Νέο rocking forum

Ειναι εφικτο να μπει καποια ειδοποιηση για την περιπτωση που καποιος προσπαθει να σου στειλει PM και δεν εχεις χωρο ελευθερο, και επισης αυτα τα μηνυματα αντι να απορριπτονται να μπαινουν σε καποια queue ωστε να παραδοθουν αργοτερα?

Να βγαινει ενα Notification και να σου λεει οτι υπαρχουν 1,2,5,οσα να ναι pending messages ξερω γω, και μολις ελευθερωνεται χωρος να παραδιδονται.

Οκ,θενκς.

Γαμώ τη Lady Gaga και το jumping fish.

Άμα περάσει κατά λάθος το βελάκι από πάνω σκιάζομαι από το θόρυβο.

Όντως τώρα; Πιο δύσχρηστο την επόμενη φορά

Η αλήθεια είναι ότι έχω μια περιέργεια να δω πώς θα μπορούσε να είναι πιο δύσχρηστο :’)

Ήρθε η ώρα να ξεχωρίσει η ήρα από το στάρι. ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΤΩΡΑ.

1 Like

Βάλτε ρε καμιά διαχωριστική γραμμή…

Πάντως σαν πρώτο τιπ, εγώ πηγαίνω πάνω δεξιά στην μπάρα του μενού, πατάω latest και το σορτάρω με το Activity.

1 Like

Αυτό είναι όντως καλό τιπ, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να γίνει “σαν σάιτ σχολής που ανεβάζουν πρότζεκτ”

(κάνα τιπ για mark forums read έχουμε; γιατί έχω λέει 6357 unread posts και ocd και τα νεύρα μου)

Ναι πήγαινε στο unread και πάτα dismiss (χωρίς να τικάρεις στο επόμενο παράθυρο)

Επίσης πια μπορείς να μιουτάρεις το φόρουμ με τις μικρές αγγελίες~!

Ωπ, ωραίος, θενκς. Άντε κι άλλη μία τώρα που γυρνάει, πού πήγε το θέμα με τα βιβλία κλπ στις “Άλλες Τέχνες”, για κάποιο λόγο δεν το βρίσκω και θέλω να ρωτήσω κάτι τον Red Viper. Όχι ότι θα το δει έτσι όπως έγινε το φόρουμ :!:

Πήγαινε στις άλλες τέχνες

πάτα το search πάνω δεξιά, τίκαρε για να ψάξει αυτήν την κατηγορία και γράψε ‘βιβλία’

Οκ, θα του στείλω πμ

Α αυτό δεν έχω βρει πώς γίνεται

Χαοτικό. Δε βγάζω άκρη.
Τα subscriptions πού πήγαν ρε παιδιά;

Δεν ξέρω αν είναι subscription, αλλά δεξιά σε κάθε θρεντ, εκεί που είναι η μπάρα, έχει ένα κυκλάκι που αλλάζεις το θρεντ σε watching, tracking, normal ή muted. Μπορεί να αφορά, όμως, απλά ειδοποιήσεις που βλέπεις σαν φβ πάνω δεξιά και όχι μέηλ.

  • To tab NEW δε δουλευει σε εμενα
  • Μου βγαζει suggested topics απο το 2014
  • Ορισμενα threads εχουν ηδη φτασει το limit τους και ειναι κλειδωμενα
  • Οταν πατας σε ενα θρεντ, δε σε παει με τη μια στο πιο προσφατο σχολιο

Τι θες να κάνεις με το tab new; Αντί για αυτό χρησιμποιείς ή το latest ή το unread.

Την πρώτη φορά που θα πατήσεις στο θρεντ δεν θα σε πάει στο πιο πρόσφατο (πρέπει να κατεβάσεις την δεξιά μπάρα τέρμα κάτω), αλλά όταν ξαναμπεις θα σε βάλει στα τελευταία μη αναγνωσμένα.

μου φαίνεται ιδιαίτερα δύσχρηστο αλλά είναι και 1η μέρα …

παρατήρησα 2 καλές προσθήκες . Ότι η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα χωρίς refresh όταν υπάρχει νεο ποστ και ότι οδηγείσαι κατευθείαν στο τελευταίο μη αναγνωσμένο ποστ

από την άλλη , το να μην υπάρχουν σελίδες αλλά ένα ενιαίο θρεντ σαν τσατ στο viber , μου φαίνεται εξαιρετικά κακή επιλογή