Rocking.gr goes Wave FM!

σε περιπτωση σεισμου η εκπομπη θα επιζησει με φαγητο και ποτα…!!!

:lol::lol:

*ωραιο το αφιέρωμα 8)

:lol:

και να θέλουμε να κρυφτούμε δεν μπορούμε…

Crimson και φυσικά όλα τα υπολοιπα παιδιά, ευχαριστώ πολύ. Η συμμετοχή ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη. Όπως είπαμε, μπορούσαμε να παίζουμε πολλές ώρες.

Άξιζε.

Και σήμερα λοιπόν σε ένα ελαφρώς διαφοροποιημένο αφιέρωμα στην καριέρα του Ronnie James Dio.

Θα πούμε και για άλλα διάφορα βέβαια…

22:00 - 24:00 ως συνήθως.

Συντονίστηκα κ γω για πρώτη φορά :thumbup:

Κι εγώ, κι εγώ

Ωραίες οι διασκευές, διαμαντάκια :smiley:

Ευχαριστώ πολύ όλους, τους αποπάνω, τον samis, τον leris και όποιον άλλο επικοινωνησε αλλά δεν έγραψε nickname…

Πάλι ψιλοχαμός έγινε για τον αρχηγό. Ακούστηκαν και κάποιες διαφορετικές πτυχές της μουσικής του, αν και πάλι ούτε τα μισά από αυτά που ήθελα δεν πρόλαβα!

ωραια η εκπομπη…
μπραβο 8)

*κατω τα χερια απο το ΟΜ II…αντε

οντως πολυ καλη εκπομπη, keep on rocking…!!

Ηλία άσε τους Bon Jovi και βάλε Bolt Thrower:p

Εγω ηθελα να ακουσω Self Portrait και μια διασκευη που νομιζω ειχε κανει στο Dream On, αλλα το κινητο μου δεν ειχε τιποτα μεσα για να στειλω και βαριομουνα να ψαξω ε-μειλ. :stuck_out_tongue:

Παντως, οντως, τα 'σπασε η εκπομπη. :slight_smile:

αυτό πρέπει να είναι κωδικοποιημένο, δεν το πιάνω. :? Ηλίας; Bon Jovi; Bolt Thrower;

Crimson για το OMII (περι Chase ο λόγος ύπαρξης) είπα ότι παραμένει ότι καλύτερο έχουν κάνει μετά το Promised Land, αλλά και πάλι…

Αρειανέ, το Dream On το έχει πει με τον Malmsteen (που το ξεφτυλίζει λίγο), το είχα να το βάλω, αλλά τι να πρωτοβάλεις…

θενκς και πάλι.

χαχα απλά έπαιζε εκείνη την ώρα ένας γνωστός μου και νόμιζα ότι ήταν στο forum και έβλεπε τα ποστ:p Αλλά δεν έχει καμία σχέση…

και σήμερα κανονικά γιατί οι δουλειές και οι συναυλίες έχουν κάνει την εκπομπή μια φορά την εβδομάδα (αύριο έχει nevermore).

10-12 λοιπόν…

επίσης, σήμερα κληρώνει και μια διπλή πρόσκληση για τη συναυλία των Scorpions στην Πάτρα.

δεν έκανα χτες bump (εκπομπή έκανα), αλλά κάνω σήμερα…:smiley:

τι ωρα?

εχμ, έχουμε διαφορά ώρας, όχι ημέρας! :stuck_out_tongue:

Όπως και να έχει ώρα ελλάδας 10 το βράδυ κάθε Πέμπτη και Παρασκευή έχει εκπομπή, όχι σήμερα.

Today it is…

22:00 - 24:00

-5.1 surround βουβουζελα.!!
-για να γινει χρήσιμος ανθρωπος στην κοινωνια πρεπει να μαθεις μπασο…!!

:lol::lol:

ψηθηκα να ασχοληθω με translantic…

*και το road salt δεν ειναι ανισο…ειναι ΔΙΣΚΑΡΑ…!!!

:lol:

εγώ τα καλύτερα είπα για Road Salt.

σήμερα θα έχει αφιέρωμα “Η βουβουζέλα στο rock”. Βασικά, ως συνήθως τις παρασκευές πιο heavy πραγματα από τις Πέμπτες.

μετά απο συναυλίες και λίγο κακό χαμό σήμερα κανόνικά 10:00 - 12:00…