Περίπτερο του Rocking.gr στο Rockwave Festival '08

Αύριο και το ρεπόρτο από το terra vibe και φυσικά το που θα μας βρίσκετε κατά τη διάρκεια του φεστ (αν και δε θα 'ναι και τόσο δύσκολο).

Δημήτρη λένε ότι θα έχει πάνω από 38οC με τέτοιες συνθήκες μάλλον θα την έχω αράξει σε καμία σκιά μέχρι να βγουν οι παπάδες … 8) 8) 8) 8)

χεχε +1 :lol: :lol: :lol:
[SIZE=“1”]το “φακελάκι” σε ποιόν το δίνω ???
θέλω meet and greet με priest … ρεεεεε [/SIZE]

Στην περίπτωση του Χάλφορντ, μάλλον greet the meat θα κάνετε.

Poios einai o [SIZE=“7”]THEOS[/SIZE] sta aristera tis kentrikis photo tou peripterou sas? 8O

SAS EXEI OLOYS :bow2: :bow: :respect: :lock: :lock: :lock:

χαχα - έτσι. ο galliard Δημήτρης Μπάρμπας είναι. να του στείλεις pm να βγείτε ! :lol: :lol:

Ευχαριστούμε πολύ όλα τα παιδιά που πέρασαν από το περίπτερό μας κ έτσι συντέλεσαν στον χαμό που ακολούθησε ! Χάρηκα πολύ για την γνωριμία με εκλεκτούς forumίτες που δεν είχα γνωρίσει μέχρι τώρα.

Υπενθυμίζω πως το rocking.gr θα είναι στο RW και τις τρεις μέρες του φεστιβάλ, στην γνωστή τοποθεσία. Περάστε για να πείτε ένα “γεια”, να γνωριστούμε και να λάβετε μέρος στον μεγάλο μας διαγωνισμό για να κερδίσετε ένα ηλεκτρικό μπάσο και rock βιβλία από τις εκδόσεις Μεταίχμιο…

και αν κερδίσατε κάτι που δε σας χρειάζεται (π.χ. κάτι βιβλία των εκδόσεων Μεταίχμιο που κληρώνουμε), τότε μη στεναχωρηθείτε. Εγώ θα σας ξαλαφρώσω και θα τους βρω λίγο χώρο στη βιβλιοθήκη μου, τζάμπα. Δε θα σας κοστίσει τίποτα!:smiley:

I’m not worthy, I’m not worthy :lol: :lol: :lol: HAIL TO GALLIARD :metal:

Μάγκες εγώ δεν έτυχε να περάσω, έφτασα μόλις μπαίναν οι Morbid Angel σήμερα και επειδή έτρεχα από δω και από κει δεν μπόρεσα να έρθω. Αύριο δεν θα έρθω αλλά αν τύχει να έχετε και στους Maiden περίπτερο θα προσπαθήσω να το επισκεφτώ.

εγω σας ειδα αλλα ντραπηκα νε ρθω…:-s :-s :-s :-s

Μαγκες ο υπερτυχερος ειμαι.Πετρος.Με θυμαστε?Ρε παιδια μονο υπογραφες πηρα τελικα.βγαλατε καμια φωτο εσεις? judas εννοω#-o

ουτε εγω περασα απο εκει διοτι εφυγα βιαστικα…next year με το καλο :slight_smile:

Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι και εκφράζεσαι!!!

Χωρίς πίεση…

Αβίαστα…

Αυτοί είναι αναγνώστες!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η κληρωση εγινε ?

I don’t post…I react 8)

Eisai se kalo dromo pantos alla prosexe ayton ton psilo pou einai piso giati einai polemios…to nou sou :lol:

Έτσι, πολέμιος τον αοράδων :lol:

ποσο δυσκολο ηταν να μου απαντησεις ?

δεν έχει γίνει ακόμα η κλήρωση… (ελπίζω, γιατί ακόμα δε μου είπαν τη φράση “έλα, κέρδισες το βιβλίο με την ιστορία του Punk”)

Όχι ακόμη.

Φωτογραφίες από το Rockwave και το περίπτερο μας στο group του Rocking.gr στο Facebook: http://www.facebook.com/group.php?gid=14032732723

Όσοι δεν είστε μέλη, ξέρετε… :slight_smile:

Λίγο καθυστερημένος:oops: το περίπτερο ήταν υπέροχο όπως και όλα τα παιδιά που ήταν εκεί, ευχαριστώ για τα δωράκια, και keep on rocking:)