~ Rush ~

Λογικά θα έρθουν, αλλά με το πάσο τους.

Εγω πριν μερες ποσταρα αυτο, παντως.

Ναι ρε, το διάβασα, η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι θα έρθουν και Ευρώπη κάποια στιγμή.

…μέχρι τότε βολευόμαστε με τα εκπληκτικά dvd τους:):!:

http://prog.teamrock.com/news/2015-06-05/rush-alex-lifeson-more-shows-after-final-tour

αραξτε!!! εχουμε καιρο να τους δουμε

Πραγματικα ευχαριστο νεο αυτο. Μην μου μεινει αιωνιο απωθυμενο, ηδη ποναει πολυ που δεν εχω καταφερει να τους δω ακομα.

…όπως και νά’χει, ταξιδάκι θα χρειαστεί:):!:

Αυτό εννοείται. Ότι δηλαδή δεν πρόκειται να έρθουν εδώ. Αλλά όποιος πάει να τους δει, θα είναι εμπειρία ζωής.

Αν ερθουν ευρωπη παω τρεχοντας… στην προηγουμενη δεν ειχα φραγκο

…στην σφαίρα της φαντασίας…αν έρθουν οι Rush εδώ στην χώρα μας…πόσοι πραγματικά θα πάνε…με νορμάλ εισιτήριο…υποθετικά ας πούμε 35 με 50 ευρώ…και που θα παίξουν???..και φυσικά θα το γεμίσουν???..υποθετικά μιλάμε έτσι???:):!:

Ποια 50 ευρώ ρε; Τα εισιτήριά τους είναι πολύ πιο ακριβά. Και στην Ελλάδα δε θα πάει κανείς σχεδόν, δυστυχώς.

Μιλάμε ίσως για την πιο συνεπή μπάντα στουντιακά. Πήγαν να διαλυθούν τότε που συνέβη ό,τι συνέβη στον Neil και αυτοί επανήλθαν και μας έχουν δώσει 3 δισκάρες τη μία καλύτερη από την άλλη. Και περιοδείες τρομερές.

…αυτό εννοούσα…δεν θα πάει πολλοί…απλά έγραψα ένα υπερβολικά μικρό ποσό, που όντως δεν μπορεί να ισχύει:):!:

Πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ ένα συγκρότημα που είναι πιο απίθανο να έρθει στην Ελλάδα από τους Rush. Καμμιά ιδέα; Ίσως οι Beatles :stuck_out_tongue:

Βασικα συνειδητοποιω καθε φορα που γραφουμε κατι για Rush οτι στην επομενη ευρωπαϊκη περιοδεια τους θα πρεπει να κανω τα αδυνατα δυνατα για να μαζεψω λεφτα και να τους δω επιτελους πριν χασω μια για παντα την ευκαιρια.

Ναι, πρέπει.

Το θεμα βεβαια πλεον ειναι αν θα υπαρξει επομενη

Κ αν δεν υπαρξει επομενη ευρωπαικη θα υπαρξουν σιγουρα μεμονομενα λαιβ…
εχω κ χρονια να δω τις θειες μου στον καναδα… :stuck_out_tongue:

Δεν εχω γνωστους στον Καναδα, οταν ανακοινωσουν κατι παμε μαζι επισκεψη στις θειες σου? Κοιμαμαι και πατωμα… :stuck_out_tongue:

[B]R40 Live[/B]

[B]CD/DVD/Blu-ray tracklist:

Set One[/B]
The World is … The World is …
The Anarchist
Headlong Flight
Far Cry
The Main Monkey Business
How It Is
Animate
Roll the Bones
Between the Wheels
Losing It (with Ben Mink)
Subdivisions

[B]Set Two
[/B]No Country for Old Hens
Tom Sawyer
YYZ
The Spirit of Radio
Natural Science
Jacob’s Ladder
Hemispheres: Prelude
Cygnus X-1/The Story So Far (drum solo)
Closer to the Heart
Xanadu
2112

[B]Encore[/B]
Mel’s Rockpile (with Eugene Levy)
Lakeside Park/Anthem
What You’re Doing/Working Man
Exit Stage Left

[B]DVD/Blu-ray Bonus
[/B]One Little Victory
Distant Early Warning
Red Barchetta

[B]CD Bonus tracklist:
[/B]One Little Victory
Distant Early Warning
Red Barchetta
Clockwork Angels
The Wreckers
The Camera Eye
Losing It (with Jonathan Dinklage)

[B]Roll The Bones - R40 LIVE
[/B]https://www.youtube.com/watch?v=kZmK4PKrJ60

Το 2ο σετ… fuck my life ξέρω γω.