Νέο σήμα Rocking.gr

Εεεε μου θυμίζει m&m’s, δλδ μου’ ρχεται να το πιάσω και να το φάω…:-k

Αν σ’αρέσουν τα M&M’s είναι καλό :stuck_out_tongue:

παιδια το παλιο καλυτερο ηταν…
α εκεινη η κατηγορια που την λεγαν blacklist που πηγε? κριμα ρε…

Oι λάτρεις του μπιλιάρδου όμως γουστ’αρουν τρελά…:stuck_out_tongue:

Σωστα, σβησατε την καλυτερη κατηγορια ρε!:thumbdown:

Happy is the man who learns from the misfortunes of others.----------------------------------Do you look for free wow gold? Welcome to our WoW Gold , Our links:wow gold, wow gold, wow gold,World of warcraft Power Leveling

Μήπως, λέω μήπως, ήρθε η ώρα να σκεφτείτε μήπως αλλάζατε ξανά το σήμα του ρόκιν; Εξακολουθεί να μην έχει καμία σχέση με το ροκ και ακόμα λιγότερη με το μέταλ, που ακούνε οι περισσότεροι χρήστες. Αν υποτίθεται ότι είναι μπάλα μπιλιάρδου, αυτό δε φαίνεται (η προοπτική στο R είναι τελείως λάθος και παραπέμπει σε επίπεδο δίσκο, εξού και η αίσθηση ότι πρόκειται για σμάρτιζ).

Θα δεχόμουν ακόμα και κάτι που θα προτείνει ο Νίχιλιστ. Καλύτερο θα είναι.

Στην εσχάτη, ζητήστε από ένα γραφίστα να διορθώσει το R.

Κατά τα άλλα, όλα καλά…!

Δε νομίζω ότι ειναι και τόσο καλή ιδέα να βάλει ο νάιλιστ σημα

Αν μπορείτε βάλτε κάνα καρφί,κάνα φλεγόμενο R,κάτι τέλος πάντων για να είναι μετάλ.

Να σου πω…

Προτείνω άμεση υιοθέτηση!!!

ωχ…ένας σκελετός μας χέζει!

Voila!

Μια χαρά είναι ρε η μπίλια!

www.Bocking.gr

Everything about Bock…

Ελα τώρα, μην μου πεις ότι το πέρασες για Β. Το καλύτερο R που χω δει ποτέ είναι.

:lol::lol::lol::lol:

Όχι.

Και δεν είναι μπίλια. Ή φτιάξτε το R για να γίνει στρογγυλή η μπίλια. Και μετά κάντε τη μαύρη.

Όπως το περίμενα, η νίχιλιστ πρόταση, ακόμα και η παρωδία-νίχιλιστ πρόταση, είναι πολύ καλύτερες.

Προτείνω πολλ!!!

Τι είναι ρε?? Δελτοειδές δωδεκάεδρο?:stuck_out_tongue:

Εμένα μου άρεσε και το παλιό σήμα πάντως8)

Μακάρι να ήταν. Είναι σμάρτιζ.

Το παλιό σήμα το 'χουμε πουθενά σε εικόνα γιατί δεν το θυμάμαι πια;

To rocking είναι ιδέα! Δεν είναι σήματα και μαρκετινίστικα κόλπα :stuck_out_tongue: