Rockwave Day 3: Metallica, Mastodon, Μy Dying Bride, Dirt Spawn Disease

πως μπορουμε να τις δουμε???

Θα μπεις στο metontour.com ,κάνεις ένα sign up με user name και κωδικό και βλέπεις φώτος,videos,σετ λιστ από όλο το tour που κάνουν:thumbup: :thumbup: …

Κανα backstage pass δινουν, τι να τα κανω τα βιντεο?

5 τα χαράματα κοιμήθηκα, και 10 ήμουν στο πόδι! Τρομερή υπερένταση! Χρόνια και χρόνια την περίμενα αυτήν τη μέρα! METAL UP YOUR ASS!!!

Για την υπερενταση δεν μπορεις να πεις τιποτα… Ουτε οταν εδινα πανελληνιες δεν ενιωθα ετσι… Αγχος, αμηχανια, δεν ξερω τι ειναι…

αμα δίνανε και backstage passes τότε η συναυλία θα γίνονταν στα παρασκήνια…:metal: :metal: :metal:

Επιθεωρω τον εξοπλισμο (μπλουζιτσα, παντελονακι, σημαιουλα) και σε μια ωριτσα παω κολαση :stuck_out_tongue:

Τι σημαια εχεις παρει? Ελληνικη?:-k

metallica το λένε…

I would run through u, now i rule u too!!!

Σταθμο Λαρισης ποιοι θα ειναι στις τρισιμιση?

Metallica ορε!!! Του St. Anger βεβαια, αλλα ειναι ωραια. Αμα δειτε κανεναν να κυκλοφορει σα το superman, εγω ειμαι :lol: :lol:

Θα φορας το βρακι πανω απο το παντελονι?:roll:

Βασικά πανό εννοεί…!!! ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ δεν βρίσκω την μοναδική μπλούζα metallica που έχω τα νεύρα μου :blow:

Σκεφτομουν να φτιαξω πανο για τον Jason, αλλα τελικα δεν εκατσε…:frowning:

Και σταμπουλα ‘M’ στον κωλο :stuck_out_tongue:

Μλακα Γιαννη βρες τη μπλουζα μη σε καρατομησω. Το πανο δε το μοιραζομαι 8)

Τ θα λεει το πανο???:-s

ρε την κανω εγω να παρω τρενο. τα λεμε εκει. θα γινει της πουτανας!!!
[SIZE=“6”]METALLICA ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!![/SIZE]
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :twisted:

Βλακειες λεει μωρε. Σημαια ειναι με τους Lars, James, Kirk kai Robert και το σημα του St Anger.
Απλα ο χαζουλης δεν ξερει τη διαφορα σημαιας-πανο :stuck_out_tongue:

Κάνω μία έκκληση σε όλους εδώ τους metallifan,όποιος έχει ελληνική σημαία να την φέρει και να γράψει και κανα σύνθημα πάνω,στο τέλος να την πετάξει στο stage να έχουν να θυμούνται τι εστί ελληνικό κοινό!!:metal: :metal: :metal: