Περίπτερο Rocking.gr στο March Metal Day! Σας περιμένουμε!

Αντιγράφω από την αρχική μας σελίδα



Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως το Rocking.gr θα έχει το δικό του περίπτερο στο March Metal Day Festival (4 Απριλίου, Kτίριο ξιφασκίας, Ολυμπιακό κέντρο Ελληνικού)!

Σας περιμένουμε για να γνωριστούμε (με όσους από εσάς δεν είχαμε την ευκαιρία μέχρι τώρα), να ανταλλάξουμε απόψεις επί παντός επιστητού (και κυρίως για το ίδιο το festival και τα συγκροτήματα) και φυσικά να περάσουμε ευχάριστα την ώρα μας.

Στο περίπτερο μας, το μοναδικό -μέχρι πρότινος- περίπτερο Μέσου στο festival, θα λάβουν χώρα και κάποια άκρως ενδιαφέροντα events, για τα οποία θα σας ενημερώσουμε μόλις έχουμε τις τελικές λεπτομέρειες. Αναμένεται πάντως κοσμοσυρροή…

Υπενθυμίζουμε πως το March Metal Day διεξάγεται την Τετάρτη, 4 Απριλίου, στο Kτίριο ξιφασκίας Ελληνικού. Εμφανίζονται οι: Manowar, Rhapsody Of Fire, Holyhell, Tiamat, Epica, Battleroar, Innerwish, Inactive Messiah, W.E.B., Crossover, Universe 217, Emerald Sun και George David and Gang.

Περισσότερες πληροφορίες για το March Metal Day στα www.marchmetalday.gr και www.rocking.gr/article3231.php.

:band: :rockon:

Κρατα μια θεση και για μενα…:smiley: :smiley:

[SIZE=“6”]ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!!![/SIZE]

:metal:

I will be there too! :metal:

αν ειμαι εκει θα τα πουμε και απο κοντα για τον φίλο σου τον Πηχα…έχω ράμματα για τη γούνα του…:stuck_out_tongue: :lol3:

I ll be there too…pedes mipos pezei na vreite me kana kone mplouzakia tou festival na ta agorasoume fthinotera?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

k go thelo n ertho alla dn to vlepo gt dn exo parea mexri stigmis :frowning:

Mια απ’τα ιδια κι εδω…

Ε ρε παλικάρια, γι’ αυτό το έχουμε το περιπτεράκι :wink:

To περιπτερακι θα ερθει μαζι μου στο 8ωρο ταξιδι? :roll:

e oxi k palikari :stuck_out_tongue: to thema einai oti ego moni m sto elliniko dn pao,einai olokliro taksidi.

Εχεις ενα δικιο εδω περα…:smiley:

kala re paidia oute enas pou na goustarei tetoia mousiki den iparxei stin parea sas???
Ligo periergo mou fenete…

Εσύ θα έρθεις θές δε θές… :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ε νταξει το οτι ακουω Μεταλ δεν σημαινει οτι κανω παρεα μονο με μεταλλαδες.
Η παρεα μου (δυστυχως) αποτελειται κυριως απο ατομα ασχετα με ροκ(3-4 ακουνε,αλλα συγκεκριμενα πραγματα,οπως Metallica,Maiden,GnR και τετοια).
Ακομα και οι μεταλλαδες φιλοι μου ειτε δεν γουσταρουν Μanowar η το σκεφτονται λογω χρηματων…

akrivos to idio simvainei k me emena…distixos! simpasxoyme!

εμενα ειναι το αντιθετο. 3-4 ΔΕΝ ακουνε ροκ-μεταλ (τα μαυρα προβατα :lol3: ). αλλα και παλι εχω κατι φιλους που τρωνε κατι κολληματα σε εκνευριστικο βαθμο ωρες ωρες.

ρε μουντρουχες, ελατε, και οταν ειναι το διαλλειμα για το επομενο γκρουπ ερχεστε περιπτερο. αντε! λες και δε θα γνωρισετε και καναν αλλον εκει. απο συναυλιες προσωπικα εχω γνωρισει απειρο κοσμο (και βασικα με καποιους μειναμε καλοι φιλοι):slight_smile:

Aκόμη σπίτι είστε;

Για αρχή μία φώτο από το meet & greet. Αύριο ακολουθούν κι άλλες στην κεντρική μας σελίδα.