RIP Scott Columbus

Αυτο. [B]Tall as a mountain…[/B]

Το εμαθα χθες γυρω στις 7:30 το πρωι,μαλλον απο τους πρωτους,μετα ανεβασα πυρετο,τυχαιο,δε νομιζω!Καλο ταξιδι Scott,Valhalla awaits you!Τα τυμπανα του πολεμου δεν θα σιγησουν ΠΟΤΕ!

R.I.P. Scott…

ΓΑΜΩΤΟ ΠΟΛΥ ΝΕΟΣ…ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΤΟ ΑΥΤΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ… ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΛ ΣΚΗΝΗΣ…

ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΟΣ !

Πωωωω δείτε τον Adams… :frowning: :frowning: :frowning:

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ !!!

δεν έχω ήχο γαμώ το γραφείο μου γαμώ!!!

Κλάμα elric… απλά κλάμα!!!

Εγώ έχω ήχο στο γραφείο και κλαίω…

υπομονή ως το απόγευμα :frowning:

με πηραν και μενα τα ζουμια ρε μαγκες απιστευτο!!!

βρε παλιοπουστη,…τι φωνή έχεις…

Απίστευτα ανατριχιαστικό! Πόσο ευλογημένος νοιώθω που έζησα και με άγγιξε αυτό το συγκρότημα!

Πόσο ΘΕΟΣ ρε πουστη???

μόλις το ξαναείδα και δάκρυσα ρε γαμώτο…

Να βλέπεις ολόκληρο Adams να τραγουδάει το έπος και να κομπιάζει και σχεδόν να λυγίζει…

και πάλι R.I.P. γαμώτο μου!!!

:frowning: πολύ κρίμα ρε γαμώτο…και ήταν νέος.
Ξέρουμε από τί έφυγε;Συγνώμη εάν έχει ήδη ειπωθεί αλλά δεν κοίταξα όλα τα posts…Πιο πολύ από περιέργια…μιας και δεν έχει πια σημασία.Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί και νέος ήταν και απ’ό,τι ξέραμε όλοι υγιής.
Οne by one…:frowning: ήταν ένας πολύ πολύ καλός ντράμερ και για όσους αγαπάνε manowar ο παντοτινός τους ντράμερ.Ένα μεγάλο respect κι ένα αντιο από καρδιάς.Aς βαδίσεις κι εσύ προς τον army of the immortals…

http://www.youtube.com/watch?v=xOxyNjv_IcA

Είναι πολύ περίεργο αλλά απ’όσο ξέρω ακόμα δεν έχει πει κανένας τίποτα από τι έφυγε…

χμμ :-k ΟΚ
Οντως περιεργο γιατι εχει περασει ηδη μια βδομαδα…Ουτε στη wikipedia λεει κατι σχετικο

Και ούτε είχε ακουστεί τίποτα ότι είχε προβλήματα υγείας κλπ κλπ ούτε να πεις ντράγκια κλπ κλπ! Τι να πω;;;