Καλέ μου άνθρωπε, «ξέρεις» από rock;

να βγούμε από το φορουμ?μπαν δλδ?μας ζηλεύεις κι εμάς?

Eχεις μεινει ενα χρονο πισω αλλα δεν εχει να κανει.
Εχεις δηλωσει κατ’επαναληψην οτι με ξερεις,ξερεις που μενω κτλ.Αν λοιπον θεωρεισαι τοσο αντρας οπως λες εδω γιατι δεν εχεις ερθει ακομα να με βρεις?Φοβασαι κατι?
Λοιπον για να τελειωνει εδω με την παρτη σου.Αν εχεις τα @@ ελα και βρες με να τα πουμε απο κοντα βρε αδερφε.Ηρεμα και πολιτισμενα.:wink: Θα παμε καπου που μας βολευει και τους 2 εδω Αμφιαλη κοντα.Αν παλι δε γουσταρεις για τον Α ή Β ή εισαι κοτα λογο παψε τις μαγκιες μεσω νετ γιατι δεν υποδηλωνεις ετσι τον ανδρισμο σου αλλα αντιθετα την πουστροσυνη σου.Φιλια :wink:

ωραία… το “σε 5 λεπτά είμαι έτοιμη”, μόλις έγινε “Δημήτρη ποια από τις παρακάτω μπλούζες σου αρέσει περισσότερο?”. Πλέον φοράω και επίσημα παντόφλες… Περιμένετε να φύγω για να βγείτε από το φόρουμ…

είναι κάποια προϋπόθεση να’χεις αδερφή για να’σαι μοντ?:-k

μη σπαμάρεις…:stuck_out_tongue:

Ας επιστρέψουμε στο off topic την έτσι κι αλλιώς off topic κουβέντα:wink:

όποτε θες χοντρούλη να σου πρηξω τη μάπα να δούμε αν θα ξαναειρωνευτέις άνθρωπο .δώσε τόπο και ώρα μόνο φέρε μαζί σου καμιά 10αρια ακόμα γιατί δε σε παίρνει Κωστάκη.Φιλακια στην καράφλα σου όσο ακόμα ειναι στη θέση της.

άντε αγόρι μου γιατί σαν πολύ μάγκας είσαι.

καφρίλα ποστ

με λένε ουαητκρος και γαμω τις παλαμες μου

Τελικα ποιοι κερδισαν…??

Είμαι ένας από αυτούς που κέρδισαν, θα μου στείλουν ένα βιβλίο. Ευχαριστώ πολύ ξανά το rocking. :slight_smile: :smiley: 8) :wink:

Αντε ρε παιδια.Ποτε θα ποσταρεται το Quiz να δουμε πως ηταν και εμεις που εκεινη την ωρα λειπαμε απο το σπιτι

Τα Αγίου γιουτσου… Αντεεεεε και 'γω το περιμενω!

Τελικα τα αποτελεσματα δεν…??

δεν θα δουμε τις ερωτησεις εμεις που λειπαμε εκεινη την μερα?:frowning:

Θα τις δείτε, θα τις δείτε, και μάλιστα με αναλυτικές απαντήσεις. Λίγη υπομονή :wink:

…zZzZzZzZzZzZZzZzZzZzZzZz…

Ε όχι και ?zzzzzz?! :frowning: Παίδες δείξτε υπομονή και σας περιμένει κάτι πραγματικά σπέσιαλ… :wink:

Ε ρε παιδια, τοσοι μηνες περασαν. Τοσο δυσκολο ηταν απλα να ποσταρετε τις ερωτησεις που ειχαν μπει??
Μπορει να ετοιμαζετε κατι σπεσιαλ, αλλα δεν νομιζω να εχει σχεση με αυτο που ζητησαμε.

Μη μου τους κύκλους τάραττε.

Ακομα…??

Αντε και περιμενουμε και 2ο…

postαρε το,το τιμημένο