Rory Gallagher

=

Δεν μου αρεσει ουτε εμενα

Ouuuuu antixristoi! Atheoi! To thriskeyma kai pali stis taytotites! (Op, ayto einai apo allou)

Και γω βλέπω thread που δεν με αφορούν μουσικά, αλλά δεν ποστάρω για να ποστάρω.

[SIZE=“6”]Το μαμήσατε το thread. ΜΠΡΑΒΟ [/SIZE]

Οτι και να σου πω θα ειναι λιγο ,πως δινεις 40ε για να παρεις κατι που δεν σ αρεσει και ουτε ξερεις?εισαι ο μοναδικος στον κοσμο που ακουει rory και λεει οτι ακουει να ευνουνουχιζουν γαιδαρο!!!αν ακουσες κατι τετοιο στο cd καλυτερα να μην μιλας καθολου για ροκ …το μονο που θα σου πω ειναι ο j.page ειχε ΤΕΡΑΣΤΙΑ εκτιμηση για τον RORY .

Εμένα μου αρέσει ο Rory, αλλά νομίζω ότι γούστα είναι αυτά, δεν είναι υποχρεωτικό να αρέσει σε όλους.:wink:

Moυ αρεσουν τρελα οι bluesies του.Τα ροκ κομματια του δν με τρελενουν

ενταξει γουστα ειναι αυτα οπως λες αλλα πρεπει να υπαρχει και ενας σεβασμος για καποιους μουσικους,και μενα δεν μ αρεσουν π.χ οι Kiss , αμα πω οτι ειναι σαν να ακουω γαιδαρο που του τραβανε τα αρχιδια τι θα πει κανεις?

εμενα παντως ετσι μουα κουγονται οι Kiss! :lol: :stuck_out_tongue:

εμενα ακομα χειροτερα αλλα ασ μη το κανουμε θεμα :stuck_out_tongue:

OI KISS ΤΑ ΣΠΑΝΕ!!!

OI KISS ΕΙΝΑΙ G.T.P.
:slight_smile:

Καλυτερα να σταματησουμε να μιλαμε για KISS γιατι βεβηλωνουμε το thread του Rory.R.I.P.

  1. Τα δινεις, οταν εχεις ακουσει 3-4 τραγουδια μονο και σου αρεσαν ολα (ασχετα αν στην πορεια προκυπτει οτι δεν σ’αρεσαν και πολλα ακομα περα απ’αυτα), οταν φιλος σου στον προτεινει ανεπιφυλακτα, οταν τα γουστα σου ειναι παρεμφερη.
  2. Οχι.
  3. Οχι αλλοι ροκοπατερες, πλιζ δηλαδη.
  4. Το ξερω, αυτο δε μου λεει κατι. Δε με υποχρεωνει κανεις να εχω ιδια γουστα και ιδιες αντιληψεις μ’εναν απο τους αγαπημενους μου μουσικους.

ΚΙSS ΡΕ!!!
¶ντε, και Rory!

Καλός χαρακτήρας, γκαντέμης όμως.

ενταξει ρε παιδια γουστα ειναι…στο κατω κατω και μενα η φωνη του μου μοιαζει πολυ σαν να ευνουχιζουν γαιδαρο.:stuck_out_tongue: :lol:και μιλαω σοβαρα (οπως καπως ετσι εμοιαζε και η φωνη του hendrix):slight_smile: :wink:

και οι δυο φωνες ομως ταιριαζαν απολαυστικα με το μπλουζ feeling που ειχε η μουσικη τους…