Είστε σε συγκρότημα και ψάχνετε μέλη; Νέα υπηρεσία του Rocking.gr από τον Οκτώβριο!

Είστε σε κάποιο συγκρότημα και αναζητείτε μέλη για τη στελέχωση του; Με τη νέα υπηρεσία του Rocking.gr θα μπορείτε να βρείτε στη στιγμή μέλη για το συγκρότημα σας, βάσει κριτηρίων που εσείς θέτετε. Στον κάθε μουσικό θα δίνεται η δυνατότητα να δημιουργήσει το δικό του προφίλ κι έπειτα να αναζητήσει bandmates για το συγκρότημα του.

Προς το παρόν, σας προτρέπουμε να συμπληρώσετε αυτό το απλό ερωτηματολόγιο το οποίο θα μας βοηθήσει στο να να συγκεντρώσουμε αρκετές πληροφορίες σχετικά με τη νέα αυτή υπηρεσία.

Περισσότερα εν καιρώ…

Συγχαρητήρια παιδιά, πραγματικά εξαίσια ιδέα!

Και πάλι μπράβο! :thumbup:

Ειλικρινά με σώζετε. Συγχαρητήρια και από εμένα.:slight_smile:
εντιτ: το ερωτηματολόγιο μου βγάζει κινέζικα. Αυτό είναι πρόβλημα ή οφείλεται στον υπολογιστή μου ?

Προφανώς πρέπει να πας στο View>Character Encoding και να πατήσεις Greek.
(ελπίζω να μην είπα βλακεία :stuck_out_tongue: )

Πρέπει να 'στρωσε τώρα το θέμα των ελληνικών.
Όσοι περισσότεροι το συμπληρώσετε, τόσο το καλύτερο για μας.

To συμπληρώσαμε, χεχε! :slight_smile:

Danke :slight_smile:

Πολυ αξιολογη πρωτοβουλια και μακαρι να ευοδωσει.Ευγε.:smiley:

Me 2!!

Well Done Guys!

Moυ έβγαλε ελληνικά, το συμπλήρωσα και εγώ.:slight_smile:

Εξαιρετική ιδέα.Μπράβο:D

Πολύ καλή ιδέα! (είμαι και “άνεργος” μπασίστας :stuck_out_tongue: )

φοβερη ιδεα!

συμπηρωσα κ εγω!

Polu kalo egxeireima…Mprabo guys…

Τελικα, ποτε θα λειτουργησει αυτη η υπηρεσια…? :-s

Τεχνικά προβλήματα…
Η αλήθεια είναι ότι καθυστέρησε κάπως η ανάπτυξη του site (θα είναι ξεχωριστό από το rocking) και ελπίζαμε μέσα στις γιορτές να είναι έτοιμο, αλλά όπως φαίνεται θα το παλέψουμε και αυτές τις μέρες μπας και το επισπεύσουμε λίγο :slight_smile:

Τελικά το site θα ανέβει μόλις κυκλοφορήσει το chinese democracy; :stuck_out_tongue:

Ωραιο σε ιδεα, αλλα αν δεν παρει τεραστιες διασταστεις το φορουμ δεν νομιζω να εχει ιδιετερα αποτελεσματα…:frowning:

φανταστικη ιδεα any news?

Παίδες sorry για την καθυστέρηση.
Το site θεωρητικά έχει στηθεί, αλλά υπάρχουν τεχνικά προβλήματα τα οποία ελλείψει χρόνου δεν είναι δυνατό να λυθούν πριν τις διακοπές του καλοκαιριού. Άλλωστε προτεραιότητα μας ήταν και είναι το ίδιο το rocking, οπότε για πολλοση φορά ζητάμε την κατανόηση και την υπομονή σας. :slight_smile: