Rockwave Festival 2009 - 30/6: Slipknot, Mastodon, Down, Saxon, L. Ford

Μετά από αυτό παίρνω πίσω ό,τι έχω πει. Rockwave σου 'ρχόμαι :stuck_out_tongue:
Τρίτη και φαρμακερή! Φέρτε και τίποτα high on fire μαζί τους να πεθάνουμε!

E ναι (@ Vedder)

Παιδια επειδη εγω βλεπω παρα πολυ ενθουσιασμο(και δεν κρυβω πως και εγω ενθουσιαστηκα με αυτα που ακουγονται)εγω λεω χαλαρωστε γιατι μετα θα ξενερωσετε πολυ και ειναι βλακεια.Για αυτο μην πιστευετε και πολλα πριν ανακοινωθουν.

μηπως γιαυτο βγαλανε εισητηριο 2μερου μονο για τις πρωτες 2 μερες???

Αφου υπαρχει και 3μερο ρε…Οτι ναναι ο καθενας:lol::lol:

ε ναι λογικά πάντα…

να πω την αμαρτία μου όμως θα ήθελα σε αυτό το line-up και τους machine head…

μήπως όμως ζατάω πολλά;;;;

:?

και δηλαδη για τις 2 metal μερες δεν θα εχει εισιτηριο?

Εγινε μαγκας ο καθενας:lol::lol:

Μεσα στην εξεταστικη ρε πουστη μου…τραγικο…Αν ανακοινωθει κατι καλο ακομη θα ειμαι εκει !!!

καλα ειδα τον τιτλο του thread και με επιασε ζαλη :stuck_out_tongue:
τι παιζει με την ημερομηνια ομως? αν οντως βαλουν και 4η μερα δεν πρεπει να το ανακοινωσουν πριν τις 17 του μηνα που αν δεν κανω λαθος ξεκιναει η προπωληση?:-k

Όπως είπε κάποιος και πιο πάνω,λογικά πριν τις 17 που αρχίζει η προπώλησει θα πρέπει να το ανακοινώσουν,οπότε λογικά πάντα(αν και τίποτα μέχρι τώρα δεν είναι λογικό)σε λιγότερο από 5 μέρες θα μάθουμε.


Now playing: Red Hot Chili Peppers - Otherside
via FoxyTunes

Tοσο πολυ θαψιμο που εφαγε το ροκγουειβ εδω μεσα… Δεν ειναι παραλογο οτι βαλανε κ 4η μερα για να το σωσουν… Αλλα αυτο ειναι κατι παραπανω απο σωσιμο!!!:D:D:D:D

Δεν ξέρω αν γράφτηκε πιο πριν, δεν προλαβάινω να κοιτάξω… Αλλά ο Χάκοντας είχε πει για Μάστοντον και Μετάλικα μαζί. Και απ’ όσο είδα έχουν κενό εκείνες τις ημέρες από άλλες εμφανίσεις…

Δεν ειπώθηκε! Αλλά όχι 2η φορά μάστοντον, που να τους γούσταρα κι όλας:p

Μακάρι να ισχύει!

ασχετο…αλλα νομιζω πως ειναι στανταρακι τελικα μεταλλικα και τα συναφη…αν ηταν να ανακοινωσουν την 4η μερα θα το ειχαν κανει…οποτε μαλλον η 4η μερα θα ειναι λογικα μερος του φεστιβαλ των μεταλλικα…οποτε ισως και να χωρουν και οι σλιπνοτ και οι μαστοντον κτλ κτλ…

Αν ερθουν Mastodon 30/6 τοτε μυριζει Metallica headliners!Καντε confirm ρε Didi να ηρεμησουμε :slight_smile:

Αν παίξουν Metallica και Slipknot μαζί θα κατασκηνώσω απο τώρα στη Μαλακάσα…:metal:

δεν νομιζω να εχουν κανει λαθος οι Mastodon για την ημερα…

λογικα η μερα ετοιμαζεται ακομα και περιμενουν να τα ανακοινωσουν ολα μαζι…

και με την λογικη δεν κολλαει…να χωσουν δλδ τους mastodon με τους ποζεραδες…που??? πριν τους κρου??

η μηπως στην μικρη σκηνουλα???

εγω πιστευω οτι μαγειρευεται για τους Slipknot…αλλωστε ποσοι το ειχαν πει οτι το ξερουν σαν πληροφορια πριν ανακοινωσουν καν και οι Mastodon…

για μεταλλικα δυσκολο…αυτη η σηλωση που λετε οτι επαιξε και tv war οτι κατα 90% θα ερθουμε ελλαδα με μεταλλικα…του μπασιστα των mastodon …νταξει μπορει να μην ηξερε ο ανθρωπος…

λογικα θα εινα slipknot headliners απο κατω mastodon και πιο κατω δεν ξερω…δεν βλεπω ομως και machinehead…και ολα αυτα που ονειρευομαστε…μακαρι …θα δουμε

μακαρι να ειναι οι Faiith no More.

Μακάρι τα λόγια του μπασίστα των Mastodon να βγούνε αληθινά και να έρθουν οι Metallica,αν και θα είναι μια επανάληψη του 2007, αλλά who cares??

καλα επαναληψη δεν θα ειναι

περα του οτι παιζουν τα νεα τραγουδια του death magnetic

παιζουν και κατι harvester of sorrow
die die my darling
damage inc
Κλπ κλπ