Rockwave Festival [7-8-9/7/2013]

Εντάξει βάζουν τους 1000mods και τον Ram one στην μεγάλη σκηνή και τους Saxon στην μικρή…Γελάει ο κόσμος…

ο θεΐλας ο Admin με απάγορευσε να κανω και σχόλια!

για να παιξουν οι saxon στη vibe φαντασου τι θα δουμε στην terra.λεμε τωρα…

άρα μάλλον κάθε μέρα στη μικρή σκηνή θα παίζουν metal groups και στην κεντρική ό,τι να 'ναι…

επικά κόμμεντς στο φβ :’’’)

μιλαμε για τρελο κραξιμο.επιτελουε ξυπνησε ο κοσμος.φαντασου να ερθουν scorpions στης 7 τι εχει να γινει.

Δυσκολα MAIDEN 7-8/07 Ελλαδα αναμεσα απο Σουηδια και Γερμανια. Επισης 50 ευρω για τριημερο εισιτηριο με MAIDEN δε γινετε :lol:

Ελπιζουμε για τελος Ιουλιου…

Ρασταφάρι λεμε αδερφέ , πικρα

[QUOTE=mindtakis;1503612]Δυσκολα MAIDEN 7-8/07 Ελλαδα αναμεσα απο Σουηδια και Γερμανια. Επισης 50 ευρω για τριημερο εισιτηριο με MAIDEN δε γινετε :lol:

Ελπιζουμε για τελος Ιουλιου…[/QUO

Μα καλά ανακοινώνουν τιμές χωρίς ονόματα??? Και με 65 ευρό τριήμερο… ωχ τι θα δούμε!!! Δηλαδή αν (λέμε τώρα) έρθουν οι Maiden , θα χουν ticket 30 ευρό?? Ούτε ο Eddie μόνος του δεν έρχεται… 8)

οτι ναναι φετος :lol:

Terra Stage*
Dead Can Dance
Monophonics
Craig Walker
Opera Chaotique

Vibe Stage
Septicflesh
Chaostar
Acid Death
Tardive Dyskinesia
(After midnight) Γιάννης Αγγελάκας

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :yahoo: τρεχω να κλεισω εισιτηριο μην χασω αυτην την ημερα…αχ ποσο ευτυχισμενος ειμαι.
Παντως τοσα χρονια κραζουμε τους Ντιντιδες αλλα αυτοι μυαλο δεν βαζουν. Θα προτιμουσα να εφερναν αυτα τα ονοματα,αλλα να αλλαζαν το ονομα του φεστιβαλ ρε αδερφε εστω και φυσικα αλλαγη χωρου. Μια ζωη τα ιδια,αυτοι δεν αλλαζουν με τιποτα.

Υ.Γ. Πολλοι κραζετε τωρα για την μερα που εχουν ανακοινωσει,αλλα αμα,λεμε ΑΜΑ ανακοινωσουν τιποτα Maiden μην σας δω να πανηγυριζετε και να γραφετε διαφορα,γιατι μετα, το κραξιμο θα το φατε εσεις.

Υ.Γ.2 Το (After midnight) Γιάννης Αγγελάκας , με τρελαινει αφανταστα. Βαλτε και τον Μαλαμα μαζι με τον Αγαθωνα να δεσει

Ε ναι ρε συ εννοείται αυτό. Τι να πας να δεις δηλαδή? Πεταμένα λεφτά και τζάμπα η ταλαιπωρία να ανεβαίνεις μέχρι εκεί πέρα.

Οι DEAD CAN DANCE ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

Θεσσαλονίκη, Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2012, Θέατρο Γης Αθήνα, Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2012, Θέατρο Λυκαβηττού

Για τη συναυλία της Αθήνας το εισιτήριο κοστίζει 40 ευρώ Τα εισιτήρια των 28 ευρώ και των 35 ευρώ εξαντλήθηκαν

Δεν προκειται να κανω τον δικηγορο του διαβολου σε καμια περιπτωση αλλα εγω που θελω να δω τους DCD για μια φορα, χωρις να ειμαι οπαδος κτλ + και αλλα 10 συγκροτηματα ( ανεξαρτητα εαν ειναι καλα/ταιριαζουν κτλ) δεν ειναι ασχημα με το ιδιο ticket που ειχε και το καλοκαιρι.

Και οσο για την Μαλακασα, εμενα μου αρεσει ο χωρος!!! Μετα απο αυτο που ειδα το καλοκαιρι στο Μιλανο , Gods Of Metal, δεντρακια και παλι δεντρακια:)

Μάλλον το πάνε για Scorpions στις 7 και Nick Cave στις 8 με πολύ σάπια σαππορτ για να τους βγει η τιμή…Θέλω να πιστεύω πως ακόμα παζαρευουν για Maiden με Anthrax για τέλη Ιούλη μιας που το είχε πει και ο Biff…

mon the biff!

Τουλάχιστον ας έρθουν όντως οι Saxon να σωθεί κάπως η κατάσταση! Άντε ρε Biff πάρε την παρέα σου και έλα να πεις κανά sacrifice ώστε το sacrifice που θα κάνουμε να πάμε να αξίζει τον κόπο τουλάχιστον! Βέβαια αν έρθουν Rockwave σημαίνει ότι μάλλον δεν θα έρθουν χειμώνα για κλειστή συναυλία ε;

1000mods ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!

:thumbup::thumbup:

για όσους δεν έχουν facebook:

παει το κραξιμο συννεφο,ηταν προκλιτικοι βεβαια!:D:D