Rockwave Day 3: Metallica, Mastodon, Μy Dying Bride, Dirt Spawn Disease

Καλώς ήρθες κι από μένα Author :wink: . Δεν είναι ανάγκη να γράφεις σε bold μόνο πάντως. Δεν μας έχουν πάρει ακόμα τα χρόνια για να μην μπορούμε να διαβάσουμε τα κανονικά :smiley: .
Παρεμπιπτόντως, σε ότι έχει να κάνει με τα λεωφορεία των Sabbath, από όσο γνωρίζω η DiDi δε φέρει ευθύνη. Μετά τη συναυλία πολλοί “έξυπνοι” έσπασαν τα τζάμια σε πολλά από αυτά, με αποτέλεσμα να φύγουν χωρίς να πάρουν επιβάτες και για αυτό δημιουργήθηκε το μπάχαλο.

Σ’ ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, Cozy. Έχεις δίκιο για τα bold ( επειδή είμαι εγώ…γεροντάρα και δε βλέπω, δε σημαίνει πως είστε κι εσείς:) ). Δεν το ήξερα αυτό που γράφεις για τα σπασμένα τζάμια των πούλμαν. Ούτε γνωρίζω τη σχέση τής Didi με τη Sunway travel (ΑΝ υφίσταται σχέση). Σε κάθε περίπτωση, όμως, αφ ης στιγμής η Didi στήνει το “τσαρδί της” τόοοοσο μακριά από το κέντρο, φρονώ πως θα έπρεπε να συνεκτιμά την απόσταση (και τα συνεπαγόμενα έξοδα μετακίνησης) όταν διαμορφώνει τις τιμές των εισιτηρίων.

to pws 8a pas sto teravibe einai douleia tou ka8enos kai h didi den ferei ey8ynh…an epivarynetai kapoios tooooso poly h talaipwreitai h didi den ftaiei gia ayto…mhn pas sou leei…ela omws pou oloi pame…ti na poun kai kapoia alla fests re ceis stoeksoteriko pou einai sth polyyyy pio makrya apo ta kentra…alla ekei 8a mou peis einai pio organomena kai fysika einai pio 8elktika na meineis mesa kai na persaeis kala…kai den milaw mono gia metal fests milaw kai gia fests opws to reading…

[SIZE=“7”]TESTAMENT!!![/SIZE]:vibrate: :vibrate: :vibrate:

αστα ρε μαστορα. εχω ψιλοχασει ελπιδες πως θα ρθουν. 500 φορες περασαν απο βαλκανια κια τιποτα. μονο με το νεο δισκο…και αν… :cry:

on topic

αν ισχυει αυτο που αναφερθηκε για μαλακασα οσον αφορα εδαφος με κλιση τοτε παιδια ο χωρος θα βελτιωθει απιστευτα! ας το ελπιζουμε… :papas: :papas:

Περασα απο τη Sunways travel σημερα και μου ειπαν τα εισητηρια και τα δρομολογια απο Δευτερα…

Προτιμω να παω με τα ποδια παρα να δωσω λεφτα σε αυτους!
Το 2005 μας ταλαιοωρησαν αφανταστα.

Κι εγώ με τα πόδια με βλέπω να πηγαίνω! :-k :stuck_out_tongue:

Ase… Perisy kanonizoun synaulia wraia kai kala telh Maiou sto Londino pou eimai, lew “ayta einai!Amin!” kai meta apo liges meres prin kan vgoun stin kykloforia ta eishthria h synaulia anavlithike gia mesa Iouliou…[-X Ti tha kana diladi, tha emena mexri ton Iouli Agglia???[-X No way! Poly kalh eykairia tha itan na tous feroun twra re gmt…:frowning:

ehm, nomizw eixan paiksei se 250 atoma … kapoia stigmh ?

χμ. καπου 300-350 απ οτι μου χαν πει. το 2000 λες στο ροδον. καλα ναι, απελπιστικα λιγοι για τεσταμεντ. τους εχασα επειδη εδινα πανελληνιες…αστα…

400 άτομα ήτανε μαξ. Ένας είχε φέρει και μια μπάλα ποδοσφαίρου.

kali fash…
padws fia thn hmera twn tallica oi testament 8a htan eksofrenika kalh periptwsh…an kai to vlepw kataxlwmo…

http://youtube.com/watch?v=mPyvmjD8qNM

Ελα να μπαινουμε στο κλιμα σιγα σιγα!!!

:band:

:metal:

Ετσι μπαραβο.Παρτε κι αυτο: http://youtube.com/watch?v=Q7C90sLh5Ok :metal: :metal:

[SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] [SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE]

ΠΑΜΕ ΡΕ METALLICAAAAAA:metal: :metal: :band:

Θα κατέβω και θα τους δωωωωωω!!!8O 8) 8O 8O

(θα ήθελα πάρα πολύ να παίξουνε blackend ,to live is to die και die die my darling από αυτά που δεν παίζουνε…μακάρι:papas: :papas: [-o<

Το Blackended ολοι το θελουνε…

Θεε James, κανε το θαυμα σου!!!

[-o<

1 ΜΗΝΑΣ 8 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 5 ΩΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ…

METALLICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ!

:o :o :o :o :o :o

Δεν παιζεσαι…:stuck_out_tongue:

παρτε εδω ενα μοσχαρι!..:lol: :lol: :stuck_out_tongue: #-o