Καλύτερο Rock Bar στην Θεσσαλονίκη

Re paidia, pou einai to kathena!!! Answer plz! Poio paizei pozeries?:stuck_out_tongue: Thelw na paw non-metal atoma kai den thelw na ta tromaksw, thelw wraio xwro kai kefath mousikh. Mono Dizzy kai Adyto exw paei.

Ενα που παιζει ροκ σαν αυτα που ακουω ειναι το Ziggy. Σχετικα φωτεινο, ανετο με μεινοεκτημα οτι μπορεις να πετυχεις τον Μπλουζλικ. Πες μου ποσο ξερεις την Θεσσαλονικη να σου πω πως να πας εκει.

Tελευταια παω 8ball(στα Λαδαδικα),αν και δεν παιζει ροκ αλλα μεταλ οποτε πηγα,ομως γουσταρα το προγραμματακι…κλασικα πραγματα(και πιο συγχρονα…),αλλα οτι πρεπει για μπυροποσια…:drunk:

εγω πηγαινα harley καθε κυριακη και δευτερα που επαιζε κλασσικο rock…τωρα εχω κανα χρονο να παω…

και καμμια φορα στο ark…

καλη μουσικη εχω πετυχει και καμποσες φορες στο κουρδιστο πορτοκαλι αν και πολλες φορες παιζει παπαριες
επισης πολυ ροκ ειναι η γιαννουλα, οχι η ταβερνα, η ιδια η γρια…πολυ μωρο…

Metria tin kserw. Exw kanie kammia 15aria episkepseis… Exw arxisei na mathenw kai tis odous.8)

Λοιπον, θα κατεβεις την Γουναρη (Καμαρα-Ναυαρινου, εκεινη η οδος) ωσπου να βρεις την Μητροπολεως. Πριν φτασεις στη Μητροπολεως, θα κανεις αριστερα προς ενα ζαχαροπλαστειο. Θα φυγεις απο κεινο τον δρομο που περναει πανω απο το ζαχαροπλαστειο και στο δευτερο στενο θα κανεις δεξια. Θα δεις πολλα μπαρ εκει, το Ζιγκυ, το Εκκεντρο και 1-2 ακομα. Στα 2 πρωτα εχω παει και μ’αρεσαν πολυ.
Αν δεν μπορεις να το βρεις ετσι, θα βρεις την σταση ΚΘΒΕ των λεωφορειων (3,5,6 κλπ) και θα πας απεναντι. Σ’εκεινο το στενο.

μην πας ziggy!!! στο λεω για το καλο σου…
μονο το παλιο το ziggy ελεγε, το καινουριο σε λιγο καιρο, μη σου πω ηδη, θα καταντησει σαν το αδυτο…μακρια!!!

Thx Led! Panw katw katalava.
Giati mamieisblue1, ti exei? Sarkovora hxeia?:stuck_out_tongue:

Το ζίγγυ γαμεί μάνες και κόβει κώλους.
Γαμω τα μαγαζάκια. Έχει παίξει 2112 ολάκερο.

σε λιγο θα μας πεις οτι ο ιδιοκτητης εχει ακουσει πολλα κιλα μουσικη…παιζει να ειναι το μονο κομματι που ξερει απο rush…το χριστο του δεν ξερει ο ανθρωπος…

συζητουσα με αυτον που το εχει και μου ελεγε περι ταυτοτητας που πρεπει να εχει το καθε μαγαζι και τετοιες παπαρολογιες…ο τυπος μιλαμε νομιζει οτι εχει ταυτοτητα το μαγαζι του και εχει βαλει μεχρι και first be a woman ξερω γω…το παλιο ziggy ηταν καπως καλυτερα, ανοιξε τωρα το καινουριο και για να μαζεψει κοσμο βαζει συνεχεια ιδιο προγραμμα απο τα οποια τα περισσοτερα ειναι χαλια και χιλιοακουσμενα
μονο μερες που εχει κανενα αφιερωμα λεει να πηγαινεις αν και δεν νομιζω να ξερει και κανενα αλλο απο gallagher και κανα δυο αλλους…

:lol: :lol: :lol:

:roll:

έχετε συζητήσει ή απλά διατηρείς το δικό σου ροκ μπάρ κάπου εκει στη γειτονιά;

καλη σκεψη αλλα αμα ειχα σε αυτη την περιοχη δικο μου bar δεν θα χρειαζοταν να ασχοληθω με το ziggy (με τα λεφτα που βγαζουν), αλλα παρολα αυτα ο ιδιοκτητης του παει και μυξοκλαιγεται στον καθενα οτι ειναι “φτωχος” και οτι δεν τα βγαζει περα…θεος ο τυπος, πολυ τραγικος, για σφαλιαρες:lol:
ρωτα τον bluez και οποιδηποτε εχει παει μερικες φορες ziggy και θα καταλαβεις
εγω μονο για τον bluez παω, γιατι ειμαι ερωτευμενη μαζι του:wink:

ΚΑΝΕΝΑ

οντως…

Κουρδιστό Πορτοκάλι

Έχω πάει αρκετές φορές στο ζίγγυ και μου αρέσει πάρα πολύ.
Αν είσαι εμφανίσιμη, μπορείς να μου αφήσεις μια φωτογραφία σου στο ίνμποξ μου και μπορεί να πάμε μαζί καμμια φορά.