Μπασκετοφατσες του rocking

ChrisP ΟΚ
massey87 ΟΚ
karvou OK
Cozy OK
heatseeker ΟΚ
freedom
red pyramid Ok
ks9 ΟΚ
ellanor ΟΚ
LaRocca
rasputin OK
shadowcaster
Angmar

Επειδή δεν ξέρω σίγουρα βάλτε με σε παρένθεση… Βρείτε έναν άλλο σίγουρα, και ίσως περάσω για αναπληρωματικός…

Kρίμα και ήλπιζα ότι θα υπήρχε και πιο άσχετος:p

Να ρωτήσω κάτι πείτε λίγο που είναι αυτά τα γηπεδάκια γιατί εχώ καιρό να πάω Λεωφόρο και δεν τα πολυθυμάμε τα κατατόπια (θα έρθω με μετρό)

Βέβαία άμα πίασω την απόδοση του παρελθόντός που τα πάντα μπαίναν τότε τρέμετε:p Αλλά αυτά τα χρόνια από ότι φαίνεται έχουν περάσει ανεπιστρεπτί μιας και ότι προσπάθεια κάνω τα τελευταία τρία χρόνια με το τόπι έχει απογοητευτικά εως μέτρια αποτελέσματα:( :stuck_out_tongue:

Λεμε να μαζευτουμε στο Μετρο Αμπελοκηπων πανω απο την πλευρα της Πανορμου ατις 3…

Η ΛαΡοκα δεν ειναι ΟΚ? Τοσο κοπο εκανε να μας πεισει…

ChrisP ΟΚ
massey87 ΟΚ
karvou OK
Cozy OK
heatseeker ΟΚ
freedom maybe
red pyramid
ks9 ΟΚ
ellanor ΟΚ
LaRocca ΟΚ
rasputin OK
shadowcaster
Angmar

Είχα second thoughts μετά από όλο αυτό τον “κόπο”…

Ποτε να μην εχεις second thoughts στο μπασκετ…

Δεν έχω στο μπάσκετ… κοίτα μια σελίδα πίσω

Πω πω τέλεια!
Μπάλες να φέρετε ρε!!!

Ο ΚρισΠ νομίζω ότι έχει πει ότι θα φέρει…
Εγώ δεν έχω…

Έχω μία αλλά είναι nike… :oops: και άσπρη,κόκκινη,μπλε

Φέρτηνα. Γενικά όσοι έχετε μπάλες φέρτε τις, δεν παν χαμένες

Eχω και εγώ μια δερμάτινη Spalding που μπορώ να φέρω ευχαρίστως άμα θέλετε…αλλά μετά από τόσα χρόνια απραξίας είναι ξεφούσκωτή:p

p.s. 1 αμα γίνεται να μου δώσει κανείς το κινητό του με pm ώστε να σας βρω… γιατί δεν σας εχώ συναντήσει ξανά και δεν θα μπορώ να σας αναγνωρίσω…:roll:

Φέρτη! Έχω βαλβίδα και άμα βρούμε βενζινάδικο τη φουσκώνουμε!
Θα μας καταλάβεις… κοίτα τις φωτό από το πάρτυ :stuck_out_tongue:

:wink:

(όχι, αυτό δε σημαίνει οτι θα σου στείλω το κινητό μου, απλά έχω ένα νευρικό τικ και κλείνω το ένα μάτι)

:lol:

μπάσκετ! μπάσκετ! μπάσκετ! μπάσκετ! μπάσκετ!

Έχω τόσο πολύ καιρό να παίξω μπάσκετ, που αύριο θα παίξω με τα ποδοσφαιρικά, οπότε μη πεθάνετε στα γέλια :stuck_out_tongue:

και εγώ σκέφτομαι να πάω κατευθείαν προπόνηση μετά οπότε θα έχω μαζί τη τσάντα (τη μεγάλη)
που μέσα θα έχει τα παπούτσια μου μάλλον… αν με δεις να αλλάζω παπούτσια για να παίξω μην πεθάνεις στα γέλια :stuck_out_tongue:

κάμερα θα’χει κανείς?

Φερε εσυ.
Αυριο 3 μετρο Αμπελοκηπων, υπενθυμιζω. Μην αργησετε, να παιξουμε κανα 2ωρακι τουλαχιστον…

Kαλημερούδια!
Έχω να πάω για μια δουλίτσα τώρα και έχω ελάχιστα κοιμηθεί…:-s
Οπότε όποιος έχει το κινητό μου ας πάρει κανένα τηλ.(βλ.αναπάντητες) κοντά 13:30 (γιατί δε μένω και κοντά) να σιγουρέψει πως είμαι ξύπνια…:roll:
Γιατί θέλω να έρθω :slight_smile: :oops:

Φαντάζομαι έχετε όλοι καταλάβει πως με τη βροχή το μπασκετάκι αναβάλλεται…
Καθώς ακόμη και αν σταματούσε τώρα η βροχή δε θα στέγνωνε το γηπεδάκι και θα ήταν πάρα πολύ επικίνδυνο…