Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

[B][SIZE=“7”]R A G N A R O K[/SIZE][/B]

:D:D:D:D:D:D

Στο οποίο Ragnarok έχουμε πάρτι και στις 6 του Μάη με τον φαν κλαμπ των Pink Floyd,θα κάνω και κάνα event λογικά:)8)

Αν τα άτομα που συχνάζαν fox και ειδικά οι γυναίκες (και της dj συμπεριλαμβανόμενης),τουλάχιστον πρίν κανα 2-3 χρόνια που ειχα πάει τελευταία φόρά, είναι metalheads,εγώ είμαι η Αθηνά Ωνάση. (όταν λέω metalheads εννοώ να ξέρουν έστω ένα παραπάνω συκρότημα πέρα από τα τύπου system of a down,nirvana κλπ).Αν είναι να φάς στην μάπα τόσο δήθεν,πήγαινε σε κάνα τρεντάδικο ορίτζιναλ να τελιώνει η ιστορία.πιό συνειδητοποιημένα άτομα (κ γκόμενες) θα βρείς.

Ένα στην Ερατοσθένους στο Παγκράτι (δεν πρόλαβα να δω όνομα, περνούσα με το λεωφορείο,αλλά μάλλον έλεγε ‘‘rock bar’’) το ξέρει κανείς?

Revenge of rock!!!

το ragnarok ειναι μια τρυπα , πως σας αρεσει ;;

RAINBOW λοιπόν αν και εχω ψηφισει revenge

Μηπως το μπερδευεις με καποιο αλλο ?? Μια χαρα χωρος ειναι.

ειλικρινα ΔΕΝ υπαρχει χειροτερο μαγαζι σε ολη την Αθηνα (μιλωντας για ροκαδικα ε). κακο ψοφο.

στην ευρυτερη περιοχη καλλιθεα νεα σμυρνη πετραλωνα υπαρχει κανενα της προκοπης;;

Αδερφέ Καλλιθέα παίζει ο Τρυποκάρυδος που είναι ωραίο μαγαζάκι αλλά αυτό παίζει πιο Funk, Jazz, Blues κλπ. Τσέκαρέ το, μπορεί να γουστάρεις.

στην πλατεία στα εξάρχεια λεω

E τι διαστασεις θελεις ? κανα γηπεδο μπασκετ ?
γαματο ειναι και σαν χωρος και σαν μουσικη κυριως.

Νέα Σμύρνη παίζει και το Mosquito

Ειχα παει την προηγουμενη εβδομαδα.Συμπαθητικα ηταν.Τωρα για το καλοκαιρι η αυλη που εχει μετραει ,αν και προτιμω Επιτοκιο τελικα .

μουσικά το Mosquito τι λέει?

Οld school rock/hard rock επαιξε αποκλειστικα οταν πηγα εγω .Εφυγα ομως κατα τις 12 ,δν ξερω τι γινεται μετα.Αν κρινω βεβαια απο τον Harlea μαγαζατορα :stuck_out_tongue: ,εκει πρεπει να κυμαινεται το πραγμα .

domahar nwmizw

Λέει τίποτα? έχει πάει κανείς?

Ρε παιδια χθες βραδυ ειχα περασει μια βολτα απο Legacy και ηταν κλειστο. Μετα λεω, ας περασω και απο Rainbow, κλειστο και αυτο. Τι γινεται οεο?

δευτερα ειναι κλειστα