Rockwave Festival 2017

Δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι με λίγα άτομα, ακόμα και οπτικά θα πάθει κατάθλιψη απ το θέαμα της μεγάλης σκηνής

Πιστεύω εύκολα δύσκολα να ξεπεράσουμε τις 5 χιλιάδες κόσμου. Και είναι μια χαρά νούμερο. Για την μικρή σκηνή ιδανικά

Το “χωράφι” είναι τεράστιος χώρος . Όσοι και να παρευρεθούν δεν υπάρχει πρόβλημα . Πρέπει να ξεπεράσει τις 15 χιλιάδες για να δυσκολέψει η κατάσταση

Άμα αναφέρεσαι σε μένα μίλα σε β πρόσωπο. Όχι μέσω άλλου για μένα.

Σε ανοιχτό χώρο δεν υπάρχει πρόβλημα με την ζέστη αν θεωρητικά αυτό είναι το πρόβλημα . Δεν είναι όπως στους κλειστούς που αν χωράει 3 χιλιάδες και πάνε μόνο οι μισοί είσαι πολύ πιο άνετα . Όσο ζέστη είναι να κάνει με 2 χιλιάδες κόσμο θα κάνει και με 10.

Αυτή την στιγμή με νταλα ήλιο έχει σίγουρα πάνω από 2 χιλιάδες κόσμο και φυσικά ο χώρος φαίνεται άδειος .

Μείνε στην ουσία. Λες και σου είπαμε κάτι κακό . Λολ

Είσαι πάνω στον άλλον ρε φίλε. Δηλαδή να κάνει 50 βαθμούς και να τριβεσαι πάνω στον άλλον δεν.είναι το.ίδιο.με.το να έχεις και λίγο κενό. Σ όπως και να χει οι πενήντα βαθμοί δεν αλλάζουν εδώ που τα λέμε…

Δε με νοιάζει για το πώς θα φαίνεται το χωράφι κι άμα είναι άδειο. Δεν είναι διοργανωτής Ούτε η μάνα του χωραφιού για να στεναχωρηθω. Να περάσουμε καλά είπαμε με “άνεση”

Αν μιλάμε για τους φανατικούς που θα είναι ο ένας πάνω στον άλλο και θα χορέψουν θα χτυπηθουν κτλ σου εξηγώ ότι δεν θα καταλάβεις διαφορά …Αυτά τα παιδιά έτσι κι αλλιώς θα έρθουν "πιο κοντά " .

Αν θες να είσαι χαλαρός μπορείς να κάτσεις πίσω και να αράξεις ακόμα και αν μαζέψει 30 χιλιάδες .

Εγώ επιμένω ότι μόνο καλό θα είναι αν μαζέψει πολύ κόσμο το χωράφι αύριο . Σίγουρα Όμως οι υψηλές θερμοκρασίες είναι ανατρεπτικός παράγοντας για πολλά παιδιά .

Θα είμαι.Σχετικά στη μέση

Μια χαρά θα περάσουμε και με άνεση όσοι και να παρευρεθούν

Εχθρός είναι ο καύσωνας όχι το πλήθος

Αφού θα επιλέξεις να κάτσεις στη μέση , θα είναι νορμάλ από θέμα συνωστισμού

Μια χαρά θα το απολαύσεις και αν έχει κόσμο να ξέρεις ότι θα ανεβάσει και την απόδοση της αγαπημένης σου μπάντας .

Τα live ειδικά σε ανοιχτό χώρο είναι καλύτερα με πολύ έως πάρα πολύ κοινό από κάτω .

Άρα Rotting Christ, 1000mods, InnerWish, Νightstalker μάζεψαν λιγότερο κόσμο από αυτόν που μάζεψε ο Σωκράτης Μάλαμας στο Rockwave του 2013.

Δεν ήμουν χτες αλλά αν όντως ισχύει δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση.

Το 2013 ήταν που έπαιξαν μόνο Έλληνες καλλιτέχνες ;

Εννοειται θα ανέβει και η αυριανή. Excited :grin:

Με 50 βαθμους θερμοκρασια, λογικο ειναι.

Πάντως μέχρι πριν καμιά ώρα έκανε φριχτη ζέστη . Από όταν άρχισε να πέφτει ο ήλιος για τα καλά ήταν πολύ νορμάλ.
Και κάνα 5αρι χιλιάδες κόσμο έχει σίγουρα .

Μην ξεχάσετε να γράψετε πώς περάσατε. Θα είναι ωραίο να κάνουμε ένα review.

καθόλου απίθανο. Μάλλον λογικό, βασικά

και με ανοιξιάτικο καιρό , πάλι τόσοι θα πήγαιναν σε RC, χιλιομόδι & Στοκερ

Απ τη στιγμή που αυτές οι 3 μπαντες έχουν κάνει υπέροχα λαηβ μέσα στη χρονιά, why bother ;;;

Ειδικά 1000mods & Nightstalker λόγω πιο εύκολα θα έκανα ταξίδι-εκδρομή να τους δω σε κάποια άλλη πόλη ( π.χ. κάποιο river party ) παρά στο terra vibe

Σχεδόν η αλήθεια . Αν ήταν τσάμπα η πρώτη μέρα αν είχες πάρει εισιτήριο για το διήμερο όπως τώρα και για headliners Σάββατο και Κυριακή είχε πιο δυνατά ονόματα πιστεύω ότι θα μάζευαν περισσότερο κόσμο .

Ήταν πολύ τίμια μέρα αλλά για προσωπικούς λόγους δεν μπόρεσα να ανέβω . Είμαι σίγουρος ότι όποιος ανέβηκε πέρασε πάρα πολύ ωραία.

ρε αφηστε την καραμελα με τα 40ρια, 33 βαθμους θα εχει το μεσημερι Μαλακασα και θα κατεβαινει σιγα-σιγα το απογευμα, μην μπερδευεστε με Αθηνα που θα εχει 41 και 45 σχετική (καλα διαβασατε…)
Ριξτε ενα ματι και ξεκολατε…
http://freemeteo.gr/kairos/afidnai/oriaia-provlepsi/aurio/?gid=265658&language=greek&country=greece

Ναι, πολυ μεσα θα πεσει το φριμετεο, οπως συνηθως :grin:!