Νέο rocking forum

Εγω εξακολουθω να διαφωνω με το να ειναι ορατο το Off Topic και ζηταω τα λεφτα μου πισω δηλ. τα ποστ που εκανα εκει

και αυτοματα τον τιτλο του θρεντ πανω απο καθε ποστ οπως παλια

Εννοώ το από κάτω. [U]Όταν δεν είσαι logged in [/U]υπάρχει η επιλογή για reply with quote, αλλά όχι το σκέτο reply. Στο παλιό υπήρχε, οπότε φαντάζομαι απλό θα είναι προστεθεί και εδώ.

Και το θεμα με τα umlaut λυστε αν γινεται, εμφανιζεται ενα περιεργο encoding:
π.χ.
Bölzer

Κατι παιζει με τα i στα titles των χρηστων.Τα δειχνει ολα μεγαλα.
RecordIng fIrst demo δηλαδη.

Εμένανε με αρέσει περισσότερο τώρα. Το ρεπχιουτέσιον δε μου αρέσει γιατί κανονικά ο Γράκχους έπρεπε να ξεκινήσει με handicap -1000. Αλλά ντάξει.

Ακριβώς αυτό!!!.. Αντίθετα…

ο θεος και ο κύριος.! εχει Like για fb σε καθε Thread.

Ναι, συμφωνώ.
Πάντως αν γουστάρουνε και τα μοντς, από μένα challenge accepted. 8)

που φαίνεται το ρεπιουτέισον να δω κι εγώ πόσο κουλ είμαι?

Eιναι αυτο το πρασινο τετραγωνακι που εχεις κατω απο το “Blood,steel and baby oil”.

δεν παει πουθενα το καινουργιο

  1. Βάλτε spoiler στο quick reply.
  2. Φτιάξτε το θέμα με κάποιους ειδικούς χαρακτήρες (πχ ö / ô)

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τις αλλαγές, το live with philarmonic orchestra πώς το αλλάζω τώρα που έφτασα τα 5.000 ποστ;

Πας πάνω πάνω, δίπλα στο nickname σου, και πατάς settings. Στη σελίδα που ανοίγει σου βγαίνει μία λίστα στο πλάι, αριστερά, πας εκεί που λέει edit profile και κάνεις την αλλαγή.

Ω μα τι γκαβός, έψαχνα έψαχνα στο settings και δεν το είχα δει. Σε ευχαριστώ!!

προταση.βαλτε καπου αλλου τη διαφημιση της heineken .4 κλικ πατησα να πουμε 4 φορες πεταχτηκε το βιντεο.ενοχλητικο.

Σε καποιο thread που εχει πολλες σελιδες υπαρχει τροπος να πας σε καποια συγκεκριμενη που θελεις;Παλιοτερα αν θυμαμαι καλα υπηρχε αυτη η δυνατοτητα

Το βελάκι αριστερά από το “page” και jump to όπου θες

thank you! :ok: