Καλύτερο Rock Bar στην Θεσσαλονίκη

Την ερχόμενη τρίτη, η πρώτη μας μέρα.Αν βρίσκεστε στην Θεσσαλονική, περάστε να γνωριστούμε. :slight_smile:

Δεν έχετε ανοίξει καν? Γιατί πέρασα να τσεκάρω το μαγαζί προχθές και ήταν κλειστό. Αλλά υπέθεσα λόγω 15αύγουστου…

Δεν πειράζει, από την Τρίτη θα είμαστε εκει 7 μέρες την βδομάδα. :slight_smile:

[SPOILER]καλο και αγιο το ταουκ μπουζουκ αλλα το τοπ πραγμα στον χατζη ειναι η ΤΟΥΡΤΑ ΜΕΡΕΝΤΑ. σκετη ηδονη![/SPOILER]

[SPOILER]Απαντάω στα ίσια με τούρτα παγωτό νουτέλα από τα fregio η οποία προκαλεί πολλαπλούς οργασμούς[/SPOILER]

[SPOILER]επειδη η νουτελα των φρετζιο γαμει (αλα φουντελινα υποθετω), αναψες φωτιες για το σεπτεμβρη που θα ανεβω πανω! παντως και η τουρτα μερεντα προκαλει οργασμους και αν δεν την εχεις στα υποψιν, μαζευτειτε 2-3 ατομα, παρτε μια και σε λιγοτερο απο μιση ωρα θα γλειφετε και τη συσκευασια![/SPOILER]

Kαι πολύ καλά κάνατε (αναφέρομαι στο bold-αρισμένο). Μακάρι να είχανε το ίδιο σκεπτικό όλα τα άλλα μαγαζιά. Μαγαζί που αυτοπροσδιορίζεται ως rock με ταμπέλα αυτομάτως καταργεί το χαρακτηρισμό…είναι οξύμωρο. Εγώ πάντως θα σας τιμήσω.

Κι εγώ, αλλά λίγο αργότερα 8), κανονίζουμε κάτι καλό.

ki emeis oi tris ston kafene!!!1

Τώρα είδα για το Amsterdam και δεν ξέρω τι να πώ…
No offense, αλλά θεωρείτε πως ένα ροκ μαγαζί σε μία περιοχή που είναι ΝΕΚΡΗ, και θα νεκρώσει και άλλο (εδώ τρυποκάρυδος έκλεισε και lucky/Berlin φυτοζωούν που στην τελική ειναι πιό πέρα, στην Κορομηλά και όχι χωμένα στο στενό της ΧΑΝΘ) είναι σοφή επιχειρηματική κίνηση?
Ακόμα και έναν καλό κύκλο γνωστών να έχετε ρε παιδιά, το μαγαζί με την κρίση που υπάρχει, θα φυτοζωεί, και στην διετία πάνω θα κλείσει.Η περιοχή είναι εντελώς αντιεμπορική, και πιάτσα εκεί πέρα δύσκολα θα δημιουργηθεί…

Πάντως, ήδη argys και drifter πάνε για κλείσιμο (από όσο ακούγεται), το άδυτο παραπέει και γενικά βρώμα τα πράγματα…:frowning:

εντιτ=Η Βαλαωρίτου τα γάμησε όλα…μάζεψε όλο τον κόσμο.

Guys, το αν ειναι καλη επιχειρηματικη κινηση η οχι δεν το γνωριζει κανεις.Δεν μπορουμε να καθομαστε με σταυρωμενα χέρια.Σκεφτήκαμε να κάνουμε κάτι και είπαμε να το τολμήσουμε.

@ τζακι. Καλά καλά δεν ανοίξαμε και έχουμε ήδη άποψη.Καλά καλά εμείς δεν έχουμε.

Οπως είπα,θα χαρώ να σας δω όλους,γνωστούς και άγνωστους.Οποιος φύσικα δεν θέλει,no bad feelings.

Manowar θα παιζει ?? 8)

na pate!!!

[SIZE=“6”][B]ARK[/B][/SIZE]

ρισπεκτ τι να λεμε τωρα
και πολυ γαμω μαγαζακι μιλαμε εδω και πολυ καιρο σταθερη αξια.

μουσικη που παιζει καθεται πολυ ευχαριστα πανω στα αυτια μου.απο hard rock μεχρι heavy metal αλλα ποτε καφριλες.

μπορεις να μιλησεις σαν ανθρωπος και οχι να φωναζεις σα μαμουχαλος:lol:

μπυρες βεβαια δεν εχει τις απειρες αλλα αυτες που εχει μια χαρα ειναι.

απορω πως δεν γεμιζει…:-k

Πέρασα 2 φορές από το amsterdam εχθές αλλά και τις 2 δεν βρήκα να κάτσω… Όμορφος χώρος φαίνεται και λογικά θα το τσεκάρω μέσα στη βδομάδα κάποια στιγμή…

Καλή αρχή παίδες…

Dizzy τις Τρίτες για εμένα, επειδή παίζει ο Σήφης συγκεκριμένα, και ακούμε πολλά και ωραία πράγματα, ιδιαίτερα όσο περνάνε οι ώρες.

Υπαρχει καφετερια που παιζει μεταλ μεσημεριατικα στην Σαλονικη?To Bolivar ειναι ακομα ανοιχτο?

Ναι πρέπει να είναι ανοιχτό ακόμα

Το Bolivar είναι ανοιχτό αλλά πρέπει να έχει αλλάξει διεύθυνση γιατί την τελευταία φορά που πήγα δεν ήταν ο ίδιος τυπάς αλλά ένας άλλος πιο μεγάλος σε ηλικία με την γυναίκα του… Και γενικότερα με χάλασε λίγο το μαγαζί…

Εχθές πήγα επιτέλους στο Amsterdam bar… Πολύ καλό μαγαζί…:thumbup:
Όμορφος χώρος με ωραία μουσική… Αξίζει να το κάνει στέκι κάποιος…

@Dutch: Κάνατε πολύ καλή δουλειά… Δεν ξέρω αν ήσουν στο μαγαζί όταν ήρθα καθώς ήταν αργά (2-3 το πρωί) αλλά μακάρι να πάτε καλά…

Καταρχη ευχαριστω για τα καλα σου λόγια.Κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε αλλά τώρα αρχίζουμε.Χαίρομαι που σου άρεσε και η μουσική. Πρέπει να είσαι το ένα από τα τρία παληκάρια που καθήσατε στο μπαρ,σωστά?
Αν ναι,εκει ήμουν :slight_smile:

Την επόμενη φορά έλα να τα πουμε απο κοντά :wink: