Rocking.gr goes Wave FM!

την πρώτη μισή ώρα δε μπορούσα να ακούσω και λέω θα έχασα κάμποσο
δε μπορείς να φανταστείς πόσο το φχαριστήθηκα που όσο έλειπα είχε πρόβλημα το σύστημαO:)

ναι anglagard στηρίζω και εγώ χωρίς λόγια και “χωρίς λόγια”

αν και πιστεύω να μπουν πιο “εμπορικά” ονόματα όπως του Jack White που παρεπιπτόντως ψήφισα:D

:!::!::!:

[B]ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ?!!![/B] θα φαω τα μαλλιά μου!!! ξεκινάω για πατρα!!

ναι μαρια. το είπαν οι αλήτες… ρε φωτιά θα βρέξει σήμερα. έρχεται το τελος!!

κληρώστε ρε το the seer

εξηγήστε βρε πως μπορείς να πάρεις μερος στην κλήρωση για τα cdακια να καταλάβει ο κόσμος!!!

Πως λέγεται αυτός ο δίσκος ;

Ne Obliviscaris - Portal Of I

Ναι ok ευχαριστώ.

Αυτό είναι το πρώτο της χρονιάς αλλά θα μπορούσαν να βάλουν το gybe.

χωρίς να ξέρω τπτ μαντεύω τα άλλα 4 χωρις σειρά…
fiona apple, impala, godspeed, dr. john

[SPOILER]ή όχι :p[/SPOILER]

στον πατο σου αμπαλε

:cry:

[SPOILER]impala στην 5αδα ρε! :x[/SPOILER]

το πέτυχα8)

δόκτορα John στηρίζουμε:D

έντιτ: λατρεύω τα σχόλια κραξίματος στο φεισμπουκ

πρωτη φορα ακουω witchcraft και η φωνη του τραγουδιστη μου θυμιζει σε σημεια maynard

Θα αναρτηθουν πουθενα τα αποτελεσματα της κληρωσης?

Υπάρχουν στην κεντριική σελίδα.

Ευχαριστούμε όσους από εσας ήσασταν στην παρέα μας χτες.

Ελπίζουμε να περάσατε κι εσείς καλά, γιατί εμείς σίγουρα το διασκεδάσαμε. :smiley:

Και πάλι συγγνώμη για τα προβλήματα το πρώτο 20λεπτο. Η εταιρεία υποστήριξης για την παροχή streaming ανέφερε πως δεν περίμενε τόσους πολλούς να συντονιστούν ταυτόχρονα και μέχρι να το επιλύσει πήρε λίγη ώρα.

Θα επικοινωνήσουμε με τους νικητές του διαγωνισμού το συντομότερο δυνατό (δώστε μας μερικές μέρες).

Thanx και πάλι. Cheers.

Πολυ ωραια στο στουντιο ακομα καλυτερα στο μπαρ μετα και απλως
αποθεωση στην ταβερνα σημερα.Επικ τσιμπουσι και απλα θεος Κισατζεκιαν
να μας λεει για λουκανικα προβατινας \m/

:frowning:

δεν επιασε η καταρα μου…

[SPOILER][I]ρε αρκουδειδες… δεν ειναι μέσα οι Anglagard που θα έπρεπε να ειναι ΠΡΩΤΟ, και ειναι αυτο? θα κλάψω…
που να μην βρίσκετε το βραδυ ανοιχτήρι για τις μπύρες… να περνάν τα κοψιδια απο μπροστά σας και να μην ειναι η δικιά σας παραγγελία… που να…[/I][/SPOILER]

Ώστε εσύ ήσουν αυτός που έκανε αυτή την αισχρή κατάρα ε! Ντοπή σας κύριε και μόνο που σκεφτήκατε κάτι τέτοιο. :stuck_out_tongue:

Λειτούργησε αντίστροφα να ξέρεις. Δε μας ξέφυγε τίποτα. Στο τέλος επικρατήσαμε πανηγυρικά.

Ένα κοπάδι ολόκληρο πρέπει να φάγαμε σήμερα…

Νομίζω πως ο Deathster ήταν ο νικητής της ημέρας.

Δεν ξέρω για τις κατάρες με τα κοψίδια πάντως ίσως γνωρίζω γιατί κόλλησε το σύστημα χθες. [SPOILER]μπήκα μετά το πρώτο εικοσάλεπτο, πριν έλειπα[/SPOILER]

κατά τα άλλα παράτησα τα πάντα και σας άκουγα:)
ωραίες επιλογές και λογικό να μην αντιπροσωπεύουν απόλυτα τον καθένα. απολαμβάνεις τη μουσική και ξεχνάς τις κατατάξεις.

πιστεύω και εσείς να ευχαριστηθήκατε τα σχόλια παραπόνων και κραξίματος. Άχρηστοι[-X