Rockwave 2014

Ανακοινωθηκαν ημερομηνιες για το φεστιβαλ.10,11,12 και 13 Ιουλίου…

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=26348

Προσωπικά, εαν δε δω σε αλλες διοργανωσεις να αποκθιστα την αξιοπιστια της δυσκολα θα ξαναπαω. Οπως και επισης (σε πριπτωση που γινετι το πρωτο), θα ηθελα χαμηλες τιμες στα εισητηρια (γιατι το παρα εχουν ξευτιλισει το θεμα) και ΚΑΛΑ δυνατα ονοματα κραχτες κ οχι μονο της ροκ κ μεταλ σκηνης για να πω οτι θα παω…

Ποια ειναι η γνωμη σας?

Εγώ απλά θα κάνω quote ένα ποστ σου

Ποια είναι η γνώμη σου?

αμαν μωρε

Παιδιά έχει ακούσει κανείς τίποτα για Μέηντεν?

Nαιρεπουστημουμέιντεν…
Τι γίνεται με αυτούς;;;; Θα έρθουν; Ε; Ε;

Προβλεπω 2 σκηνες.Headliners στη μια οι Wasp (η καποιοι παραπλησιοι) που δεν εχουμε ξαναδει ποτε και στη δευτερη headliner Λια Βισση (η Αννα παραειναι heavy για το rockwave)…

Είμαστε απίστευτοι πάντως, με το που άνοιξε το νήμα του Rockwave τρέξαμε αμέσως να πούμε για Maiden!:lol: Πάντως είναι πολύ νωρίς για να ανακοινώσουν ονόματα για το επόμενο καλοκαίρι, χώρια ότι είναι και ρίσκο να κλείσεις μπάντες από τώρα μη ξέροντας στο ρευστό Ελληνικό σκηνικό τι θα έχει συμβεί μέχρι τότε.
Μάλλον μαρκετινίστικο κόλπο είναι για να μας κράτάνε και καλά σε αγωνία μετά το φετινό φιάσκο.

Ελα, μονο 10 μηνες για το Ροκγουεηβ! Ας τους μαμησουμε την μανα του θρεντ!

Το βρίσκεις αστείο ας πούμε?

Maiden Maiden Maiden!!!

το θέμα μας είναι άλλο. Αγγελάκα θα δούμε?

Εχει οδηγησει κανεις το nissan juke;; τι καταναλωση εχει;;

Κατανάλωση (αστικός, υπεραστικός και μεικτός κύκλος σε λίτρα ανά 100 χλμ)
6,1 λτ. - 4,5 λτ. - 5,1 λτ.

Ναι αλλά όχι με κακή έννοια, αμέσως βρε παιδί μου και εσύ να αρπαχτείς! Και εγώ τρελαίνομαι για Maiden αλλά αν δεν είναι σε περιοδεία εκείνη την περίοδο χλωμό το κόβω! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία βέβαια!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Θελω βενζινη και πραγματικη καταναλωση,οχι εργοστασιακη.

7-5-5.5 :slight_smile:

μόνο 7,5? το χεις εσύ?

Καταρχάς τι είναι αυτά τα πατατάλκ που υπάρχουν στο τέλος των ποστ σου?
Δεν μου αρέσουν.

Κατά δεύτερον, πάλι Μέηντεν θέλετε, δε βαρεθήκατε ακόμα?

Εγω παντως θα ηθελα να τους δω μια φορα :oops:

ε και μετάλλικα να γουστάρουμε και εμείς.