Rockwave Festival 2009 - 28/6: The Killers, Duffy, Dinosaur jr etc

Στον DeathSoul απευθύνομαι ρε σπίρτο.

Με γλύτωσες από το ανεύρυσμα, θενξ. :slight_smile:

EDIT Αλλά μάλλον δεν θα το γλυτώσουν αυτοί που πήγαν και σήμερα. Κρίμα ρε παιδιά.

Δεν ξερω τι ακριβως απολαμβανεις, ομως αυτη η λογικη (που φαινεται να εκφραζεις εδω) ‘‘ενταξει μωρε’’ ειναι ο λογος που ο καθε Λωρης παντελονιαζει χρηματα καθε χρονο παρεχοντας υπηρεσιες που ουτε για το μισο κοστος δεν ειναι.
Οταν σε δουλευουν πρεπει να περνας ενα μηνυμα. Αν υπηρχε ενα (και γιατι οχι και παραπανω) αντιπαλο δεος εταιρεια ο Λωρης θα εκοβε τον κωλο του να φτιαξει τα κακως κειμενα.

και καλα κλαψ κλαψ καντε με μπανιο αφου ενοχλουν οι αποψεις μου κ βλακειες…κλαψ κλαψ…
κ εχει αποψη για το φεστιβαλ ενας τυπος που ειναι Τσαμπατζης…ετσι με μεγαλο Τ… να καταλαβουμε την μαγκια εμεις ολοι οι ηλιθιοι που πληρωνουμε…και οπως ειχα διαβασει καπου (μαλλον σ αυτο το φορουμ)…
εσεις οι Τσαμπατζηδες να ξερετε οτι με δικα μας λεφτα μπορειτε κ βλεπετε τα συγκροτηματα που γουσταρετε…

αντε μαγκακο και μολις γυρισεις απο την συναυλια μπες στο φορουμ ή πανε στην παρεα σου κ παιξτο εξυπνος…“εγω μλκας δεν ειμαι σαν τους αλλους…μπαινω τσαμπα”…

ΤΙ ΝΑ ΠΩ…ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΡΙΚΟΙ…ΘΑ ΠΑΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΕΕΙ…ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΡΑΖΕΙ…ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ…

ΠΣΗΛΕ…ΡΕΣΤ ΜΑΙ ΚΕΙΣ…

ερχεται ο ντεμης…ολοι σαντανα :smiley:
(σα να ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα…λιγη ψυχραιμια παιδια)

“I don’t speak or read greek. What is happening today? Will the concert start later or are they re scheduling it for another day. Can someone help. Seems there is noone at the gate to explain. That’s pretty lame considering the cost of tickets.”

To παραπάνω είναι quote από ξένο επισκέπτη στο last.fm. Α ρε κακομοίρη,μα από που ήρθες??

Άκυρο και σήμερα λέει ε? Ε σου Λέει καθώς κάναν τις επισκευές, που να ξαναβρέξει ρε μλκ…ασ μην πάρουμε τα μέτρα μας. Risk analysis.

Ρε γιατί συνεχίζω και γράφω?

[SIZE=“3”]They’re out to get me
They won’t catch me
I’m innocent
So you can
Suck me
Take that one to heart[/SIZE]
8)

ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!

http://www.rockwavefestival.gr/2009/gr/#/news

ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ 3ΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΟΥ ROCKWAVE FESTIVAL

Με υπεράνθρωπες προσπάθειες από το προσωπικό του Festival, μετά την ακύρωση της δεύτερης μέρας του Rockwave Festival, αποκαταστάθηκαν όλες οι καταστροφές, ώστε να πραγματοποιηθεί σήμερα η τρίτη μέρα του Festival.

Σήμερα , την τρίτη μέρα του Festival στις 12:53 πραγματοποιήθηκε νέα έντονη βροχόπτωση για 50 λεπτά, έως 13:47. Με την έγκαιρη κινητοποίηση όλου του προσωπικού του festival αποφεύχθηκαν οι ζημιές.

Στις 17:14 νέα ηλεκτρική καταιγίδα χτύπησε την περιοχή της Μαλακάσας για δεύτερη φορά που συνεχίζεται μέχρι και αυτή την ώρα, με αποτέλεσμα να προχωρήσουμε, σεβόμενοι το κοινό και τους καλλιτέχνες, σε ακύρωση της τρίτης μέρας του festival.

Καταβάλλουμε έντονες προσπάθειες για να πραγματοποιηθεί η τέταρτη μέρα του festival.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.
Θα ακολουθήσουν και άλλες ανακοινώσεις στα επίσημα site: www.rockwavefestival.gr | www.didimusic.gr

Πες οτι πήρες και γκριμάτσα καθώς τογραφες αυτο? Ντάξει χαλάρωσε. Χαχαχ. Δεν βλέπω να ενοχλούν πολύ οι απόψεις μου εξαλλου. Απλά δεν είμαι των φόρουμ και δε θέλω να παρασέρνομαι.

Με 50 ευρώ μπορώ να πω αγοράσω και γω την άποψή μου? Μα καλά νιώθεις οτι εγλω σε κλέβω και όχι ο Λώρης?

Είσαι τελείως ‘αν δεν μπορείς να αποφύγεις τον βιασμό απόλαυσε τον’ τύπος έτσι? Ο Λώρης έχει βρει το κοινό του μου φαίνεται. Κακομοιριά! Και δεν το λέω κακοπροαίρετα, απλά με τρώει ρε γμτ. Στεναχωριέμαι, πώς το λένε?! Ούτε έξυπνος πάω να το παίξω, εγώ κανω αυτό που κάνω, συνειδητά, και αμα σε ενοχλεί πιάσε με και στείλε με στον Λωρη αμα με βρεις. Τι να πω. Μας εκμεταλλεύονται για κάτι που αγαπάμε και παραμένουμε αδρανείς! Είναι άσχημο και υποτιμητικό!

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ.

τα ΜΠΕΕΕΕ και τις βλακειες στα φιλαρακια σου κ στην γκομενα σου…

δεν εχω διαθεση να κατσω να σου εξηγησω το οξυμωρο που λες αν δεν το καταλαβαινεις…

απλως με λιγα λογια κ τους 2 μας βιαζουν (αφου πηγαινεις) απλως εγω ο μλκας πληρωνω κι’ολας…
ετσι?

ειπαμε ρεστ μαι κεις…με το ΜΠΕ εχασες καθε σεβασμο που μπορει να ειχα στην αποψη σου…

να σε στειλω στον Λωρη??? χαχαχαχα εντελως οτι να’ναι…

Ηλεκτρικη καταιγιδα.
I rest my case.

Και εσύ, 12 χρονε φίλε μου, με το παρακάτω.

Ε, μπε ρε!

Τι γινεται στις φιλλιπινες η στην ινδονησια ειναι η μαλακασα?Αντε και κανα τσουναμι θα μας πουν οτι ερχετε σε λιγο:roll:

Σώθηκαν και δεύτερη ημέρα από τον πνιγμό όσοι θα πήγαιναν στη Μαλακάσα σύμφωνα με τη didi…

Εντάξει οι άνθρωποι ακύρωσαν το μισό φεστιβάλ (που είχαν το θράσος να διαφημίζουν με αφίσες στους δρόμους του Λονδίνου) λόγω βροχής…

Είναι τουλάχιστον σουρεαλιστικό…

Καλό Placebowave 2010 (δε μου φταίνε σε τίποτα οι μπάντες).

Νομίζω ότι αν και πολύ πιο φθηνά τα σημερινά συγκροτήματα σε σχέση με χθες είπαμε και πριν ότι είχε ακόμη πιο χαμηλή προπώληση…

Ή μήπως είναι απλά ερασιτέχνες, είπαμε αν δεν μπορείτε κλείστε το μαγαζάκι μην κοροϊδεύετε τον κοσμάκη που αγαπάει τη μουσική…

Ηλεκτρική καταιγίδα.ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ!
Ε ρε γλέντια!
Φίλε Giannis ο ΜΟΝΟΣ που τα έχωσε στην DIDI για την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ απο τους συντάκτες ήταν ο ellanor.Βασικά σας θέλω σήμερα αντικειμένικούς, δλδ μην ακούσω @@ριες για ηλεκτρικές κατιαγίδες.
Πως δεν με κάνατε και ban δλδ(με τη φούσκα δεκτό να το σβήσει).
Πιστεύω για τα μπουζούκια να το λες για να με πηράξεις γιατί αλλιώς έχεις πρόβλημα.
Δηλαδή χειρότερα να πας μπουζούκια με ένα μωρό απο το να πας να φας το χωράφι με τη λάσπη και το χώμα;Sorry δεν είμαι 20 για να μην βλέπω μπροστά μου απο την μανία μου για τη συναυλία.
Ναι ρε και λουλούδια και γυροβολιές και στην πίστα τα μωρά :lol: (νταξ το χεσα λίγο αλλά με αυτά που μου καταφέρεις με τάπωσες πραγματικά :stuck_out_tongue: )

Φίλε karvou μπορείς να μου πεις γιατι γίνεται edit όταν λέω τον κύριο Λώρη Λαμ…;
Ευχαριστώ.

Ακριβώς αυτό αναρωτιόμουν.

Λαμια???

-όγιο.

καλα να παθετε. τοσα χρονια ακομα αν βαλετε μυαλο? δηλαδη το οτι υπαρχουν ακομα ατομα που πηγαινουν ροκγουειβ ειναι απο μονο του αρκετα αστειο.