Νέο rocking forum

Επίσης , έχει τύχει σε κανενα , να έχει κάνει mute μία κατηγορία αλλά να συνεχίζει να εμφανίζεται στα latest ;;;

Θέλω να κάνω mute και άλλες κατηγορίες, ουσιαστικά να.αφησω μόνο τις κυκλοφορίες & συναυλίες

Και αν γίνεται βάλτε όντως ignore

1 Like

Βάλτε το παιδιά γιατί για μερικούς δυστυχώς δεν μπορούμε να προσποιούμαστε ότι δεν υπάρχουν, ακόμα κι αν το προσπαθούμε.

"παλι ειπε GOAT τον Λεμπρον αυτος ο Ror γκρρρρ δε θελω να του απαντησω αλλα δεν αντεχω γκρρρρρρ"
TRIGGERED

βαλτε δυνατοτητα ignore να ηρεμησει ο καψερος μωρε :joy:

Ναι, ναι, το πρόβλημα είναι ότι “είπες GOAT τον Lebron”.

έντιτ, άκυρο.

Συγγνώμη αν έχει ειπωθεί πρίν και χρειαζεται να το ξαναγραψετε, αλλα επειδή μπαίνω πλέον πολυ πιο αραιά στο φόρουμ και είδα τωρα τις αλλαγές, υπάρχει κανενας τρόπος να αλλάξεις το συνεχ]ές σκρολαρισμα σε σελίδες όπως ήτνα παλιά δηλαδή;

α) στο mobile version του φόρουμ, υπάρχει κάποιο λινκ για την κεντρική σελίδα του rocking? Δεν βλέπω κάτι.
β) επίσης, δε μου δουλεύει (oύτε στο κινητό αλλά ούτε και στο PC) το full screen στα videos. Όποτε το πατάω, το full screen σβήνει αμέσως και γίνομαι redirect σε κάποιο άσχετο/“τυχαίο” παλιότερο ποστ του τόπικ. Any ideas? Αν βοηθάει: Chrome χρησιμοποιώ.

το β) το κάνει και σε μένα στο Chrome…

Συγγνώμη αν έχει ειπωθεί πρίν και χρειαζεται να το ξαναγραψετε, αλλα επειδή μπαίνω πλέον πολυ πιο αραιά στο φόρουμ και είδα τωρα τις αλλαγές, υπάρχει κανενας τρόπος να αλλάξεις το συνεχές σκρολαρισμα, σε σελίδες όπως ήτανε παλιά δηλαδή;

οχι δεν υπαρχει

να και η απαντηση του owner and chief editor

εμένα με αφορά παραπάνω γιατι εκανα στο rockipedia bookmark συγκεκριμενη σελίδα πολλε΄ς φορές για να τσεκαρω αλμπουμ αργότερα. Και δε ξερω αν είναι εφικτό αυτό τωρα. Γι αυτο ρωτάω παραπάνω

γραψε εδω ενα λινκ

τι εννοείς να γραψω εδώ ενα λινκ;

νομιζα οτι δεν σου εμφανιζε τα παλια και ειπα να δωσεις καποιο λινκ απο αυτα που εκανες bookmark

για να κρατας καινουρια μπορεις να πατας εκει που γραφει την ημερομηνια και ωρα του ποστ

Αχα! Ναι του παλιού τύπου αποθηκευμένες σελίδες δε μου τις εμφανίζει πλεόν. οποτε ναι καπως αλλιώς θα τη ψάξω τη δουλειά.

ε δωσε ενα-δυο λινκ απο τα παλια που δεν σου εμφανιζει

π.χ.

http://www.rocking.gr/forum/showthread.php?t=5092

αυτο ειναι το θρεντ για το black metal γενικα. Χωρις συγκεκριμενη σελιδα

Δεν ξέρω τι λεει ο owner, αλλά το συνεχές σκρολάρισμα δεν ταιριάζει σε φόρουμ, είναι πολύ άβολο.
Το φορουμ δεν είναι facebook-twitter που μπαίνεις και κάνεις κλικ χωρίς σκέψη και βγαίνεις μετά από 2-3 λεπτά.
Στο facebook μετά από μερικά σκρολαρίσματα, βαριέσαι και δεν ψάχνεις τις παλιές δημοσιεύσεις.

Στο φόρουμ ανταλλάσουμε σοβαρές (και μη) απόψεις και χρειάζεται πιο πλήρης ανάγνωση.
Δεν μπαίνουμε για να κάνουμε like.

Ακόμη και σε υπερσύγχρονο υπολογιστή, το refresh είναι κουραστικό.

Δε δουλεύει το “dark”.