Σχέση : εντός ή εκτός rock χώρου?

εμενα παλι οταν ειχα μαλια δεν με μιλουσαν! μετα που τα κουρεψα παλι τα ιδια!
τωρα που με πεφτουν παμε πολυ καλα!:smiley:

ΟΠΟΤΕ ΦΑΛΑΚΡΩΘΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!:lol:

Kι εμένα μου το έκαναν αυτό…:expressionless:
Κατά τα άλλα συμφωνώ με το αλόε!

Ότι να ναι ρεεεεε! Εδώ τρώμε και φασολάδες, σε αυτά θα κολλήσουμε;…:stuck_out_tongue:

Χαχα, τα σπαει το τοπικ! Συνεχιστε να το ταϊζετε! :smiley:

η φασολάδα μια χαρά φαί είναι…:stuck_out_tongue:

Καλά τα λέει ο signal… Για αυτό το λόγο και εμένα δε με νοιάζει τι μουσική θα ακούει. Μουσική ακούω όταν δουλεύω και όταν διαβάζω και εκείνες τις ώρες προφανώς και δε θα είμαι μαζί της. Συναυλίες, DVD, rock bar κ.λ.π. τα θυσιάζω άνετα, αφού έχω μάθει λόγω μη ροκ φίλων, να ζω και δίχως αυτά.

Με λίγα λόγια, ας είναι από όποιο χώρο θέλει η κοπέλα.

Αφού λύσαμε το spiritual, ας πάμε και στο θέμα της εξωτερικής εμφάνισης. Το ντύσιμο είναι ένα από τα θέματα που λένε πολλά εν δυνάμει. Δείχνουν ηλικία, δείχνουν την ωριμότητα, δείχνουν αν είναι γυναίκα ή κοριτσάκι, δείχνουν αν είναι ξέκωλο ή όχι, περιβάλλον, κόμπλεξ και πολλά ακόμα. Αυτά φαίνονται ανεξάρτητα από το αν ακούει ροκ ή όχι. Το αν το ντύσιμο της είναι ροκ, αλτέρνατιβ, κουλτουρέ ή τρέντι δε με ενδιαφέρει. Εγώ θέλω να βλέπω αν έχει προσωπικό στυλ και δεν είναι απλά μια μίμηση των προτύπων που έχει.

Τώρα που το σκέφτομαι, δύσκολο να είχα απαντήσει κάτι άλλο… Αφού είμαι ένας μπρούταλ ροκάς με εμφάνιση λούτρινου φλώρου :stuck_out_tongue:

:expressionless:

εντάξει μωρέ… λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα :stuck_out_tongue:

Διαβαζα λιγο το θρεντ για τα πρωτα ποστ, η λαροκα ειχε κανει εδω και bump!

το ξεθαψα…αντε πειτε …

Για μένα είναι δίκοπο μαχαίρι.
Απ’ τη μία μπορεί να είναι καλό, γιατί συνήθως έχεις κοινά ενδιαφέροντα, και προσωπικά οι ροκούδες/μεταλλούδες είναι εμφανισιακά το στυλ που μ’ αρέσει πιο πολύ.
Απ’ την άλλη, μπορεί να πέσεις σε κάνα κολλημένο κωλόζωο, γιατί κακά τα ψέμματα πολλά τέτοια υπάρχουν στο χώρο.
Αλλά εν τέλει, θα προτιμούσα σχέση με κοπέλα απ’ το ροκοχώρο (ιδιαίτερα κάτι ποζερούδες που 'χα δει μετρούσαν).
Άσχετο, αλλά πολύ γαμάτα τόπικ υπήρχαν στο παρελθόν, πολύ καλό που ξεθάφτηκαν.

Έτσι πέστα, εύγε για το bump σε Earendil.

Εκτός ροκ χώρου φυσικά για να αποδείξουμε ότι το μέταλ γάμει (και δέρνει).

Δεν είμεθα ρατσιστές αλλά το άτομο να είναι εντός ροκ χώρου σημαίνει και περισσότερα κοινά ενδιαφέροντα.
Α, ο Axel έχει γράψει το ίδιο, οκ.
Όσο για θέματα ντυσίματος κλπ εκνευρίζομαι γενικώς με το dress code σε σχέση με τη μουσική οπότε δεν σχολιάζω καν…

εγω βασικα δεν τη γουσταρω την ροκ μοδα στο ντυσιμο των κοριτσιων…θεωρω πως οι τρεντισσες ντυνονται πιο θηλυκα…και αν ποτε ειχα να επιλεξω αναμεσα σε ροκου και σε τρεντισσα μαλλον τη δευτερη θα επελεγα (δεδομενου πως ταιριαζα και με τις 2 εννοειται)

και γενικα δηλαδη με τις κοπελες που ημουν μεχρι τωρα αν και ακουγαν (κυριως) μεηνστρημ ροκ (τι ακουει ο mr_wtf, αυτα) δεν ειχαν καμια σχεση σε εμφανιση με ροκουδες…και εννοειται και σε κλαμπς πηγαιναμε και οπου γουσταραμε

οποτε, αν και μαρεσει η φασολαδα θα επιλεξω τρεντισσες ετσι γιατι δεν μαρεσουν οι politically correct απαντησεις :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως άμα είναι να πατήσω σε σκυλάδικο, να ξέρει η άλλη ότι η χάρη μετά που θα πάμε σπίτι θα είναι ανάλογη. :slight_smile:

ή μπορειτε να πατε παζι στους Proclamation. :slight_smile:

hfjgfdhgdsghjdfhglkfgjklfjklfhfghjd;

εγώ πάλι ότι να ναι.Στην μουσική θα κολλήσουμε… :stuck_out_tongue:

+1 ακριβώς αυτό, γενικά μεταλούδες και τέτοια δεν είχα ποτε στη ζωούλα μου, δεν μου αρέσει καθόλου και το όλο στυλ ασε που οι περισσότερες που έχω γνωρίσει είναι και παράξενες:roll:

Περίεργο, αυτό συζητούσα εχθές με κάτι φίλους.
Εντάξει, δεν θα τρελαινόμουν να ακούει η γκόμενα Cannibal Corpse και να με κοροϊδεύει που ακούω classic rock/metal, ξερωγώ, ή αν ντυνόταν σαν δαιμονισμένη μέγαιρα. προηγούμενων αιώνων.

Μάλλον τα mainstream/trendy/pop πες το κι έτσι ντυσίματα είναι καλύτερα, αλλά και το rock καλό είναι. Και καθώς το ντύσιμο είναι κάτι που προσέχω στην γκόμενα τελευταίο (εκτός κι αν είναι κραυγαλέο), και επειδή τρελαίνομαι για φασολάδα (έφαγα χθες), ψηφίζω το τρίτο.

Bασικα τα πε ολα, κλειδωστε το!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ.

οσο ωραιο και να ειναι το γκομενακι δεν φτανει(για σχεση μιλαμε οχι για ξεπετα).
τι να συζηταμε?
1.ποσα πανερια πεταξε χ8ες στο σκυλαδικο?
2.τι ωραια ταινια ειναι το “λουφα και απαλλαγη”?
3…συμπληρωστε αναλογα

βασικο στη σχεση ειναι να “θαυμαζεις” τον αλλον.
το σκυλι δεν μπορω να το “θαυμασω” ακομη και ειναι τρελλο μωρο φαση brad pitt klp