Μπασκετοφατσες του rocking

ρε κρισπ μαζευει πολυ κοσμο εκει?

ε τουλαχιστον παμε και πιο νωρις για σιγουρια…

Να σου πω την αληθεια δεν μπορω να προβλεψω. Ειναι με τις μερες του. Αλλες φορες παμε και ειναι γεματα και αλλες παμε και δεν βρισκουμε αντιπαλους. Κατα τις 4 εγω θα λεγα να πηγαιναμε παντως…

οκ ρε μεσα ειμαι εγω…

να φορεσω φανελα διαμαντιδη? 8)

επειδη ειμαι μετριος…θα φερω και τον αδερφο μου που ξερει κατι παραπανωλεει οτι ειναι ο θεος του μπασκετ

Πυραμιδα κομμενες οι απειλες!

οκ.θα του πω να μην ερθει.

Κάτι μου λέει πως ο μπρο ξέρει καλύτερο μπάσκετ απο σένα πυραμίδα:roll:

Ρε βαλτε και μενα μεσα…Παντως κανονιστε ωρα να μου πειτε γιατι εγω την Πεμπτη 18.15-19.00 εχω μαθημα κιθαρας…

ChrisP
massey87
karvou
Cozy
heatseeker
freedom
red pyramid
ks9
ellanor
LaRocca
rasputin

11 ειμαστε. Αλλος ενας να κανουμε τρεις 4αδες που ειναι το ιδανικο. Λεμε για Πεμπτη κατα τις 4-5 κατα προτιμηση αλλα πειτε κι οι αλλοι ωρες που βολευουν. Αν δεν μπορουμε να συμφωνησουμε παμε την ωρα που θα μπορουν οι περισσοτεροι…

εγω ειμαι οκ γι αυτη την ωρα. :smiley:

εεε, λάθος

Πάλι μόνος του ο Κρισπ και ο Cozy… Εκτός του ότι είμαι 1,70 το μπάσκετ δεν ήταν ποτέ το άθλημα μου και έχω να παίξω 2 χρόνια (και πριν από αυτό είχα να παίξω 3 χρόνια). Όπως καταλαβαίνεις, αν καταφέρω κανένα λέι απ, θα το πανηγυρίσω με σήκωμα φανέλας:lol: :lol: :lol:

Εσυ τωρα γιατι μας απειλεις?

Mίλα μας καλύτερα ρε αλήτη

Ισως ψηθω. Απλα το τραγελαφικο της υποθεσης ειναι οτι εχω να παιξω 8 χρονια. :expressionless: Ουτε πως πιανουν τη μπαλα δε θυμαμαι καλα καλα. Ιδωμεν.

Από το κοτσάνι! :stuck_out_tongue:

Ότι θα έπειθα αφού επικαλέστηκα τα ίχνη του φεμινιστικού μου δεν το περίμενα! :smiley:

heatseeker…γι’αυτό που είπες και μόνο…(πάλι σεξισμός…?) θα φύγεις από το γήπεδο όπως
είπε η sofi-k :expressionless:

Παιδια δεν γινεται να το κανουμε 3 για να προλαβω και το μαθημα της κιθαρας…??..Εχω 18.15 και δεν λεει να κατσω μονο 1 ωρα…Τι λετε…??

Έχω περιέργεια να δω το Λαρόκκα να παίζει το τόπι

Προτιμω να δω τον Βιλε Βαλο να κανει σεξ

Ελα ρε. Σαν το ποδηλατο ειναι και το μπασκετ, δεν ξεχνιεται.
Πειτε κ ωρες.

ΥΓ. ΛαΡοκα δε μας επεισες με φεμινιστικα επιχειρηματα. Ο διαγωνισμος τριποντων ισχυει…

μάλλον θα έχουμε και έναν guest star στον αγώνα…