Samsara Blues Experiment - Long Distance Trip

@awake:
Μ 'έχεις καλύψει προ πολλού,
ευχαριστώ.

όποιος μπορεί ας στείλει και ένα λινκ απο δω… 8)

Pm και απο δω οποιος μπορει,σιλ βου πλε:)

Αν μπορουσατε να μου στειλετε και εμενα πμ θα ειμουν ευγνωμον!:roll:

Επειδή τώρα μπήκα, όποιος δεν πήρε πμ, ας ενημερώσει…

Θα ηθελα και εγω ενα πμ πλιζ.

βασικά έστειλα κι εγώ σε όλους.για να μη γίνεται μπέρδεμα καθιστώ υπεύθυνο τον keyser για τα λινκς του samsara…:stuck_out_tongue:

Aν στειλετε και κανα πμ κατα δω θα ειμαι υποχρεος!Θενξ προκαταβολικα!!:slight_smile:

λοιπόν,έχω στείλει σε όλους όσοι ζήτησαν λινκ.άν θέλει κάποιος άλλος ας το πει τώρα…:slight_smile:

Είναι στα υπ’όψην για ακροάσεις απόψε! :smiley:

εντιτ: Δώσε λίνκ ρε χόρρορ πλίζ…

Αρκετά καλό αλμπουμάκι! Ανερχόμενο αστέρι η μπάντα! :stereo:

Το έχω σε 320Kbps…:wink:

Όποιος θέλει, μου στέλνει pm.
Θα σας στείλω το link αργότερα το βραδάκι που θα ξαναμπώ.

Btw, το demo τους μπορείτε να το κατεβάσετε δωρεάν από το site τους. (click!)

thanx για το ίνφο αλλά το demo τους βασικά περιέχει τους σκελετούς του singata και του double freedom και πλέον μάλλον έχει μόνο συλλεκτική αξία.
πάντως κατεβάστε το,τζάμπα είναι…

ANTE ΓΕΙΑ ANTE ΓΕΙΑ ολη μέρα δεν κανω τίποτα σπίτι απλα ακούω αυτη την δισκάρα!!!
ολα τα τραγούδια 1και1
:bow2::bow2:

τωρα πέρα απο την πλάκα δεν περίμενα με τίποτα να με ενθουσιάσουν τοσο…
μπράβο στα παλικάρια

μόνο σε μένα θύμισαν doors σε κάποια σημεία, ε? :-s

Υπαρχουν επιρροες απο doors,σωστη η παρατηρηση σου dude
Καπου πηρε το ματι μου σε αυτο το θρεντ να προτειναν το All απο Colour Haze και καλα εκαναν γιατι ειναι δισκαρος αλλα ακουστε οπωσδηποτε απο αυτους το Los Sounds de Krauts(οφ τοπικ αλλα ειναι ΔΙΣΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ:D)
και να μην ξεχασουμε να αναφερουμε την προηγουμενη μπαντα του Christian Peters τους Terraplane(http://www.myspace.com/psychedelicterraplane)
αααααααα και τωρα που το θυμηθηκα το Long Distance Trip τα ΣΠΑΕΙ(ον τοπικ):smiley:

αν οι doors υπήρχαν σήμερα έτσι θα έπαιζαν.(γραφικός αλέρτ:p)

:thumbup:
μα να συμφωνώ σε όλα όμως…

Λοιπόν για όσους το ψάχνουν, αντί να ζητάτε πμ, κάνετε το εξής:

Γκουγκλίζετε τη φράση sludge swamp, μπαίνετε μέσα στο blog, και το βρίσκετε στην πρώτη σελίδα με λινκ για κατέβασμα. Αν έχει φύγει από την πρώτη σελίδα, κάνετε αναζήτηση με το όνομα της μπάντας στο search πάνω δεξιά.

Το δισκάκι είναι αρκετά όμορφο, πολύ καλή διασταύρωση του space rock που σωστότατα είπε ο νομιστερακιξ με τα blues και λίγο ψυχεδέλεια. Αν και προσωπικά θα ήθελα λίγο πιο ευφάνταστα και λιγότερο τυπικά σόλο.

Καλά τα λέει ο Red Rum. Αυτά για τη έκδοση των 128Kbps που πολλοί έχουν βρει.

Η 320Kbps που κατέβασα εγώ και ήταν μια χαρά, απ’ότι κατάλαβα “έχασε” ένα κομμάτι στην πορεία…
Πραγματικά δεν ξέρω τι συνέβη! :dunno:

Το ψάχνω αυτή τη στιγμή. Αν χρειαστεί θα το ανεβάσω εγώ ξανά, διορθωμένο! Don’t worry!

Sorry σε όσους το έστειλα με αυτή τη μορφή!
Δεν φταίω εγώ…ο δαίμων του internet!

καλα τα λες κ μπραβο σου, αλλα μπορει καποιος χριστιανος να μας στειλει με ενα πι-εμ το 320 kbps ?

επισης στο site τους , δειχνει οτι ειναι σαπορτ στους my sleeping karma στις 22.10 ?

μηπως να στελναμε κανα mail να ερθουν απο εδω στις 19 ?

Απ’ότι μου 'πε ο dude, η έκδοση βινυλίου έρχεται με ένα τρακ λιγότερο. Άρα, ίσως είναι αυτό! Ίσως είναι το VINYL RIP!!!

true story.