Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

Δαγκωτό nir1! Χαχαχαχα!

15? Ποιος γάμησε με 15?

χαχαχα είναι τιμές πριν 10 ετία? ή μήπως πηδάς κούκλα? :stuck_out_tongue:

χαχαχαχ κοιταξτε η αληθεια ειναι οτι δεν εχω παει ποτε με τοιουτες, αλλα απο γνωστους που το τιμανε το θεμα, τετοιες τιμες εχω ακουσει… :-s

Αν ρίχνουν και οι πουτανίτσες τις τιμές, τότε πραγματικά έχουμε πρόβλημα αδέρφια…:frowning:
Πού πάει αυτή η χώρα???

Με τέτοιες τιμές πας άνετα στα ροκάδικα-αρχιδόκαμπους, κάνεις το κέφι σου και μετά σε παίρνει οικονομικά να ρίξεις και ένα… Βασικά πιο ακριβά θα σου βγουν οι μπύρες και τα τσιγάρα

[SPOILER]

[/SPOILER]

:lol::lol::lol: Εμπλοκή Εμπλοκή

Και στην τελικη, σου’χει τυχη να ξεβρακωσεις Motorheadού?
Βγαλτης το αρβυλο, το ελαστικο τζιν, καλτσες, ε μολις κατεβασεις και το βρακι της λυποθυμισες…
Εκτος και αν πετυχεις καμια παλια μεταλλου σε κανα χαζοροκαδικο που ντυνεται πλεον σαν γυναικα και οχι σαν τον Angelripper

Φίλος μου… είχε ξεβρακώσει κάποτε μία απο αυτές. Όλα καλά είχαν πάει και μάλιστα είχε tatoo ένα ace of spades στον κώλο. Δεν ξέρω, ακούγοντάς το καύλωσα… λίγο.

[I]Ήταν μια ιερόδουλη από Β. που’χε ταττοο Motorhead-μίνι στη βάση της μέσης της…[/I]

Ένα δίκιο το’χει ο Νιρ…

Intrepid fox είχε γυναίκαι θαρρώ.
Και alley, αλλά πλέον πού.
Είναι και όμορφες αυτές οι εφαπτόμενες ψιλοεναλλακτικές μεταλούδες, και βγαίνουν και σε μικρές ηλικίες.

Και το Μπουρλότο Club στη Βουλιαγμένης έχει μουνιά.

Το ξεφτιλίσατε

το καταξεφτιλίσαμε…

Αυτοί είμαστε!

Το Alley Cat δεν έκλεισε? Ας το βγάλει κάποιος απ το poll.Επίσης, υπάρχουν κάποια που άνοιξαν αφού ξεκίνησε το thread…

Έκλεισε για να ανοίξει άλλοι στο γκάζι λένε οι φήμες, αλλα δεν ξέρω περισσότερο background. Alley χωρίς την αυλή…δεν ξευρω αν θα δουλέψει :frowning:

Πχ το Ragnarok δεν το βλέπω μέσα στην λίστα ή το Excalibur :slight_smile:

Να μπει το Rebound στη λίστα εδώ και τώρα!:stuck_out_tongue:

Πάντως όσες φορές έχω πάει στο Rainbow πραγματικά εχω απολαύσει ποιότητα ήχου!!
Είναι απο τα μαγαζιά που εγκρίνω!

[B]Anyway, για όποιον ψήνεται…[/B]

http://www.facebook.com/events/125492430914471/