Rockwave Day 3: Metallica, Mastodon, Μy Dying Bride, Dirt Spawn Disease

[SIZE=“7”]METALLICA[/SIZE]

Η φίλη με την οποία θα πήγαινα Metallica, δίνει μάθημα 6-8. Δεν μπορεί να το δώσει σε άλλη εξεταστική, και δε θα’ρθει. Όποια/Όποιος θέλει ένα ογδοντάρι στην τιμή του (μπορεί και λιγότερο), ας μου στείλει pm/e-mail.
Θυμάμαι μερικές σελίδες πιο πίσω που δυο κοπέλες ρωτούσαν αν θα έχει εισιτήρια μέχρι τελευταία στιγμή. Για ταμείο δεν ξέρω, αλλά εγώ ξέμεινα μ’ ένα ογδοντάρι.
Προς admins: συγγνώμη που το βάζω εδώ. Θα το κάνω copy-paste κι αργότερα, για να το δουν και οι…βραδινοί:)

Νομίζω πως αν δεν περάσει το μάθημα θα έχει γέλιο η όλη φάση.

ξερει κανεις αν εχει μεινει 60αρι?τωρα θυμηθηκα να παρω εισητηριο#-o

Λογικά ναι. Δεν έχει ακουστεί κάτι για sold out.

ξέρετα παιδια αν πουλάει εισητήρια rockwave το pmw στο μαρούσι,μέσα στο cinepolis…???:-k

Παντως αν παιξουν το σετλιστ που βαλατε στα νεα του ροκινγκ δυσκολο το κοβω να παιξουν 2μιση ωρες οπως λενε στην DIDI…2 ζορικα…

To setlist γαμαει, αλλα 2 πραγματα με χαλανε:

παιζουν και unforgiven και nothing else. και λειπει το whiplash :frowning:

Είχα πάει την προηγούμενη βδομάδα και ρώτησα , ξέρω ότι είχε φτηνά από πρώτη μέρα και δεύτερη οπότε λογικά θα έχει και για την τρίτη. Πάντως από pl2 δεν έχει τπτ, όποτε άμα ενδιαφέρεσαι για αυτά αναγκαστικά ticket house.

όχι για 2η και 3η μέρα ενδιαφέρομαι για 59άρι και 60άρι(για φίλο μου είναι κ τρέχω εγώ)#-o ,μήπως ξέρεις τι ώρα κλείνει το βράδυ??να πάω μετά την δουλειά δηλαδη κατα τις 23.15…thanx κιολας!!

Paides exo provlima… ego tha ertho athina ti deftera gia tous tallica… iparxei tropos na kratiso eisitiria me tin sunways apo to tilefono i apo internet? epidi apoti katalava den prokite na vro tin deftera molis ertho :frowning: kapios voitheia sas parakalo :frowning:

Ενα εχω να πω…

METALLICA ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!

Ενα πραγμα με τρελανε στο setlist

Orion

Kοίτα από όσο ξέρω το μαγαζί κανονικά κλείνει στις 12 αλλά ο υπάλληλος είναι ο πίο αργόσχολος που έχω δει στη ζωή μου οπότε δεν παίρνω και όρκο:p

ΑΑΑ βσκ πάρε ένα τηλ καλύτερα μην πας άδικα : 210 6197690

Γενικα τι αποδοση ειχανε ξερει κανεις?
εχθες πιρα κ καπνογονα!

Κι εγώ σιδερογροθιά για όποιον τολμήσει και ανάψει καπνογόνο δίπλα μου.

[-X [-X [-X [-X [-X

Παρε ανθρωπο που δεν ξερει να χαιρεται τα λαιβ…

Mη μου βάζεις ιδέες! :smiley:

φετος ολοι οσοι εχουν εισητηρια των 100 θα ειναι κοντα στη σκηνη η μισοι στη σκηνη και μισοι πισω?

Οσοι εχουν των 100 8α ειναι αριστερα της σκηνης και θα μπορουν να κατεβαινουν και κατω!