Rotting Christ

μπραβο σου ομως που παρολη τη δυσμενη κατασταση κρατας θετικη ψυχολογια

καινούρια ιταλικό horror film με την ονομασία [I]“Morituris”[/I]
αλλά μάλλον δεν θα το δω…

*οχι δεν κάνω λάθος…

Ναί οι υπόλοιποι ξερω 'γώ ήταν ο ορισμός του νορμάλ…Άμα βγάλουν και τρίτο δίσκο στο pattern theogonia,ealo,θα πάω και εγώ να διαμαρτηρηθώ με μπλούζα “sanctus diavolos era saves”.[-X

Γιατί ποιος έφυγε απο τους Rotting Christ?

και εγω αυτο με τους Rotting Christ δεν το επιασα :? :?

Το εχω ακουσει κι εγω,αλλα δεν ξερω κατα ποσον αληθευει…

την έχει κάνει σίγουρα ο Αντρέας (μπάσο), και χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά ο μπόκος.

Sepultura χωρίς αδέρφια Cavalera και εναν μαύρο ατάλαντο να τραγουδαέι να μου λείπει…καλύτερα να κάτσουνε σπίτια τους να μην ξεφτιλίζουνε το όνομα των Sepultura!!!

Άσε που δεν το πιστεύω…εδώ γράφει Rotting Christ μετά τους Sepultura που όλοι ξέρουμε…(ο κόσμος το’χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι) ότι ο Σάκης γράφει νέα κομμάτια τώρα και ψάχνει νέα μέλη στην μπάντα και είναι αδύνατο να βγεί για live…

Aυτό είναι σίγουρο? ΓΙατί ούτε ανακοίνωση υπάρχει.

κοιτα επειδή δεν είμαι και κολητος του Σάκη ας κρατήσω μια πιθανότητα να κάνω λάθος.
πάντως εμένα μου το έχει πει στέλεχος της ελληνικής σκηνής εδώ και περίπου 2 μήνες ξέρω γω, και αφού το κουβεντιαζαν παραπάνω το θυμήθηκα και το έριξα. Επαναλαμβάνω για τον αντρέα το θυμάμαι σίγουρα, σπάω το κεφάλι μου αν ήταν και ο Μπόκος πακέτο η κάνω λάθος.

Επέστρεψε Mutilator στο μπάσο.Πήρε τα παλιά μέλη και ετοιμάζονται για live απ’όσο μπορώ να ξέρω…

Αν αληθευει θα κλαψω!:smiley:

αυτα ειναι φοβερα νεα!!! μπορουμε να εχουμε επιβεβαιωση απο καπου??? καποιο λινκ κατι??

Δεν υπαρχει επιβεβαιωση,ολα ειναι σε επιπεδο φημων,εννοω απο στομα σε στομα…Θα δουμε.

Και θα κλείσει το Metal Era?? :stuck_out_tongue:

Όταν εννοείς πήρε τα παλιά μέλη, επέστρεψε και ο Κώστας στην κιθάρα?

???Ε; Οταν πήγα στο μαγαζί 2 -3 φορές ήταν μονο μια κοπέλα στο ταμείο…

[I]Εννοείς πως εκείνος που έχει το κατάστημα, είναι μέλος των Rotting Christ ???[/I]

-καλώς ή κακώς- είναι γνωστό εδώ και καιρό οτι Αντρέας και Μπόκος θα φύγουν.

Νταξ θα μετράει να γυρίσει Μίμης πίσω, αν ισχύει αυτό νταξ τόσα χρόνια δε θα χει γράψει τίποτα; Καλή φάση θα 'ναι λογικά.

Θα δείξει!

Ναι ο Τζίμης ο Μουτηλέειτωρ! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]σοβαρά, δεν κάνω πλάκα[/SPOILER]

Είναι που οι πρόσφατοι δίσκοι είχαν κάνει παγκόσμιο πάταγο και η τελευταία περίοδος ήταν η καλύτερη της μπάντας. :smiley:

Επιστροφή Mutilator, επανακυκλοφορίες των demos σε κασέτες και LPs, headline special old-school show στο NWN Fest στο Βερολίνο τον προεσεχή νοέμβρη κτλ κτλ.

Εμένα καθόλου δε με χαλάει βέβαια, το αντίθετο μάλιστα.