Rocking.gr goes Wave FM!

Αμαν ρε Κωστα με τα λινκς ! Βαλε ενα σωστα μια φορα !

Θα φερω και εγω καμια μπυρα παντως.
10 ετσι ?

δεν μπορώ ρε γμτ να το τσεκάρω από τη δουλειά…για αυτό έχουμε όμως τους καλούς moderators … για να μας διορθώνουν :stuck_out_tongue:

κάτσε να υπολογίσω…με ρυθμό 1 μπύρα ανά 15΄ θέλω 4 την ώρα, άρα 12 στο 3ωρο…οριακά είσαι…φέρε παραπάνω 8O

Άντε τα λέμε το βράδυ

[SPOILER]αφού θα έχει αποκλειστεί και ο βάζελος!!![/SPOILER]

O Danko mazi mas itan, mexri kai more cowbells eixame, alla to gamimeno to hangover xeirotero kai apo tin omonymi tainia :!:

Gia alli mia fora eyxaristo gia tin filoxenia :smiley:

Deathster mpikes apousia!

Ολυμπιακος και γυναικα με απετρεψαν…

Τι όμορφο αυτό το τραγούδι από grand magus που βάλατε. Ονειρικό-επικό-ιδαίτερο. Με κάνατε να θέλω να το ψάξω λίγο παραπάνω και να ασχοληθώ με το συγκρότημα.:smiley:

και καλά θα κάνεις…
Μάλλον όταν είχαμε ανεβάσει την κριτική δεν έδωσες τη δέουσα προσοχή καθώς είχα κάνει ιδιαίτερη αναφορά στο son of the last breath :stuck_out_tongue:
πάντως μην περιμένεις να συναντήσεις πολλές τέτοιες στιγμές. Τα παλικάρια παίζουν τίμιο heavy metal (με διάχυτο το epic συναίσθημα/στοιχείο)
ξεκίνα από το Iron Will και το Τhe Hunt

Οκ ευχαριστώ. Θα το ψάξω. Και καλύτερα που παίζουν καθαρό heavy metal με λίγα epic στοιχεία γιατί αυτό είναι πιο δυσεύρετο (για μένα τουλάχιστον).:slight_smile:

Ρε μαγκεςςςς…Τωρα που τελειωσε η εκπομπη εμεις που θα κωλοβαραμε?Ξερετε κανενα αλλο καλο σταθμο να ακουμε οσο δεν θα παιζετε?

Αρχικά, thanks for listening που λέμε και εδώ στα χωριά…:smiley:

Τώρα που βλέπω το avatar είχα και Protomen για σήμερα (Light Up The Night) αλλά χάθηκε κάπου ανάμεσα στις μπύρες και τις αφιερώσεις. Το κρατάε για την επόμενη σεζόν…

Την άλλη εβδομάδα πετάμε για Download, μετά είναι κλειστός για ένα διάστημα ο σταθμός, βάλε και τις συναυλίες που γίνονται, οπότε πήγαινε μάλλον μακριά. Όπως και να έχει νομίζω για τον ένα ή τον άλλο λόγο θα βρούμε αφορμή να κάνουμε κάποια έκτακτη εκπομπή και θα ενημερώσουμε εγκαίρως.

Cheers και πάλι!

Εγινε,δεν πειραζει με τους protomen με φτιαξατε καλυτερα με parlor mob :wink:

Σε περίπτωση που λείψαμε σε κάποιον, σήμερα ξεκινάει η 3η σαιζόν της εκπομπής.

Καμια καινούργια κυκλοφορία, καμια παλιά, λίγη (λέμε τώρα) κουβέντα και τα γνωστά…

22:00 με 24:00 όπως πάντα.

Αιφνιδιασμός! (Την ίδια μέρα το λέτε). Θα ακούω πάντως και κλασικά θα παρέμβω με μήνυμα. Το μόνο πρόβλημα είναι το σήμα που γίνεται συνέχεια 2G εδώ που βρίσκομαι άρα θα ακούω με διακοπές.

το είχαμε πει από χθες στο fb…δεν πολυπροσέχεις μου φαίνεται :stuck_out_tongue:

έχεις πρόβλημα με το ιντερνετ και θα ακούς με διακοπές;

αμ. αυτά παθαίνεις άμα κάνεις ακόμα διακοπές. ή μετακομίζεις. ή κλέβεις internet από τους άλλους. oh well, you get it…

και έχουμε πολλά σοβαρά θέματα να θίξουμε.

Είμαι “διακοπές” για λίγες μέρες ακόμα -αν πιάνεται το χωριό μου για διακοπές αφού δε χρωστάω μαθήματα:D- και θα ακούω με διακοπές επειδή έχω στικάκι και το σήμα χάνει ώρες ώρες… δηλαδή διακοπέςΧ2
Και μην ακούω για σοβαρές συζητήσεις γιατί :sleep:

και να έλεγα πως δεν έχεις ακούσει την εκπομπή ξανά… [-X

Ωραίος Outshined…κύλησε πολύ νερό στο αυλάκι από την πρώτη πρώτη εκπομπή σου που θυμάμαι. Πέρασαν κιόλας 2 χρόνια από τότε; Παιδιά ο Outshined ήταν γλιστρίδας από τότε, αλλά τώρα έχει φτάσει σε άααλλο επίπεδο:p

Χαχαχ, wtf was I?

Εντάξει πλάκα κάνω δεν μιλάς τόσο πολύ (not!:p).

Γνήσια οπαδική εκπομπή πάντως, σαν τους Μέιντεν\m/

υ.γ.: κλείσιμο με Shadow Theory, προσκυνώ ε:)

Είσαι παλικάρι. Πάντως, παίζει να είναι και 3ετία, γιατί ήσουν στα ξένα από τις πρώτες εκπομπές που άκουγες [πολύ prog έπαιζε τότε].

Δε μιλάω εγώ πολύ, ο χρόνος είναι λίγος…:stuck_out_tongue:

Να τοποθετηθεί και η Maria Jane επ’αυτού (υπέρ μου εννοείται).

υ.γ. μεγάλο κρίμα η υπόθεση των TST.