~ Rush ~

Ε, καλα σιγα μην την ονομασουν R41 την επετειακη. :stuck_out_tongue:

Για αυτή λοιπόν την επετειακή (αν γίνει), ψηφίζουμε τι θέλουμε να ακούσουμε από αυτά που δεν έχουν παίξει ποτέ…ΕΔΩ

Open Secrets

Μεχρι πεντε ειπε…

Έβαλα Fountain of Lamneth, Tears, Different strings, Everyday Glory, We hold on…

Βέβαια, το απωθημένο μου είναι το Jacob’s Ladder, αλλά ας μην είμαστε και αχάριστοι…

Α ναι… και[SPOILER]φωτο με Lifeson και Peart…:p[/SPOILER]

Πάντως από το να ακούσω πολλά από αυτή τη λίστα θα προτιμούσα να ακούσω πάλι το Limelight π.χ. :slight_smile: Οι Rush είχα τόσο συχνές αλλαγές στα setlist τους που παίξαν το 90% από αυτά που άξιζαν να παιχτούν.
Ψήφισα Open secrets και Vapor Trail και ελπίζω να ακούσω Jacobs Ladder και Xanadu.

Different Strings, Red Tide, Available Light, Everyday Glory, Totem

Ψηφίστε Open Secrets γιατί δεν ξέρω και γω τι θα γίνει :slight_smile:

Heresy, ευκολάκι.
Αλλά έχω ένα προαίσθημα πως το Cut to the Chase θα βγεί.
Δεν το ήξερα πως δεν είχε παιχτεί ποτέ, πίστευα πως στη περιοδεία του Counterparts αν μη τι άλλο θα παιζόταν…

Tears, Different Strings, Emotion Detector, The Big Wheel, Cut To The Chase. :slight_smile:

φοβερό σκηνικό από μια παλιά σειρά :lol:

Καιρός ήταν. RUSH VINYL RE-ISSUES ρε μνια!!!

http://classicrock.teamrock.com/news/2014-12-12/rush-plan-year-of-reissues

Μνημονιοοοοο…

Φήμες για ημερομηνίες

αυτα ειναι…
Καλε μου Θεουλη
οπου κι αν εισαι…αν εισαι…
κανε να παιξουν ευρωπη ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ!!

Άντε γιατι το 13 μου τα εκανες σκατα…

Το να ειναι στην Ευρωπη το φθινοπωρο θα ειναι ευχης εργον, θα με βολευε πολυ γιατι θα ειχε και φθηνοτερα αεροπορικα, θα ηταν ευκολοτερο να κανονισω αδεια καποιες μερες απο την δουλεια αφου το καλοκαιρι η βασικη μου αδεια ειναι τον Αυγουστο οποτε… Και θα μπορω να σκεφτω πιο ανετα για AC/DC. Μακαρι…

Με βολευει και μενα φθινοπωρο και φαινεται πιθανο.

Θα πανε καπακια φθινοπωρο Ευρωπη λετε ή '16;;; Απο τη μια μου φαινεται νωρις το φθινοπωρο (δηλαδη, την αλλη φορα ξεραμε τα παντα ενα χρονο και βαλε πριν), απο την αλλη ενα κενο ενος μηνα μετα την αμερικανικη, μαλλον, ειναι ικανοποιητικο διαστημα.

Ακόμα είναι απλά φήμες έτσι κι αλλιώς. Αν ευσταθούν για Αμερική το βλέπω λογικό για φθινόπωρο Ευρώπη.

Η λαλακία είναι ότι τα καλοκαίρια παίζουν πάντα Αμερική και Ευρώπη παίζουν ή πιο πριν ή πιο μετά…

[SPOILER]πσσσςς…εε…από πάνω…μην κάνεις την πάπια, ξέρεις…φθινόπωρο είπαμε…[/SPOILER]