Νέο rocking forum

μόλις πατήσεις κάνε refresh στον browser

1 Like

ναι το ειδα απο το αρχικο ποστ αλλα το PC στη δουλεια ειχε φρικαρει !

Οπως και να εχει thanks !

Μια χαρά δουλεύει σε μένα, πρέπει να αλλάξεις δουλειά @drenie

2 Likes

Δουλεύει και είναι σημαντική βελτίωση για pc users. Μου είχαν βγει τα μάτια έξω στην οθόνη που είχα με την ασπρίλα.

Πραγματικά δεν μπορώ να διανοηθώ πώς γίνεται να προτιμάτε το dark :Ρ

ισως να ηταν καλυτερα ενα γκρι ακομα και οταν πατας για reply αλλα μετα θα ειμαστε γκρινιαρηδες σαν τις γυναικες οταν εχουν περιοδο. Πουθενα δεν μας πιανεις.

@shadowking69 δεν θα με χαλαγε καθολου αν μπορουσα να αλλαξω δουλεια αλλα εδω δεν μπορω να αλλαξω PC στο γραφειο … Για δουλεια θα εχω απαιτησεις ;

Ωραίο το νταρκ. Το χρησιμοποιώ ήδη.

Αν έχεις οθόνη μεγαλύτερη από 12-inch δεν μπορείς να διαβάσεις κείμενο χωρίς να γουρλώσουν τα μάτια σου (στο άσπρο).

Το dark θα ήταν ακόμα καλύτερο αν υπήρχε λιιιιγο μεγαλύτερη αντίθεση μεταξύ των post και του γύρω χώρου. Το ένα από τα 2 να γίνει λίγο πιο γκρι δηλαδή

1 Like

Εβαλα το dark και ειδα το φως το αληθινο. Εγω αναρωτιεμαι ακριβως το αντιθετο, πως γινεται καποιος να ΜΗΝ αλλαξει κατευθειαν σε dark.

μάλλον επειδή δεν ψάχνουμε άλλα θέματα και για google, youtube, facebook, twitter και γενικά όλα τα sites

Πολυ μεταλ το dark.Μου θυμιζει το φορουμ μιας Underground metal εταιρειας.Βεβαια εκεινο ειναι ακομα σε προιστορικη εκδοση.

Εκει πρωτον, δεν εχεις την επιλογη, αλλιως σιγουρα θα το εκανε ο κοσμος, και δευτερον, η ποσοτητα λευκου του φορουμ εδω δε συγκρινεται με κανενα απο αυτα τα sites.

Για ποιόν λόγο δεν μπορώ να επιλέξω το theme? Το έχω δοκιμάσει με firefox και opera, αλλά δεν με αφήνει.

Μια λειτουργία ignore για τα trolls παρακαλώ;

1 Like

Εχει επιλογη να μην διαβαζεις τα ποστ καποιου παντως.Να μπλοκαρονται εντελως δηλαδη.

Εγω θελω αλλο χρωμα ονομα.Τι σοι moderator ειμαι να πουμε !

1 Like

Για βοηθήστε κάποιος!

1 Like

Βασικά τώρα μπορεί να με πείτε και γκρινιάρη αλλά νομίζω πως και το dark παρότι προτιμότερο θέλει βελτίωση. Βασικά το πρόβλημα είναι όταν διαβάζω για λίγη ώρα και πάω σε οποιοδήποτε άλλο site και νιώθω πως η Christine άναψε τους προβολείς και έρχεται κατά πάνω μου.

Νομίζω πως το πρόβλημα είναι το μονόχρωμο. Σκέτο μαύρο ή σκέτο άσπρο στην flat και material έκδοση, που μέσα στα ποστ κυριαρχεί απόλυτα και σε όσους σαν εμένα διαβάζουν το φόρουμ σε μεγάλη οθόνη (22-inch) αποτελεί πρόβλημα. Δική μου πρόταση να γίνει ανοιχτό (πολύ ανοιχτό όμως) γκρι το περιθώριο από έξω και σκούρο γκρι το ποστ. H άσπρο το περιθώριο και γκρι το ποστ. Γενικά να μην κυριαρχεί μέσα στο thread ένα χρώμα σε τόσο μεγάλο βαθμό. Δεν είναι youtube ή facebook εδώ που ναι μεν άσπρο αλλά το χρώμα δεν κυριαρχεί στο χώρο για να σου βγάζει τα μάτια.

Α ναι και igonre για τα trolls γιατί γίνεται χαμός.

1 Like

Ένα μικρό σχόλιο: όταν είμαστε στην κεντρική σελίδα και σε κάποια topics υπάρχουν νέα posts, δίπλα στον τίτλο εμφανίζεται ένας γαλάζιος κύκλος μέσα στον οποίο με άσπρο χρώμα φαίνεται ο αριθμός των νέων posts στο topic από τότε που το διαβάσαμε τελευταία φορά. Ε αυτός ο αριθμός δε φαίνεται με τίποτα :yum:, χρειάζεται ένας συνδυασμός χρωμάτων με μεγαλύτερη αντίθεση από αυτή που έχουν το γαλάζιο με το άσπρο. Μάλλον το γαλάζιο πρέπει να γίνει πιο σκούρο.

1 Like

επισης στο dark , τα τετραγωνακια στα stats δεν φαινονται οπως και οταν καποιος ποσταρει ενα κειμενο . Βλεπεις ενα μονοκοματο λευκο πλαισιο.

Για πείτε παρακαλώ. Ή αν υπάρχει κάποιου είδους report.

3 Likes