Rockwave Festival [7-8-9/7/2013]

ελα ντι-ντηδες , ενταξει γελάσαμε…καλη η πλάκα…:lol:
Σοβαρα τωρα, δωστε στην δημοσιοτητα το πραγματικο Line-up του RockWave…

Εγω πιστευω οτι οι ξενοι θα μας ζηλευουν για αυτα που θα δουμε εμεις εδω και θα ερθουν στο rockwave γιατι εκει δεν εχουν αγγελακα μεταμεσονυχτια.

ναι το πρωι δεν εχουμε δουλειες,αγγελακες θα κατσουμε να δουμε.

Αυτά είναι για ξενύχτηδες. :slight_smile:

Ναι γιατί και αν δεν είχαμε δουλειές αγγελάκες θα καθόμασταν να δούμε

τότε τι κρίμα…

Τι κρίμα τι κρίμα

…σιγά μην κλάψω:p :slight_smile: :!:

όπου γάμος και χαρά ο στεφ πρώτος

Aπο αυτα που βλέπω και καταλαβαίνω , παίζει πάλι να μην υπάρχει αμιγώς rock/hard rock μέρα.
Τα lineups ειναι εντελώς αταίριαστα σε οτι εχει ανακοινωθεί …

Βαλτε τη Δευτερα Iron Maiden, Motorhead και King Diamond και παρα την κριση αν δεν γεμισει το Terra Vibbe θα τον κοψω…

Καλά, έτσι όπως το πάνε δε βλέπω να ανακοινώνεται τίποτα βέβαια…

Μην τον θυσιάζεις τόσο εύκολα ρε μαλάκα…!! :p:p

Το Terra Vibe για να γεμίσει θέλει 30000 περίπου και δεν βλέπω να μαζεύονται με αυτά τα 3…Ο King Diamond την τελευταία φορά που είχε έρθει έπαιζε στο Gagarin νομίζω και δεν ήταν καθόλου γεμάτο…

Ναι αλλα εχει χρονια να ερθει ο King Diamond και υπαρχει πολυς κοσμος (και εγω μεσα σε αυτους) που θελει σαν τρελος να τον δει. Και σε συνδυασμο με τους Iron Maiden με αυτο το setlist δεν νομιζω οτι δεν θα μαζεψει κοσμο η συναυλια. Οπως επισης και αν τους φερουν με support Motorhead. Και αναφερω αυτα τα 2 ονοματα γιατι αυτα ειχαν ακουστει οτι ηταν να ερθουν μαζι με Maiden.

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά δεν νομίζω ότι γεμίζει το Terra Vibe με αυτά τα τρια…

Καλά βέβαια ας ανακοινωθούν να πάτε να τα δείτε και ας μην γεμίσει… :stuck_out_tongue:

Να μπει μεσα παντως ο διοργανωτης αποκλειεται.

Εγώ έχω ακούσει ότι Motorhead δε φέρνει κανένας promoter, γιατί όποτε έρχονται πάντα γίνονται μανούρες. Το πιστεύω ότι φοβούνται να τους φέρουν, αν και με 48 ευρώ που νομίζω ότι είχε το εισιτήριο την τελευταία φορά, οι μανούρες είναι έως και αναμενόμενες.

Ηταν και μισοαδειο τοτε. Το χα ακουσει κι εγω αυτο αλλα δεν το πολυπιστευω. Μοτορχεντ μονοι τους δε γεμιζουν Λυκαβυττο ουτε και τωρα που εχουν να ερθουν χρονια (για κανα διχιλιαρο τριχιλιαρο στο πολυ μαξ ομως), ενω ο Διαμαντης με το ζορι Γκαγκαριν κι αυτο λογω παμε να δουμε Κινγκ Νταηαμοντ τελευταια φορα κετς.

motorhead εχω δει 3 φορες.και τις 3 εγιναν ντουυυ.δε ξερω μπορει για το εθιμο.παντος αν ερθουν θα μαζεψουν κοσμο.

στον λυκαβητο το 2007 είχε 3000 κοσμο σε χώρο για 500 ατομα μπροστα μπροστα