Rockwave Festival 2015

Προσωπικά δε με νοιάζει τι άλλο θα φέρουν φέτος!! Από τώρα εκεί!!!

<3

σοβαρα τωρα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ονομα της εποχης.και τιμη καλη μου φαινεται.
ειναι πολυ νωρις βεβαια, αλλα μια χαρα το ψηνω.καλα να ειμαστε.

Βασιλης Καρρας για να καει το πελεκουδι! Τι,μονο στον Παπαδοπουλο?!

+1
true story!

Ποιοι ειναι αυτοι οι ανυπαρκτοι Hipsters?

This is what I was talking about… :roll:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Dude πριν αποφασίσεις να γελοιοποιήσεις τον εαυτό σου, κάνε μια αναζήτηση στο διαδίκτυο και θα δεις ότι μόνο ανύπαρκτοι δεν είναι… :roll:

Ναι αλλά δεν μεταλλάς αυτός, δικός σας είναι.

αφήστε το παιδί να κάνει το χαβαλέ του ρε … να ζήσει τη ζωή, πως το λένε. να πέσει στη μπρέζα θέλετε?
άμα είναι αλήθεια οι φήμες πάντως, θα φάμε ένα ωραίο 3ήμερο sold out στο γκώλο (όσοι μισούμε Λώρη) και δεν θα ξέρουμε από που μας ήρθε.

Μετά το περσινό φιάσκο, φαίνεται να φτιάχνεται καλό το φετινό Rockwave - μακάρι.

Είναι πραγματικά όμως κουτοπόνηρη η λογική του κλεφτοκοτά που έχει η Didi, σχετικά με τα εισιτήρια και αυτό δείχνει ότι δεν έγινε ποτέ σοβαρή εταιρεία (οι αποδείξεις για αυτό είναι και πολλές άλλες βέβαια)
Ποια είναι η τελική φάση προπώλησης και πότε αρχίζει? Τι σημαίνει τελική φάση προπώλησης?

Επίσης, πόσα είναι τα πρώτα εισιτήρια? 10? 100? 546?

Δεν θα έπρεπε να τα ξέρει αυτά ο καταναλωτής?

Λογική του να αρπάξουμε όσα μπορούμε στα γρήγορα, άθλιοι όπως πάντα.

Δεν χρειαζεται αναζητηση μια εικονα οσο χιλιες λεξεις

θα φορανε και τις ροζ καλτσουλες τα χιπστερ?

για πολυ μπουκαλιδι…

σταθερή στις διαχρονικές μεθόδους της η ντίντι… είπαμε, μας εξέπληξε, αλλά τα χούγια δεν κόβονται…

salon μη λες μαλακίες ε … μελιτζανί είναι άμπαλε

Πάντως salon αν κάθε φορά που ποσταρες σε thread του Rockwave, έβαζες κι ένα ευρώ στην άκρη, θα είχες δει τους Maiden στο εξωτερικό :stuck_out_tongue:

έχει ακουστεί τίποτα άλλο; προσωπικά μου είναι τελείως αδιάφοροι οι Black Keys (τους είχα δει και σε φεστ έξω και νύσταξα λίγο :stuck_out_tongue: ), αλλά είναι καλή κίνηση από Didi μπας και αναστηθεί ο νεκρός.

…ακούω ότι θά’χει ονόματα…μέχρι να ανακοινωθούν δεν νομίζω ότι έχουμε κάτι να πούμε…οι Black Keys ούτε εμένα λένε κάτι, αλλά είναι όντως πολύ δυνατό όνομα…ένα γκολ απ’τα αποδυτήρια…αναμένουμε:):!:

μπορντο λεγεται. βλαχαρα.

Muse… χωρίς πλάκα… :stuck_out_tongue:

Θα βαλεις και εσυ τις ροζ-μπορντο καλτσουλες σου και το γυαλι χαρι ποτερ και θα πας χιπστερακο?

Καλή φάση οι Black Keys. Το κακό είναι ότι τους φέρνει η εταιρεία του κώλου. Πραγματικά η ανακοίνωση είναι για μια ακόμα φορά για γέλια. Τα είπε και παραπάνω ο Ulver.

“Τα πρώτα εισιτήρια (τα πρώτα 3 εισιτήρια, τα πρώτα 10…ποσα ρε άνθρωποι???) κοστίζουν 36 ευρώ.
Μετά την εξάντλησή τους η τιμή θα διαμορφωθεί στα 39 ευρώ (μέχρι ποτε δηλαδή???)
Στην τελική φάση (τι είναι δηλαδή όμιλοι του champions league και θα πάμε και σε τελική φάση?? ) της προπώλησης η τιμή θα διαμορφωθεί στα 42 ευρώ.”

Τέλος το rockwave είναι (υποτίθεται) φεστιβάλ. Εγώ καταλαβαίνω ότι θα έχει και άλλες μέρες. Θα βγάλουν και εισιτήρια 3ημέρου, 4ημέρου?? θα πουν κάτι για αυτό??? θα ανακοινωθούν άλλα ονόματα και πότε??? Ξεκινάει δηλαδή η προπώληση την άλλη βδομάδα χωρίς απαντάνε σε βασικά ερωτήματα.

δε ξερω αν θα ειναι οι muse το αλλο ονομα,αλλα οι ημερομηνιες τους ταιριαζουν για Ελλαδα.