Νέο rocking forum

Και γενικα απο τοτε που αλλαξε μορφη το φορουμ αστα να πανε, εχασε και παρα πολυ κοσμο.

…αααχχ…

και με έλεγαν γκρινιάρη και παραδοσιακό…

Ο κόσμος έφυγε λόγω:

  1. Facebook
  2. ορισμένων μαλάκηδων

Μην είστε γκρινιάρηδες και παραδοσιακοί :stuck_out_tongue:.

…εμένα οι μαλάκηδες με κρατούσαν ζωντανό…

Δεν έχεις και άδικο…

το οτι εμεινε μονο το Metallica family να λεει τα δικα του και να την πεφτει σε οποιον βρει δεν σας λεει τιποτα?

oι μαλάκηδες του σήμερα είναι μισή τρίχα από το δεξί βρωμερό @ του τραβόλα/τζονβλα/καισια, 10 χρόνια πριν

θα έπρεπε να ντρέπονται

Φτιάξτε το ρε!

1 Like

Στηριζουμε γενικα προοδο και αλλαγες, αλλα δεν ειναι ολες οι αλλαγες καλες, τι να γινει τωρα.

Δεν ήξερα που να γράψω και το έβαλα εδώ…Έχει την τελευταία βδομάδα περίπου που σέρνεται κυριολεκτικά το forum. Και από το desktop και από κινητό με δεδομένα. Πατάς για να ανοίξει σελίδα ή thread ξέρω γω και το κυκλάκι μπορεί να γυρνάει για λεπτά ολόκληρα ή και να τρώω πόρτα.
Έχουμε εικόνα αν υπάρχει θέμα γενικώς? Από καθαρισμούς cookies, cache, κλπ είμαι κομπλέ.

1 Like

Αηντε και νόμιζα ότι τα φτύσε το desktop μου

Μα και γω στην αρχή για το smartphone υπέθεσα μιας και από κει μπαίνω περισσότερο, αλλά τελικά και στο σταθερό τα ίδια μου κάνει.

Εγω δεν εχω τετοιο προβλημα. Τα μπρικια σας φταινε.

Το Dark theme ξαναδουλεύει, χωρίς «κόλπα» πλέον.

Για να το ενεργοποιήσετε κλικάρετε στο profile pic/avatar σας πάνω δεξιά -> Preferences (το εικονίδιο με το γραναζάκι, επάνω δεξιά) -> επιλέγετε “Interface” από το αριστερό μενού (είναι η τελευταία, τέρμα κάτω επιλογή) -> Theme.

3 Likes

Όλε!

Άντε, μπράβο, ωραίο είναι το dark theme. Φτιάξτε και το ignore τώρα.

4 Likes

Το ignore δεν το θυμάμαι; Τι ακριβώς κάνει; (για την ακρίβεια θέλω να μάθω αν μπορώ να κρύψω τις απαντήσεις συγκεκριμένων - κυρίως παοκτσήδων - μια για πάντα)

1 Like

Δε γίνεται, θα σου τις στέλνουμε με πμ και μέηλ

2 Likes

Πολυ καλυτερο το dark…πλεον δεν τυφλωνομαστε! Μιας και πιασατε συζητηση για το ignore, αν γινεται οχι μονο να μην βλεπεις τις απαντησεις καποιων, αλλα να μην βλεπουν κι αυτοι τις δικες σου, θα ηταν οτι καλυτερο.

1 Like