Πως μάθατε για το rocking?

:drunk::bow2::respect:
ναι το πιστεύω,μετά από αυτό,δεν χωράει αμφιβολία!
ακόμα περιμένω να γίνει πραγματικότητα αυτό που είπε ο Dave King, ότι θα ξανάρθουν!!!


Now playing: Saturnus - In Your Shining Eyes
via FoxyTunes

Τωρα που το σκεφτομαι, παιζει να ηταν η καλυτερη μπαντα του Rockwave, μαζι με Carcass. Αν τα δουμε εντελως αντικειμενικα.

google

μια φορά έψαχνα κάτι για ένα συγκρότημα στου γούγλη κ μ πετάχτηκε φάτσα φόρα το ροκιν . βέβαια πέρασε πολυυυυυυυυυυυυς καιρός μέχρι να γραφτώ στο φόρουμ .:slight_smile:

Έλα ρε, δεν το ξέθαψε ο ChrisP αυτό?

Ον τόπικ, ούτε καν θυμάμαι. Αλλά το φόρουμ το διαβάζω από μικρό παιδί, εποχές telisvas και λοιπά…

Eίχε παιχτεί μαλακία με τις αφίσες και τις πληροφορίες που είχα για ένα live, και τελευταία στιγμή πριν το λαιβ έψαχνα απεγνωσμένα στο ιντερνετ να καταλάβω αν τελικά θα γίνει στην πολυτεχνιούπολη στου ζωγράφου ή στα εξάρχεια…Kαι ξέμπαρκα βρέθηκε και το ροκινγκ

Ναι oι Tragedy έπαιζαν! :smiley:

Πριν απ’ αυτό δεν είχα ιδέα για την υπαρξη του site

Ειρωνεία?

είπα να ξεκουράσω τον κρισπ για λίγο και να ξεθάψω εγώ θρεντ για να ασχοληθεί περισσότερο με τα φλερτ μου …:D:p

σερτσ και γω για savatage…το χα δει πολλες φορες το ροκιν σαν αποτελεσμα.παντα εμπαινα…ειχα γινει και μελος απο νωρις…αλλα μετα απο κανα 3μηνο αποφασισα να κανω ποστ .:stuck_out_tongue:

Χουμοράκι χουμοράκι.

google…i was searching for how to form a rock band in greece…:smiley:

μου το ειπε ο J.V razos!!!

πω πω…δισ ιζ φλασια!!στους pavlov’s dog στο ηρακλειο…τιμημενο κρονος σίνεμα και ενας φιλος μου οπως παει για μπυρες γυριζει μαζι με kourou και συστηνομαστε και μου λεει
-το ξερεις το παιδι?γραφει στο rocking.
εγω-μπα…
εκεινοι-τιιιι???δεν ξερεις το rocking???
εγω-…:|(<----means…what the fuck is this…που πρεπει να ξερω κ ολας!!..)
ε μετα περιεργεια

οταν πηγαινα στο λυκειο (1η αν θυμαμαι καλα) στην ωρα της πληροφορικης ενω εμπαινα στην αιθουσα με τους υπολογιστες ειδα εναν μαλλια να ειναι στο εν λογω site.Βεβαια μου πηρε καποια χρονια για να γραφτω στο φορουμ.

Απο φίλο πριν αρκετό καιρό ειναι η αλήθεια. Απλα την εγγραφη για τα φορουμ την έκανα πάρα πολύ αργα.

Απο φιλο το 2007 πριν τη συναυλια των Metallica, ειχε μπει στο site για να τσεκαρει κατι για τη συναυλια ή κατι τετοιο τελος παντων και απο τοτε γραφτηκα κι εγω.

Εγω εκανα διαφορες αναζητησεις στο google και παντα επεφτα στο ροκιν.Ε σιγα σιγα μπηκα και ως guest στο forum και μου αρεσαν τα θεματα,γραφτηκα και here i am…:stuck_out_tongue:

και γώ το ίδιο.Τυχαία εκεί που έψαχνα διάφορα στο google είδα και το rocking

Κάποια συνομωσία παίζει μεταξύ rocking και google

χμμμ λες;