Savatage

Jack Frost λέγεται και τώρα κάνει solo καριέρα, έχει και τους Seven Witches και κάνα δυο άλλα projects αν δεν κάνω λάθος. Δεν έχω ακούσει όμως τίποτα από αυτόν.

Κορυφαίο ποστ ο τύπος, πολλές ανατριχίλες…
Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ γιατί είχα κάνει τη μεγαλειώδη μλκία να μην πάω να τους δω και τότε και δε βρίσκω ούτε ένα λόγο. Ααααχ…

Α ναι ρε, σωστός, Jack Frost. Ξεχάστηκε κι αυτός. 'Οπως και ο Τζανίγια / Ζανάγια / Τζινάια όπως στο διάολο τον λένε.

Damond στο μικρό :lol:. Κορυφαία συναυλία, κορυφαία.

Δεν τους εχω δει ποτε και αυτο το βιντεο ηταν αλατι στην πληγη.:frowning:

νοσταλγία το βίντεο, ήταν η τρίτη φορά που τους βλέπαμε αθήνα (είχαν παίξει και rockwave το 2001 νωρίς το απόγευμα), κάποια στιγμή πρέπει να ανεβάσω και γω αυτή του 1996 στο Ρόδον

Μας κατέστρεψες ρε uploader γαμώ την πουτάνα τη ζωή…

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ

offtopic και νταμπλ ποστ αλλα χέστηκα

[SPOILER][SIZE=“5”]Ο ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΩΡΗ ΤΩΝ ICED EARTH ΓΙΑ ΤΟ HORROR SHOW ΣΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ 8O8O[/SIZE][/SPOILER]

κλαίω σαν κοριτσάκι…

η ζωη ειναι αδικη

“…και μετά πεθαίνεις”

γάμησε τα…

edit: πείτε κανένα κόλπο οι γνώστες για να κατεβάσουμε το video

o mozilla έχει ένα πρόσθετο για να κατεβάζει video από όλες τις σελίδες. google it

kk! cheers :slight_smile:

ο παλικαρος που το ανεβασε λεει απο κατω στα σχολια οτι θα το ανεβασει σε τορρεντ ολο το λαιβ σε πολυ καλυτερη ποιοτητα…!!!

αλήθεια τον ξέρουμε τον τύπο να του στείλουμε δώρα;;;

edit: το βλέπω για 5η φορά… -.-

χαχαχαχαχα πραγματικα ομως μου εχει φτιαξει τις τελευταιες 2 μερες…

ρε μλκες το gutter ballet οταν μπαινει ανατριχιαζω ολοκληρος μεχρι και ο ηχοληπτης χοροπηδαει…
λατρεια…!!!

επίσης keepvid.com για να διαλέξεις και σε τι ποιότητα το θες.

με το που σκάσει το τόρρεντ, ο πρώτος που το μαθαίνει ποστάρει εδώ.

50…