε μαλακα τι γινεται εκει εξω γαμωτο.

Τα drumset μπορουν να κανουν παρτυ,δεν θα τα ξανασπασει σε καποιο λαηβ ο θεουλης.

:frowning: RIP ! :frowning:

Θυμάμαι όταν ήμουνα γυμνάσιο, με τον κολλητό μου ήμασταν άρρωστοι μανογουοράδες. Παίρναμε και ακούγαμε τα βινύλια του αδερφού του, κάναμε το γνωστό σήμα κατατεθέν με τα χέρια, λέγαμε ο ένας τον άλλον brother of steel, κτλ. Κάτι που μου έχει μείνει στο μυαλό είναι που μου είχε πει ο εν λόγω κολλητός ότι ο Scott Colombus συνηθίζει στις συναυλίες να σπάει τα drumsticks στον τετρακέφαλο του ποδιού του ο οποίος ήταν πολύ τούμπανο, of steel και τα ρέστα. Δεν ξέρω αν αληθεύει αυτό ή αν ήταν ένα μεταξύ μας “urban myth”, ούτε το έψαξα ποτέ, αλλά ο Colombus έχει συνδεθεί με μια τέτοια εικόνα στο μυαλό μου.

[SIZE=“4”]RIP[/SIZE]

…κρίμα, νέος άνθρωπος,… RIP

FOR WHEN WE MARCH YOUR SWORD RIDES WITH ME

Μου φαίνεται σαν να ήταν χθες που όταν πήγαινα 1 γυμνασίου το 96 και έπεσε στα χέρια μου το THE HELL OF STEEL… Το πρώτο πράγμα που άκουσα από Manowar ήταν τα τύμπανα του Colombus στο fighting the world… Για να ζούμε τέτοιες απώλειες, μεγαλώνουμε όλοι επικίνδυνα μου φαίνεται…

όχι ρε γαμώτο…:?

rip

δεν ξερω γιατι αλλα απο όσους εχουν πεθανει μεχρι τωρα σε αυτη την μουσικη…ειναι ο μόνος που πραγματικα μου φανηκε κάπως-στενοχωρήθηκα :frowning:

Mαζί με τον Adams ειναι τα ατομα που ανεκαθεν θαυμαζα πιο πολύ στους Manowar…R.I.P γίγαντα Scott…

R.I.P brother of metal!!

Εφυγε και αυτος… Εφυγε ο [SIZE=“3”][B]ΓΙΓΑΝΤΑΣ[/B][/SIZE] ντραμερ, ο ντραμερ που εχει παιξει τυμπανα στο Into Glory Ride, το Hail To England, το Sign Of The Hammer και σε ακομα 5 δισκους των [B]ΘΕΩΝ[/B] του [B]EPIC[/B] metal… Ο ντραμερ που ηταν τοσο βαναυσος στα χτυπηματα του, που ειχε ειδικα custom made τυμπανα. Ο ντραμερ που σε καθε του χτυπημα μπορουσε να κανει την γη να τρανταχτει. Αυτος ο ντροπαλος γιγαντας με το ευγενικο χαμογελο. Θα μας λειψεις Scott, αλλα δεν θα σε ξεχασουμε ποτε…

[B][SIZE=“3”]R.I.P. ΓΙΓΑΝΤΑ SCOTT COLUMBUS…[/SIZE][/B]

Τα ντραμς στα πρώτα άλμπουμ των Manowar ηχούσαν σαν ποδοβολητό κάποιου απο τους θεούς στη Βαλχάλα και σαν καλπασμό αλόγων προς τη μάχη. R.I.P…

φαινεται στη Βαλχαλλα ετοιμαζονται για πολεμο και θελανε την ισχυροτερη πυροβολαρχια για μπροσταρη, δεν εξηγηται αλλιως…

Αντιο Σκοττ… τα επη των Manowar δε θα ξανακουστουν πια το ιδιο…

[B]ΣΟΚ!!![/B] Μονο αυτο!!! Ενα [B]ΤΕΡΑΣΤΙΟ R.I.P[/B] γιγαντα Scott Columbus!! Νοw you have passed Valhalla’s Gates!!! Tι κριμα ρε γαμωτο…

απιστευτο μου φαινεται,τι γκαντεμια ειναι αυτη ρε!!να ναι καλα εκει ψηλα.

Ένα τίμιο R.I.P.Σεβασμός.