Έχετε κάνει φίλους από το rocking;

Που θα φάμε ban αν τολμήσουμε να το αναλύσουμε εδώ :wink:

Και δεν είναι σπάνιο…επίσης όσο το μελετάς τόσο το “μαθαίνεις” κ το “αναπτύσσεις”…

Εγω το ξερω παρα πολυ καλα. Aυτο αλλοστε μου προσφερει λογους για να ζω. Και μουσικα και σεξουαλικα…
Το θεμα ειναι πως πολυ λιγες γυναικες το ξερουν και προσπαθουν να το αναπτηξουν…(μπορει και αντρες αλλα δεν με ενδιαφερει :lol: ) και αυτος ειναι ο βασικος λογος που δυσκολα θα καταφερει μια γυναικα να με κρατησει κοντα τις.Να με φερει κοντα τις ειναι πολυ ευκολο και δεν θελει προσπαθεια.Να με κρατησει ομως…

Εμ το να με κρατήσει κάποιος είναι το δύσκολο…'Η να τον κρατήσω,μιας κ χαλιέμαι εύκολα :oops:

Όση φαντασία κ να έχεις ελπίζω να μην “καλπάζει”…

egw eimai makria stin ksenitia kai esy les tetoia pragmata? moy ragizeis tin kardia :cry: :evil:

Γιατι που ειναι το ασχημο???

(κατι θες να μου πεις εσυ τωρα…)

Υπάρχει η φαντασία που είναι στα όρια της λογικής κ εκείνη που δεν είναι… :roll:

Αυτό εννοώ… :wink:

Και ποιος οριζει τι ειναι λογικο και τι οχι???

Εμείς οι ίδιοι…

Αρα εσυ βαζεις ορια στον εαυτο σου…

εννοείτε…δεν είναι δυνατόν να ζεις με το “μπείτε σκύλοι αλέστε”

Oχι αλλα ειναι το καλλυτερο να ζεις κανοντας οτι σου κατεβει στο κεφαλι για να περασεις καλα…Αυτο ξερεις μπορει και να μην εχει ορια…

Τώρα πια (και μετά τα χθεσινοβραδυνά) νομίζω ότι μπορώ να απαντήσω στην ερώτηση
ΝΑΙ έχω κάνει δύο πάρα πολύ καλούς φίλους από το rocking
Να πω ποιοι είναι…?
Ξέρουν αυτοί :wink:

Δεν γνωρισα απλα εναν ακομα φιλο που ακουμε παρομια μουσικη.Γνωρισα εναν ανθρωπο που καταφερε (χωρις να προσπαθησει, γιατι απλα ετσι ειναι) να μετατρεψει το φετινο καλοκαιρι, απο ενα απο τα χειροτερα που εχω περασει, με πολλες προτογνωρες δυσκολιες για μενα, και πολλες αγωνιες, σε ενα απο τα καλυτερα και πιο δημιουργικα.
Το πιο σημαντικο ομως ειναι οτι…Πινει πολλες μπυρες!!!

βθμπ.

Έχω κάνει πολλούς φίλους για να τους φάω τα λεφτά.
Πείτε.

εχω πιει μπυρες με κατι μλκες,ναι…

Εγώ δεν έχω κάνει… :cry::cry:

οχι. μονο σεξ.

στο πνεύμα του αποπάνω… έχω χρησιμοποιήσει τον isis ως σεξουαλικό εργαλείο, πολλάκις. κάποια στιγμή μπορεί να γίνουμε και φίλοι.

ΤΟ ΞΕΡΑ!!!