Ποιες χώρες διαβάζουν Rocking.gr

το rocking εχει γινει σουπερ ντουπερ υπερδιαγαλαξιωμενο

Παντως ο,τι παταω στο google μου βγαζει καποιο αποτελεσμα απο το φορουμ. Pokemon να πατησεις, σου βγαζει ενα τοπικ που λεει ενας “εγω μεγαλωσα με τα pokemon…”

δεν ξερω αν φταιει το οτι ειναι ελληνικο google και εχει το rocking καποια προτεραιοτητα…

ΕΨΑΞΕ ΓΙΑ ΠΟΚΕΜΟΝ,ΕΨΑΞΕ ΓΙΑ ΠΟΚΕΜΟΝ:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Ναι περα απο τη πλακα και εμενα μου χει βγει στο search απειρες φορες το rocking…

Ενδιαφέροντα στατιστικά στοιχεία. Btw, τι άλλα στατιστικά ή προσωπικά στοιχεία υπάρχουν στη βάση δεδομένων σας; Δεν πρέπει να σβήνονται μετά από π.χ. 6 μήνες; Λέω εγώ τώρα… :-k

Για μισό λεπτό, ποια προσωπικά στοιχεία; 8)
Τα στατιστικά αυτά είναι ο μόνος δρόμος για να βελτιώσεις ένα site και να το προσαρμόσεις στις ανάγκες των αναγνωστών του. Όταν πριν δύο χρόνια αλλάξαμε το design του site, τα στοιχεία αυτά ήταν που μας βοήθησαν να το δομήσουμε βάσει των “δυνατοτήτων” του ελληνικού internet. Αν ένα σεβαστό ποσοστό των χρηστών τότε δε χρησιμοποιούσε ακόμα ανάλυση 800, πιθανόν το site να ήταν σε 1024. Επίσης αν δεν υπήρχαν ακόμα πολλοί χρήστες με pstn ή isdn δε θα υπήρχε ο “άγραφος νόμος” κάθε σελίδα να μην ξεπερνά τα 150kb. Βέβαια seasons change and so do we…
Φακέλωμα από φακέλωμα έχει διαφορά.

Χεχε… δίκιο έχεις. Αυτά που έγραψα πριν δεν ήταν για εσάς. Στο κάτω κάτω τι φακέλωμα να μπορούσε να γίνει εδώ (έστω και να θέλατε να κάνετε κάτι τέτοιο). Πάντως εντυπωσιακό το γεγονός από το πλήθος των χωρών από τις οποίες έχουν μπει στο rocking 8O

αυξήθηκαν?
στο Τιμπουκτού διαβάζουν το site/φόρουμ?