Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

Νεα ανανεωμένη λίστα....

Fox από μένα. Γαμάτες μουσικές, κόσμος, μπύρες, διακόσμηση, στυλ, χορεύτριες, attitude, τα πάντα. Στηρίζουμε μέχρι αηδίας 8)

Kλειδωστε το παλιό όμως για να μην υπάρξει μπέρδεμα..thanx...

fox αν και με στεναχωρεί που δεν έχει αφίσα manowar στον τοίχο (FOUL!!!!!:p)

Fox, 7 ευρω η μικρη μπυρα... Και απο μουσικη γαμα τα :lol:

Πόσο καιρό έχεις να πας; :stuck_out_tongue: 5 οι μισόλιτρες (4 για ένα φεγγάρι :()

Κάποτε όντως, δεν έβρισκες μπύρα κάτω από 7

το φοξ και εμένα μου άρεσε αλλά τώρα κάτι με χαλάει στην μουσική του.έχει "χαλαρώσει"λίγο μου φαίνεται.
εγώ ψήφισα jasmin.

Eχω κανα 3μηνο - 4μηνο... Καλα δεν πηγαινα και συχνα...

γράψτε και καμιά τοποθεσία όμως για τους λιγότερο περπατημένους! (αγνοήθηκα επιδεικτικά:()

και για τους καθόλου...:stuck_out_tongue:

ψηφισα λεγκασυ οχι επειδη ειναι το πιο "γαμαω" μαγαζι, αλλα επειδη θεωρω οτι πλεον ειναι το μονο που κραταει το στοιχειο του rock n roll χαβαλε, αχουν το λιγοτερο "super attitude" απο τους αλλους...

ρε παιδια οσοι γραφετε για τοποθεσια κλπ, ψαξτε το λιγο μονοι σας, 2 λεπτα στο google κ θα βρειτε τα παντα...

Τιθόρα :slight_smile:

σήμερα μάλλον θα πάω revenge of rock...τι παίζουν πάνω κάτω?

Η χορεύτρια,τραγικά amateur

Legacy:):!:

Busted! Ρώτησα γιατί είμαι τεμπέλα και όχι γιατί κάποιος που έχει πάει σ ένα μαγαζί θα μπορεί να εκφέρει και μια άποψη να ξέρουμε τι παίζει. :twisted:

Τhanks for nothing!:roll: Τώρα ναι, προτιμώ να ψάξω στο γκουγκλ.

Στην κατηγορία άλλο υπολογίστε τα leroi,roi-mat,και tithora....Στον αντίποδα προσφατη απώλεια το mosquito στην Nέα Σμύρνη..(και ήταν ωραίο μαγαζάκι)

Άχου το, στεναχωρήθηκε. :frowning:

Οποιος ξερει και θελει ας μας πει ποια ΜΕΤΑΛΑΔΙΚΑ υπαρχουν στην Αθηνα, α και αν γνωριζει το μεσο ορο των κομματιων φτανει το 2000 και οχι το 1984? :lol: :slight_smile:

Εμένα μου αρέσει και το Le Roi στο Χαλάνδρι. Έχει ακριβές μπύρες (το λιγότερο 6-7?), αλλά πάντα μπορείς να αποσβέσεις τη χασούρα με το φαγητό και τις καραμέλες στην είσοδο :stuck_out_tongue: