Μπασκετοφατσες του rocking

Δεν χρειαζεται καρτα.
Αλλα καθημερινες το μεσημερι εχει αγωνες στο ενδοπανεπιστημιακο πρωταθλημα μπασκετ(και Τεταρτη που ειπες παιζει η ομαδα μου) και βραδυ στο 5x5 του συλλογου φοιτητων…

Καλυτερα απογευμα Ποσειδωνιο,αμα εχει και καλο καιρο.

Ποσειδωνειο μαλακια μεγαλη. Χαλασμενες μπασκετες, παρα πολυς κοσμος κλπ. Παμε εξπρες σερβις αν ειμαστε ολοι απο ανατολικη Θεσσαλονικη. Εμενα με βολευει. Εσενα ειναι μια ευθεια πανω απο το σπιτι σου. Στον Σακη ειναι το πιο κοντινο.

me too ! me too!:smiley:

Ψήνεσαι ή ψήνεις;

[SIZE=“1”]Ξέρω…μαλακία…[/SIZE]:roll:

=D> =D> =D> =D> =D> :–

Ωραια!!!:smiley:
Πηγαινετε να παιξετε και εγω παω για καφεδακι με τις Cheerleaders!!!:stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]με πηρε χαμπαρι ο Gigatron[/SIZE]

Θα σου την επιστρέψω βρε… Τελειώσαν οι απόκριες εξάλλου! Δε τη χρειάζομαι!!!:stuck_out_tongue:

Βρες κάτι άλλο… :roll:

για μονακι ελεγα!δηλωστε ποιοι ειναι μεσα! [SIZE=“1”]ελπιζω να μην ειμαστε πανω απο 6 ατομα…[/SIZE]

λοιπον ποτε τελικα θα το κλεισετε; αντε πειτε ρε μλκς…απο την πρωτη σελιδα εχω πει πως ειμαι μεσα…

και εγω μεσα ειμαι

Εμεις ποτε θα παμε ρε φλωροι? Ηρθε κι ο Πασχας τωρα και ξυνετε τα τετοια σας. Αντε να καψετε το αρνι που φαγατε. Την ερχομενη Τριτη βολευει ή παλι μονος μου θα βαραω σουτακια?

Άστα αυτά και κατέβα κάτω να παίξουμε μπάλα.

:frowning: Ποναει αυτη η λεξη. Απο μερες κανονιζαμε για σημερα και το ακυρωσαν ολοι.

__Εγώ είμαι μέσα! Μιλάμε για τις 10 του μηνός ε? Βασικά όλη αυτή τη βδομάδα (εκτός Κυριακής), θα είμαι Θεσ/νίκη, οπότε είμαι μέσα για μπασκετάκι! 8)

!!!
Τριτη λοιπον, 5 η ωρα ειναι καλα? Που μενεις Βασιλη?
Χρηστο, Σακη μπορειτε?

Μεσα.
Ποσεδωνιο να παμε,εχει και καλο καιρο.

Ρε οπου θελετε. Παμε και ΠΑΜΑΚ που εχει κλειστο γηπεδακι με διχτακια.

Οποιος αλλος Θεσσαλονικεας θελει να δηλωσει συμμετοχη. ΣταρΓΚΕΗζερ εσυ παιζεις μπασκετ? Εισα και μπαουγκ, θα ειμαστε συμπαικτες. Εχεις κι αμαξι, μια χαρα εισαι.

Παμακ λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα,τον ξερω και τον υπευθυνο για το γηπεδο.Ουτε αλλο κοσμο θα εχει,ολοι λειπουν τωρα.

Σαλονικιοι ειναι και οι crabsody,laski.Ωρε παλικαρια ακουτε?Ειστε μεσα?

τελικα που κ τη ωρα?