Έχετε κάνει φίλους από το rocking;

Είναι κάπως gay ρομαντικό topic, αλλά επειδή είμαι σε τέτοια φάση, είπα να το χώσω…
ΑΠ: Προσωπικά πιστεύω ότι έχω κάνει κάποιος νέους φίλους μέσα από εδώ και είμαι πολύ χαρούμενος γι’ αυτό, αφού γενικά αν και πολύ κοινωνικός δεν κάνω εύκολα φίλους…

Ειδες ρε Αντρεα…κατα βαθος σε παει ο Τελης, εισαι το ατομο που “φωτογραφιζει” με την απαντηση του.

O Aνδρέας δεν είναι φίλος μου… Είναι το κορίτσι μου εδώ μέσα…

Ασε τα σαπια…και πιασε τα φρεσκα που τα απορριπτεις.

Χμου, μακάρι να μπορούσα να πω ότι έχω κάνει φίλους με τη στενή έννοια του όρου, αλλά dunno. Συμπαθώ ορισμένα άτομα που έχω γνωρίσει σε μεγάλο βαθμό, έχουμε περάσει ωραία σε συναντήσεις, αλλά δε νομίζω πως είναι φίλοι μου σε βαθμό να πηγαίνουμε συνεχώς για καφέ και να περνάμε χρόνο μαζί. Από την άλλη σε άτομα από εδώ μέσα έχω φτάσει σε σημείο να εκμηστηρευτώ ουκ ολίγα πράγματα και να κάνουμε σοβαρότερες συζητήσεις είτε στο νετ είτε in real life, κάτι που ίσως και να δίσταζα σε κάποιον απλό γνωστό μου.

Συνεπώς δεν είναι ένα απόλυτο “όχι” η απάντησή μου. Με μπέρδευσες μπαγάσα.

Χμου, είσαι εγώ σε αυτό.

Πολύ σωστός ο προβληματισμός σου. Αλλά φιλίες από φιλίες διαφέρουν… Για παράδειγμα οι παιδικές φιλίες δεν επαναλαμβάνονται, οι φοιτητικές είναι πιο έντονες, αλλά φευγαλέες… Στην συγκεκριμένη περίπτωση μπορείς να χτίσεις μια φιλία με βάση τα ενδιαφέροντα, τα οποία είναι σημαντικός παράγοντας νομίζω… Τεσπα κι εγώ δεν είμαι κατασταλαγμένος να πω με απόλυτη βεβαιότητα ότι έχω κάνει φίλους εδώ μέσα, παρόλ’ αυτά με κάποια παιδιά έχω ένα δέσιμο…
Και τον Ανδρέα γκόμενα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Duh. Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι δεν έχω φίλους πάντως :frowning:

Αποκλείεται… Ο Ανδρέας κατά βάθος είναι ερωτευμένος και μαζί σου…

ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ!

O Aνδρέας δεν είναι φίλος μου… Είναι το κορίτσι μου εδώ μέσα…[/quote]

:χαχαχαχα: Αντρεα τι μαθαινουμε τι μαθαινουμε?? ε?ε?ε?ε?

Ψεματα , προσπαθει να το παιξει Αντρας και καλα … αλλα δεν λεει οτι αποφασισε να βαλει σιλικονη γιατι τα τσιτζια του εχουν φτασει μεχρι το γονατο.

Kαι για να απαντησω στο θεμα … φιλους … ναι νομιζω οτι εχω κανει , και εχουμε πει και δυο πραγματα παραπανω . Ελπιζω να νιωθουν και αυτοι το ιδιο , αλλοιως ας φανε σκατα!!! :twisted:

Αν και επιφυλακτική στο θέμα “φιλίας”…θα έλεγα πως ναι…υπάρχουν άτομα που έχουμε συζητήσει πολλά πράγματα και που περνάμε καλά…το καλύτερο είναι πως μερικές τέτοιες “φιλίες” έχουν εξελιχθεί στο σημείο η επικοινωνία μας να μην γίνεται αποκλειστικά μέσω νετ…αλλά και προσωπική…ξέρετε καφεδάκια,μπαρακια,βολτίτσες κτλ κτλ, πράγμα που απλά την κάνει πιο δυνατή ή έστω την στηρίζει να κρατήσει μιας κ γνωρίζεις τον άλλο καλύτερα…

Καλύτερα να μασάω παρά να μιλάω…

den exo kanei filous akomi mias kai baino poli araia edo,alla exo gnorisei kapoia atoma pou fainodai poli ok kai elpizo kapoia stigmi na ksanavrethoume,you know :wink:

…kai tora perimeno tin apadisi tou adrea :lol: :lol:

Ανδρεας στα ελληνικα η andreas στα greekenglish , δεν θα απαντησω γιατι δεν θα πεσω στην παγιδα σου :wink:

???

Μπααα,ποιός θα ανέβει Λάρισα να μου κάνει παρέα… :frowning:

Διαχρονική φιλοσοφία