Σχέση : εντός ή εκτός rock χώρου?

κάτι τέτοιο δηλαδή…:stuck_out_tongue:
http://img242.imageshack.us/my.php?image=sapila013xv9.jpg

Μα μεσα στο μυαλο μου εισαι!:stuck_out_tongue:
:lol: Ωραια φωτο!

οτι να’ναι! χωρις τη φασολαδα!
αν ειναι μπουζουκοβιο…δεν ακουω τετοια πραγματα μονη μου στο σπιτι αλλα μαζι του θα τα ακουσω…δεν τα ακουω και δεν τα χορευω…θα παω μαζι στο “κεντρο νυχτερινης διασκεδασεως” αν το θελει αλλα δεν θα “κανω κεφι”,δεν θα ανεβω σε κανενα τραπεζι…[-X η υποχωρηση που θα εχω κανει για τη σχεση θα ειναι το οτι πηγα χωρις να γκρινιαξω, φορωντας το καλυτερο μου χαμογελο…και κουβαλωντας την υπομονη μου! ναι η μουσικη ενωνει τους ανθρωπους γενικοτερα αλλα σε μια σχεση τους ενωνουν και πολλα αλλα!
αν ειναι ροκας…τελεια! μας ενωνει και η μουσικη,μπορουμε να απολαυσουμε μαζι κατι ακομη…αλλα ας μην ειμαστε και πολυ σιγουροι…αφου δεν αρεσουν σε ολους τους ροκαδες και τις ροκουδες τα ιδια ακριβως ονοματα!!!
τελος γιατι και το ντυσιμο εχει αναφερθει πολυ…rock ειναι να φοραει ο καθενας οτι γουσταρει και τον κανει να νιωθει ανετα!!! μπορει αυτο το κατι να τυχει να ειναι τρεντυ…αν το φορας γιατι σου αρεσει και σε κανει να νιωθεις ανετα…κανενα προβλημα…αν το φορας γιατι οι φιλοι σου μιλανε μονο σε ανθρωπους που φορανε μαρκες…οι φιλοι σου ειναι πολυ ρηχοι…και κατι δε πρεπει να πηγαινει καλα και με σενα…! γιατι οι μονοι που θελουν γυρω τους ανθρωπους που εχουν τετοια κριτηρια για να διαλεγουν ανθρωπους…ειναι οσοι εχουν τα ιδια κριτηρια! οποτε… ξου ξορκια!
προσωπικα τις μεγαλυτερες απαιτησεις τις εχω στη χημεια! οταν ο αλλος σου χαμογελαει και λιωνεις…ή σε αγγιζει σχεδόν ανεπαίσθητα και εσυ το νιωθεις x10! εκεινη την ωρα δεν σε νοιαζει τι μουσικη ακουει γιατι…καποιος σου εχει κλεισει τον ηχο!

οκ, τώρα μπορεί να κλειδωθεί το thread…

Τα ειπε ολα η κοπελια…

Ενα χαμογελο μπορει να σε κανει να λιωσεις… Να λιωσεις ομως…

:-s

LaRocca θες να τα φτιαξουμε?

Τα κεκακια?:roll: :lol:

Oχι τα κοτσιδακια.Ζμπαμερ.

1 ποστ εκανε το κοριτσι, αμεσως τα λιγουρια. Τς τς τς…

Εντιτ:

Καμαρωστε…

Aυτη γιατι φοραει μασκα πιλοτου?

@ChrisP: Πραγματικά σιχάθηκα, μου 'ρθε να ξεράσω!!! :?

Γκοθουδες/μεταλλουδες και τα μυαλα στα καγκελα…

Μανο, Κοζυ, Μοντε κλπ, μην πειτε οτι δεν σας αρεσει αυτος ο αγγελος…:stuck_out_tongue:

Γιατι σε απογειωνει στο κρεβατι! Γκοτ ιτ? :wink:

Aυτές στάνταρ μοιράζουν κόλυβα στο Dark Sun…:lol:

Αμα ξερει να οδηγαει,καλα.
Αλλιως να παρουμε και προστασια μαζι.
Κανα αλεξιπτωτο εννοω.

Αντε οι trendy-lovers ποσταρετε κι εσεις καμια φωτο να παρει φωτια το θρεντ! Το ιδιο και οι μεταλλαδες/-ουδες. Ολα εγω πρεπει να τα λεω?

Η γυναίκα η σωστή πρέπει να είναι ΕΤΣΙ:

Hot stuff!8)

Bullshit!

Εδω δειτε:

Δίνω λίνκ ενδεικτικά του γούστου μου

http://membres.lycos.fr/brouillonsix/hpbimg/wall%20lauren.jpg

θα επιστρέψω με άλλα

ήθελα να βάλω και Emma Watson αλλά μάλλον κάποιος άλλος θα την βάλει αυτή:p

Εντιτ:ChrisP,και γ@μό τα γούστα